karantanija ponedeljek, 25. marec 2013 ob 18:29

ti Pevec slaše kak Riba Butl Butl Butl

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 08:01

Lep pozdrav vse tistim ki uporablate malo nesramnecoziroma grde izraze do mene z časom sen secnavadil na pozitivne in negativne kritike tako da nebom niti nič ve
č na to odgovarjo jas bon samo svojo pot telo delam za lastno Nasmeh in to imam rad Žalosten Jaaa

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 09:17

Nasmeh Nasmeh Nasmeh PRLEKIJA SE LAHKO ZANESE NAME Nasmeh Nasmeh Nasmeh

đoužek torek, 26. marec 2013 ob 09:21

DOBROTNIK je napisal/a:
Lep pozdrav vse tistim ki uporablate malo nesramnecoziroma grde izraze do mene z časom sen secnavadil na pozitivne in negativne kritike tako da nebom niti nič ve
č na to odgovarjo jas bon samo svojo pot telo delam za lastno Nasmeh in to imam rad Žalosten Jaaa


Simon.
Ne se brigat za nevoščljivce ki te poskušajo z negativnimi stvarmi spraviti v slabo voljo.

Ti delaj tisto, kar delaš in vsi Prleki in Prlečke bomo s tabo zadovoljni To ja

karantanija torek, 26. marec 2013 ob 09:58


Ti delaj tisto, kar delaš in vsi Prleki in Prlečke bomo s tabo zadovoljni To ja


Prosim, če govoriš v svojem imenu in ne v imenu vseh, ker vsi isto ne mislimo! In ne govori, da bom JAZ z njim zadovoljen (sem prlek, tvoj nik name pa je vprašljiv).

đoužek torek, 26. marec 2013 ob 10:21

karantanija je napisal/a:

Ti delaj tisto, kar delaš in vsi Prleki in Prlečke bomo s tabo zadovoljni To ja

Prosim, če govoriš v svojem imenu in ne v imenu vseh, ker vsi isto ne mislimo! In ne govori, da bom JAZ z njim zadovoljen (sem prlek, tvoj nik name pa je vprašljiv).


No ja
karantanija, se opravičujem. Govorim v imenu vseh Prlekov in Prlečk (razen tebe), ki očitno gojiš neke zamere do Simona.

Sem domorodni Prlek, tako kot verjetno tudi ti. Nick name si vsak izbere in zapiše, kot se nekomu zdi - do sedaj je to bila svobodna volja. Jaz namreč tudi še nikjer nisem videl templarjev z črnim panterjem na ščitu. Prijatel

karantanija torek, 26. marec 2013 ob 11:37

Kdo ve kanček zgodovine, vsaj OSNOVE, kaj se slovenstva tiče,ne bi rekel da so to templarji, bi pa vedel, kaj pomeni črni panter. Vsaj 1 stopinjo k ozkoglednosti je potrebno dodati in že prideš do željenih ciljev......v končni fazi pa...Đoužek fejn bode pa bres zamere, eni glejamo stavri malo drgače.......neje vse belo pa sivo, zmes še je kej črnega....adijo To ja

Legionar torek, 26. marec 2013 ob 11:38

Đoužek, pa v mojen imeni tüdi ne guči. Zloba Sicer niman nič proti Simoni, nič me ne moti,
samo nesen ti da dovoleja, ka gučiš tüdi v mojen imeni. Guči v svojen, pa v ženinen (či jo moš), pa v mamikinen, atekoven, pa tak dale, samo v mojen pa tüdi ne. Hihihi

đoužek torek, 26. marec 2013 ob 13:11

Tipkam

prav mata verjetno oba. Nisem prepirljive sorte in se ne bom spuščal v to razpravo.
imajo vsake oči svojega malarja. To ja

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 13:16

Haha Haha Haha Haha Samo prelek ne popuhča Haha Haha Haha

MILAN torek, 26. marec 2013 ob 13:21

Mislec Dečki, spoštüvlen Simona zavolo toga ka dobi joko dosti kritik pa vseeno vztraja. Že od malega mu je bilo žmetno. Zavolo toga mu izrekan pohvalo. S ten pa ka kej narobe našiše pa mo malo drgačišni način izražanja pa je ne vse narobe.

Simon pač dela tisto kej ga veseli pa z ten nekak preživi. Hvala bogi pa ka je trmasti to je ne nič narobe. Jaaa

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 14:00

Hvala Milan boma v leti naredla akcijo na tvojem posesti ka de 5 radijov gučalo o dogodki nastopajoči pa bodo zmeno vred moji glasbeni prijatelji o ten pa zaj nebon pisa pustimo časi čas treba še nekej posneti nikomi nečen nič dužen ostati ka sen obluba to bon posneja tudi prleški komad in vse komade od g.KOČARJA Nasmeh Nasmeh ki so izrazito lepa besedila.


jas ven ka toti folk tu me v resnici spoštuvle samo tu pač spilajo nellkše igrice ka bi se pač z tega nehče reža samo meni je vseeno za komentare menecela slovenija podpira taka mi je za por bedarij ne žo tu glovno Milan dobro ve ka če nebi jas vsej teko talenta meja kak ga mon niti čes prak nebi priša temo ka delan pa neman ne sponzorov ne ničesa borin se pa vedno in Milan to ceni saj sen prijen začeja pa je to hcoj gleja ves razvoj moje krajere.

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 14:20

Eno pa še je to če se van ne vidi mojo delo in muzika pa se ne trebate z meno okvarjati ki jas ne to niti šmirgla več fučka mi se za tote komentare jas mon svojo idejologijo ki za joj stojin pa mi nemre nihče nič temo se reče sobodni umetnik (pa srečno do drgoč) Pita pa bi še neke G. Dejana Razlaga ki je tisti članek ki ga je en gospot psreduva iz doma Radenci.

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 14:54

Danes sem opravil intrvju za narodnjak.si in 3 revije ki so moje stalnica to vam bom dal v kratkem povezave da boste videli da sem še vedno povdaril vinorodno deželo prlekijo Mislec

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 15:12

đoužek (VUDRI GA AVBIKS ) Hehehe hehehe Haha Haha Haha Haha Haha nemren vervati koji so to momci hehe

reža bi se van v siht toga nigi nega ka je tu zaradi dveh netrpinov samo praska gori tu haha hehe

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 15:54

Še vedno poteka glasovanje prosim vas da mi pomagate da bom lahko sodeloval v tem finalu polke in majolke če prav ta trenutek vodim se lahko to hitro spremeni saj tekmovanje poteka do 8 . aprila do polnoči glasujete lahko tudi z mobilnimi telefoni na tač daste lahko samo 2 glasa na celotno glasovanje in potem več nemorete to lahko nardi vsak posameznik prijava ni potrebna nič vas ne stane vzemite si 60 sekunt časa pa me boste z tem osrečili in mi pomagali da pokažem tisto kar sem dolga leta čuval za ta dan.

Poll: NAJBOLJŠI MLADI ANSAMBEL ODDAJE
www.polkainmajolka.si

đoužek torek, 26. marec 2013 ob 16:21

Simon, smo že vse možnosti za glasovanje izrabili. Žalosten
Saj veš, da če bi se dalo večkrat, bi imel že 70% vseg glasov Ploskač

TUNČEK torek, 26. marec 2013 ob 16:33

Simon, ze pa moš zadosta reklome in je cajt, da nas počastiš s kakšnoj pesmijo. Ploskač

DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 16:58

Tonček za prvi mej bode tuš kabina remiks verzija narodni štikil mojo poreklo besedila


TUŠ KABINA

JOJ KAKO JE DANES VROČE
SONCE POPOSTITI NOČE
NA TARASI TU SEDIVA
IN OB PIVU SE HLADIVA
PRIDI GREVA MALA K MENI
LUŠTNO BO TO MI VRJEMI
NEKAJ HLADNEGA BOVA SPILA
IN POD TUŠOM SE HLADIL


PRIDI V MOJO TUŠ KABINO
TAM BO NAMA VEDNO FINO
HRBET BOM TI NAMASIRAL
IN TE NEŽNO BOM POLIVAL

PRIDI V MOJO TUŠ KABINO
TAM BO NAMA VEDNO FINO
SE VROČE BOVA POLJUBILA
VODA NAJU BO HLADILA




REFREM
ŽESKA LEPA JE IN SE SMEJI
NA POSTELI MEHKI ŽE LEŽI
OD LJUBEZNI ČITO VNETA JE
MIRNO ČAKA ŽE NA ME

JAZ OBRIL BI SE NOCOJ SPET RAD
DA NE BI BIL KOT PES KOSMAT
KO LEPA ŽESKA ZMANO VSO NOČ SPI
JE DOBRO DA SEM SVEŽI ŠE JAZ

PRIDI V MOJO TUŠ KABINO
TAM BO NAMA VEDNO FINO
HRBET BOM TI NAMASIRAL
IN TE NEŽNO BOM POLIVAL
ČAKAL VEDNO BOM LE NATE
BOM SI KUPIL NOVE GATE
ČE PA PIVA ZMANKA MI
TAKRAT V GATAH MIRA NI

MLADA LUŠTNA PUNCA JE MI VŠEČ
ZA NJO BI PLAČAL SLADOLET
NAJ GA LIŽE Z PRIME Z ROKO
DA NAMA VROČE VEČ NE BO

MLADA PUNCA LEPA JE ZELO
JO GLEDAM RAD JAZ DEKOLTE
KO PA GUMPKE TRI ODPELA BO
TAKRAT V HATAH MEGLA BO














DOBROTNIK torek, 26. marec 2013 ob 17:19

Tonček jas mon ogromno lidi za glasovanje to hodijo glejat vseh sort ledje taka je to ne problem sicer pa nej zmaga tisti keri mo več v bistvi pa 5 ansamblov gre samo to taka itak mon veke šanse pa neje v glasovanji največja finta finta je kaj bo tisti tan v živo nareda iz tega tega pa se jaz ne bojin mam dovolj izskušen Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.