Legionar ponedeljek, 14. september 2009 ob 20:42

Zodje cejte mi naše dikline duma gučijo o dogajanjih na lotmerkši OŠ in sicer o ten, ka baje
obstaja določena skupina fačokov, ki se baje režejo sami sebe po rokah. Mislec Pa je pre
to ne tak redko med mlodimi v Lotmerki. Je to del t.i. EMO kulture oz. 'kulture'? Či glih mi je ne
jasno zakej to imenüvlejo kultura...Ker če to deca že delajo , te so to definitivno primeri za
psihiatrijo. Mislec
Pa bi pita, je mogoče što od vos že čüja za to, mogoče koga takšega pozna ali je kakorkoli
seznanjeni s ten?

Dejan ponedeljek, 14. september 2009 ob 21:00

To se je raspaslo kak globaje. Vala pa to gnesden kak nekši modni trend, ka si kul, ka si "in", ... Emo - emotional, čustven, ... To bi nej bile osebe, ki majo probleme z izražajon čustev, zato se tüdi tak obnošajo. Samo, kak sen reka, je to gnesden den bole del nekše kulture. So pa primerki, ki so zreli za psihiatrijo pa pozornost vse stroke.

Internet pa razne tote internetne skupnosti so pune totega emo s*anja... Hjooj





Legionar ponedeljek, 14. september 2009 ob 21:22

Ja, se strinjan. Včosik man občütek, ko da toto blesavo 'kulturo' celo propagerajo (čiglih kak sen že
omenja, mi je ne jasno, zakej temo provijo kultura). Se pa tüdi sprašüjen, ke ob vsen ten
delajo stori...Ne vidijo ka se jihovi fačoki negi režejo? In či keri slučejno to vidi, nič ne ukrepa?
Plus tega, zakej ne ukrepajo učiteli v šolah, zakej recimo ne obveščajo staršov, či majo že
zvezane roke, kak čüjen?

Zvončica ponedeljek, 14. september 2009 ob 23:07

HM....nič neje to novega,to so delali že v mojih mlodih letih. Ponavodi je šlo za mlode ke se v družbi neso znejšli, ke se duma neso s starši nejšli, ke se malo bole radi cuknili kakšo opojno pijačo pa se te vün metali....itd. Gnesden pa je to seveda zavolo medijov bole "in"....o ten kak pa kej pa kej pomeni se zinformerajo po neti....te pa se med somišljeniki vün mečejo, če pa jih duma dobijo pa se delajo joko boge....vrag si ga vedi ...so pa med jimi ziher provi ke bole s telon izražajo svoja neizražena čustva pa stiske (ke duma nemajo sogovornika) pa to tak dobro skrivlejo ka je težko kej odkriti ali nejti....učiteli seveda nemajo pravice dece sločiti lka bi to lehko vidli....mojo pa toto pravico starši.........samo se je venda težko s ten spopadniti. Da zahtevče cejt, spreminjanje družinske dinamike itd. Sen po TV glejala ka so se puce rezale ka so ble vse porezane - samo na takših mestih ka so duma ne vidli. Živel kapitalizem....ka nan je vse dobrega prinesa ne?

zack69si ponedeljek, 14. september 2009 ob 23:12

To je čistar odvisno od staršov, kak je Legionar napiso..... vepa či duma te fačoke ne vidiš, ka je celi porezani pa ka mo čubo prelukjano z pirsingon, pa takšne...... kej do učiteli posreduvali ??? vepa so jin vse pooblastial fkrej zeli, še skregati praf nemre fačoka v šoli !!!!! kamo li ka bi še ga vudra....... mater, jaz sen skoro nejlogošji bija v našen razredi, pa sen dostikrot fasa v šoli od učitelof, pa se še zej spotin toga ( tistikrot sen misla ka je ne prevično, pa ka je po krivici, zej pa to glejan ka je čistar dobro bilo... ) ... gnesden pa so deca zaščiteni huje kak beli medvedi....vepa fačok še praf gučati ne ve, pa ma že nekšne otroške pravice !!!! to, ka ma tudi nekšne dolžnosti, to pa vsaki pozobi, tega pa ga netreba spotiti !!! samo je kak ja: negda si bija bit v šoli, ka so te vzgajali, potli si pa ša v jugo vojsko, ka so človeka z tebe naredli!! tak je to bilo.....še skoz pa trdin ka bi moga biti učitelj podaljšana roka staršof !!! madona, pri svojen sen še ne vida ka bi se reza, jaj či mo pa vida, te pa bon jaz vreza !!!! tan gi treba.....

lp

Legionar torek, 15. september 2009 ob 12:44

Baje ka gnes den v osnovni šoli že učitelj more roko zdignoti, či če gučati pr pouku; vsej tak se
baje godi v enih razredih v lotmerški šoli. Hjooj Ja ja, preveč so razvajeni tota deca gnes den.Vse
bi moglo biti po jihovo pa vse po jihovi voli. Samo ne ven, ke de z jih, kdo do negi v slüžbi.
Te do tüdi šefa nadirali pa zayebovali, kdo de jin kej reka narediti? Mislec

Kapa se rezaja tiče; bi jin jaz da rezaje. Bi jih posla ze en cejt v kakšo afriško državo ali kakšno
Indijo ali pa Vietnam, tan ge deca morejo že s 4 leti iti prebirat premoga v rudnik ali pa v
kakši afriški držovi, ge se morejo že 8-letni boriti, pa jih šopajo s kokainon, ka so zmešani. Žalosten
Predobro jin gre totin našin, samo mi smo butli.

Zvončica torek, 15. september 2009 ob 23:31

Ve pa če ovega na fotki pogledneš kak zdolgočaseno pa prozno buli pred sebe ti je lehko jasno vse....to nega nejč teko vole ka bi se venda premekna dvo metra....razen vzdržovaja svojega frisa pa garderobe je že vse ostalo živa muka.....ka pa se komentara glede šole tiče pa je itak jasno....če duma starši nemajo nikše avtoritete pri deci te deca nemajo nikšega rešpekta pred ostalimi...pa polek vsega še starši deco ščitimo kak tigri pa če si to zaslüžijo ali ne...pa stoži se gneden vse lehko ne? Učitelon je držova vzela vso orožje za obranitev svojih stališč pa ukrepov....zakej pa negda ne blo problema s ten?

Legionar sreda, 16. september 2009 ob 09:12

Premalo se mogoče zavedamo, ka našin fačokon še preveč lepo gre. Narobe je, ka si več nigi
ne trebajo sprobati nikše avtoritete, niti v šoli pa niti duma jin skoro več nič ne bi smeja
rečti. Hudi Samo kak sen reka , je to po moje narobe; živleje je kruto in če jih že od malega
nešče navoja na to, ka more biti vse po jihoven pa ka nič hüdega ne dojo skoz, je to ne dobro
za potli, kdo odrostejo. Živleje jih nede božalo, več do dali skoz, bole vtrjeni do potli, pa več
hüdega do lehko prenesli, pa s ten do se leži prebijali skoz živleje!

Makaveli sreda, 16. september 2009 ob 15:28

hehe emoji...pomoje je povprečna emo starost tan 12-17 let...taka to van vse pove...obične jokice kere so odkrile toto glupo "kulturo"...to je par res poden od podna....eh sploh nen nič o ten guča ki se bon začeja jokati od smeha ko pomislin na jih...po drugi stroni pa bi enega pa ovega vudra ki so mi tak antipatični.


kak je en reka...če majo tak radi bolečine pa to ka se režejo...nej se dojo v zdravstvene namene ka do jih žive gor rezali...ker na neti sen vida že takšne slike ko si eni tak gor vse somi režejo ka si misliš ka je res ne za drugo kak za odstrel ker dela isto škodo kak pa nehče ko trovo odovle....ki na sebe vlečejo druge jokice ki si potli začnejo isto delati kak tota oseba kera jih je potegnila v toto grupo jokic

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.