zobl torek, 27. julij 2010 ob 21:00

Zej pa de res pomalen zeit za kaksen koncert na glovnen ploci v ljutomeru. Kul

kokot torek, 27. julij 2010 ob 21:00

Simon, provi prleški ded si na toti sliki!!! To ja To ja
Vidi se ka ješ provo prleško naravno hrono puno beljakovin ka si tak nabildane.

Kda boš kakši koncert gi meja?

Alojz Kraiger sreda, 28. julij 2010 ob 07:43

Dragi Prleški Simon

Za uspeh je potreben talent in veliko, veliko vaje pod strokovnim vodstvom. Veselje do petja žal ni dovolj.

Na oddaji Slovenija ima talent si bil zelo slab a vendar boljši od Korenovega Lujzeka. Tisto je bilo res popolnoma mimo. Izgovori na slab glas in podobno, so bolj iz trte zviti. Pevski talenti v tej oddaji so bili Maja Keuc, Maja Triler tisti Boštjan in Sanja.

Če bi res hotel kdaj postati pevec ti resnično priporočam, da najprej malo znižaš svoj napuh in si poiščeš strokovno vodstvo. Tudi, če želiš ostati samo popevkar.

Nikar mi ne zameri.

Lep pozdrav vsem

simon.prleski sreda, 28. julij 2010 ob 08:22

Hudec
lujzek ne blati me če me nisi niko slišal peti v živo zato me ne primerjaj pom pa zaj po prvem dal gog kar 50 videov o sebi kako pojem pa boš takrat seku z kake moke se

optix sreda, 28. julij 2010 ob 09:26

Prleški Simon je najboljši pevec v celi Prlekiji To ja

zobl sreda, 28. julij 2010 ob 09:46

Keko krot mo se vidli toto sliko?
Man pa predlog zatebe, lehko bi se zdruzja z lotmerskin kekecon. Bi bla super duet. To ja

optix sreda, 28. julij 2010 ob 09:54

Tota na sliki je simonova diklina, zato je teko krat gor da. Kul


Škoda da Simon nima koncerta na Grosmanovem festivalu, ziher bi bila gužva oboževalk

SlovenianDevil sreda, 28. julij 2010 ob 13:56

Simon, to se mi je zej ne zdelo nekak pošteno kak si Alojzi odpiso, un ti je do konstruktivno kritiko, s kero se jaz tudi v celoti strinjan, ti pa mu rečeš ka te blati, za moje pojme je to ne bilo blatenje. Drugo pa je, či nemreš prenesti kritike, te pa si zlufto svoj poklic.
Bi pa me zanimalo zakej nonstop ene in iste slike lepiš? Či nan že češ pokozati kej se ti godi, te lepi nove slike, ne pa ka se ponovlaš kak POP TV.

Dejan sreda, 28. julij 2010 ob 14:07

Hehe, kak POP TV Hahaha

Ja Simon, neke novega, friškega gor zapopej, to smo že prevečkrot vidli pa niti neje tak lepo Hehe

jozejuz sreda, 28. julij 2010 ob 15:27

Simon, kakšnih 50 videjov pa te maš? Malo naloži da te vidimo, kak spevleš Nasmeh

zobl sreda, 28. julij 2010 ob 18:54

SlovenianDevil je napisal/a:
Simon, to se mi je zej ne zdelo nekak pošteno kak si Alojzi odpiso, un ti je do konstruktivno kritiko, s kero se jaz tudi v celoti strinjan, ti pa mu rečeš ka te blati, za moje pojme je to ne bilo blatenje. Drugo pa je, či nemreš prenesti kritike, te pa si zlufto svoj poklic.
Bi pa me zanimalo zakej nonstop ene in iste slike lepiš? Či nan že češ pokozati kej se ti godi, te lepi nove slike, ne pa ka se ponovlaš kak POP TV.


Se cist strinjam z komentaron.

Dejan ponedeljek, 23. avgust 2010 ob 22:26

Tak, zej pa nede heca. Simon gre na Polko in majolko Nasmeh

* ob 9h narodno-zabavna glasba iz ozvočenja v Qlandii Maribor,
* ob 14h nastop Ruških frajtonarjev KUD Svoboda Bistrica ob Dravi v centru Qlandie,
* ob 14.15 preselitev dogajanja na osrednji oder pred Qlandio in neposredni radijski prenos radia Brezje
* ob 14.20h predstavitev pesmi ob izidu CDja Sare in Teje.
* ob 14.45h nastop Ruških frajtonarjev KUD Svoboda Bistrica ob Dravi
* ob 15.05 nastop harmonikarjev Darka Atalška
* ob 15.25 nastop harmonikarja Rokyja
* ob 15.50 nastop "Prleškega Simona" na odru
* ob 16.15 nastop harmonikarjev Vilija Mravljaka
* ob 16.15h tekmovanje za "Polkino zvezdo harmonikarjev",

* ob 17h - do 21h snemanje TV oddaje Polka in majolka

mucek19 ponedeljek, 23. avgust 2010 ob 23:27

Ploskač Ja jaz sem obljubo držal in prleški Simon bo imel v živo nastop na Polki in majolki Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač

MILAN torek, 24. avgust 2010 ob 06:24

Mislec TAK ZEJ PA TE MOTE KRI STE NE VERVALI

mucek19 torek, 24. avgust 2010 ob 09:33

MILAN je napisal/a:
Mislec TAK ZEJ PA TE MOTE KRI STE NE VERVALI

Tak to je obljubo je treba držati. Zdaj pa bomo videli kako se bo izkazal na oddaji Polka in majolka.
Lahko ga poslušate na radio Brezje ker bo radio neposredno prenašal nastope od 14.15
Ploskač Ploskač

MILAN torek, 24. avgust 2010 ob 14:49

Vuuhuu samo ka ga nete kej svadili ka van pove kakšo ojstro

mucek19 torek, 24. avgust 2010 ob 15:08

MILAN je napisal/a:
Vuuhuu samo ka ga nete kej svadili ka van pove kakšo ojstro

Ne ne bomo ga svadli

TUNČEK torek, 24. avgust 2010 ob 17:42

Jas mon opčütek, ke se svodi na ena dvo. Hahaha

Legionar sreda, 25. avgust 2010 ob 15:09

Hehe

prlek1825 sreda, 25. avgust 2010 ob 21:15

ja keko pa jaz vem de te zej pomalen simon nekda deco dobjo...al je jo že ve keri



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.