TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 19:23

Zej, ke je referendon mimo, mi je padnilo na misel, kak de kaj na dopusti na Hrvašken, če de se kej spremenilo, misla sen na bojše odnose Hrvotov do nos Slovencof, zej ke smo ugodno glasovali za razrešitef meje.
Lidje ke hodijo doj marsikaj gučijo, največkrot praf slabo. Jas ne hodin na Jadron, da bi lehko ke reka, pa bi blo fajn če opišete svoje iskušnje s Hrvoti.

Kdove če je fse resen, zato ke fsi lidje po spiski nemrejo biti slabi do nos. Tüdi bi blo fajn čüti, če nas mojo za potojoče bankomate kak eni provijo ali smo za jih tüdi običajni turisti.

Tema je otprta, zato se lehko začne debata.

kokot četrtek, 10. junij 2010 ob 21:26

jas sen bija v tunizije zodjič na dopusti pa smo se ga nopili malo pa se režali gda smo šli f hotel pa se je en domačin šteja biti pa neke se je riva , pa pesek je meta proti nan.
s totimi kamelojahači tudi nega zajebancije, en,dva,tri pa maš probleme, tak ka to je opet odvisno s kakšnimi moš oprafka.
moš dobre hrvote keri do ti ribo spekli moš pa tudi takše ka boš peneze da pa do te v rit brsnili pa natirali v slovenijo nazoj.
ve pri nas ni nič bojše.

kon pa drugačik hodiš na dopust?

DarkMAN četrtek, 10. junij 2010 ob 22:15

Jaz pa na hrvatijo več ne gren, loni smo bili v kampi, sami naši lidje okoli naše prikolice, Lublančani pa Mariborčani, pa sem misla tu sem na varnem. Ko smo se tretji dan šli kopat, pa je mali ša nazaj po bisačo je že bilo gor ftrgano so nam vseh 800 kun spizdili, tak ka smo lehko lepo šli drugo zeron domu. Tak ka naši mi ziher kun nebi odnesli, sigurno so bili hrvoti.

kokot četrtek, 10. junij 2010 ob 22:25

krodnejo kak srake.
se dobro rima hrvat je tat.
naš zet je loni ša doj na hrvatijo pa so ga že na carini zajebovali na ormoži, prvo je slovenec pita kon gre pa kaj pela, potli pa ga je hrvot meja pol vure tan na sonci pa je avto gor odpira. te pa je baba carinik prišla pa rekla "če idete v irak ali zakaj toliko hrane pelate sebo?" , meja pa je domoča jajca , paradajz, zamrznjene kotlete, vino, tunko pa takšne domoče stvari kere doli nemreš kupiti pa tudi či bi jih lehko so predroge.

doli na morji so mu drugi den sprerezali gume na avti ta ka je moga vse 4 gume doli pri jih kupiti, ovi vulkanizer pa se je zarežova pa še je gume drogo oda pa slabo napumpa.
te pa je parkirova avto na nekšnen varovanene parkirišči pa plačuva dnevno parkirnino 100 kun.
mislin ka je negi Pepek pisa ka je meja joko slabe izkušnje doli na hrvatiji, ka so ga baje šteli nahubiksati nekši medjimporci kere je stovla na carini.
provin jaz, to či iden doj te iden tan nekan ki so naši slovenci pa amen.

DarkMAN četrtek, 10. junij 2010 ob 22:37

ja, kokot prav maš, mi letos gremo v Ankaran Brodolom . Si gleja kak so gnes opet ovega reveža Jorasa hrvoti grdo glejali, ka je šteja robnike malo niže spustiti ka bi lehko petkico normalno v dvorišče parkera. Slovenija

Dejan četrtek, 10. junij 2010 ob 22:55

Jaz osebno sen nikoli ne meja problemov na Hrvatiji, negda smo dosti dol hodili. Na zodjo sen bija doli leta 2001 na otoki Krk v Punati. Bilo je super, lidje prijazni, nišče je ne ke težija ali kekoli. Mislin, ka so nejhüši tan Zadar pa okoli Nasmeh Tan sen dosti lüdi čüja, ka majo probleme.

Zej pa dol ne hodin več iz preprostega razloga, ker je predrogo. Za iste peneze lehko gren nekan dale, gi nen fsakšega drügega pozna pa še malo več drgačnega sveta vidiš.

Ka pa se tiče, ka bi zej kej drgači bilo po toten referendumi pa dvomin. Sej se je ne nič spremenilo pa še se en cejt nede.

Lehko pa se doli nore naredite pa gučite po nemško pa do vas po rokah nosili Hihihi

kokot četrtek, 10. junij 2010 ob 23:03

či boš se doli norca dela pa guča nemški do te še bol skesirali pa obroli tak ka boš v gatah nazoj ša.

darkman, ve ankaran neje slab, sen bija prejše vikend doli na primorken pa je blo lepo vreme pa morje je blo mrlo še sen si samo do kolen namočija notri.
meni je drugačik lepo, simonof zaliv tan se najrajši koplen či bi človik meja peneze ka si kakšo gliser kupi ka bi se malo smuča bole na globoken morji gi nega plavalcof. zno biti kar zanimivo, ka človik ne bi samo na plaži bija pa tan iste face fsakši den gleja.

sončnica četrtek, 10. junij 2010 ob 23:13

Hehe ka še van je ne kapnilo, ka mo po malen brez morja, pa zemle.....Ve pa Hrvoti se ne dojo, mi pa smo bedoki ka se ne grebemo za svojo...Keri je misla ka se je kaj po toten referendumi spremenilo, se prokleto moti. Ovi do še nos skoz j...., ve pa se vidi kak je tan z Jorasom! Dopust pa van je cenejši v Tuniziji, Turčiji,.....pa še nekaj novega vidite!

DarkMAN četrtek, 10. junij 2010 ob 23:19

jaz bi tudi ša v Tunizijo, samo je predaleč za prikolico vlečti Hihihi

DarkMAN četrtek, 10. junij 2010 ob 23:26

sončnica je napisal/a:
Hehe ka še van je ne kapnilo, ka mo po malen brez morja, pa zemle.....Ve pa Hrvoti se ne dojo, mi pa smo bedoki ka se ne grebemo za svojo...Keri je misla ka se je kaj po toten referendumi spremenilo, se prokleto moti. Ovi do še nos skoz j...., ve pa se vidi kak je tan z Jorasom! Dopust pa van je cenejši v Tuniziji, Turčiji,.....pa še nekaj novega vidite!

Lehko pa se zgodi ka boš mela nove toplice v Prlekiji, referendum je ša skoz, arbitmajsteri bodo glejali pravičnost , tak ka bo Slovenija pa Prlekija itak malo za Železno goro , to pomeni či se jemle ravna črta pa pravičnostmomo toplice Sv.Martin.... Ploskač

kokot četrtek, 10. junij 2010 ob 23:32

Jas si don piceka fkrej rezati ka toti del Medmurja ki je negda bija v Dravski banovini - SLOVENIJI, nede naš.



Ke se pa tiče dopusta, črnogora ma poceni hotele pa apartmaje, tak ka tan tudi ni slabo, ki piše koa moreš iti na hrvaško.

TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 23:41

kokot je napisal/a:
jas sen bija v tunizije zodjič na dopusti pa smo se ga nopili malo pa se režali gda smo šli f hotel pa se je en domačin šteja biti pa neke se je riva , pa pesek je meta proti nan.
s totimi kamelojahači tudi nega zajebancije, en,dva,tri pa maš probleme, tak ka to je opet odvisno s kakšnimi moš oprafka.
moš dobre hrvote keri do ti ribo spekli moš pa tudi takše ka boš peneze da pa do te v rit brsnili pa natirali v slovenijo nazoj.
ve pri nas ni nič bojše.

kon pa drugačik hodiš na dopust?


Jas hodin skoro fsoko leto kakših tjeden dni ali pa še več s peciklon popotniško. Vse vzememo s seboj f torbe odzodi pa gremo že ot duma.
Bili smo že bor desetkrot ali več po Sloveniji, okoli Slovenije, pa bole notri en krog, pa tematsko po pokrajinah... Gre nas ponavodi štiri ali več, spimo f šotorih, ge pač pride. Vozili smo tüdi po Afstriji, pa dosta po Italiji, Tüdi f Tuniziji smo biciklirali, Loni pa smo vozili po madžarski in okoli Blatnega jezera.
Gda pa se nabere ke penez pa gren pozimi daleč f tropske kraje, največ v Azijo.

TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 23:44

Kokot ti pa moš resen smolo, ke so ti fse napravili na Hrvašken. Zake pa ne greš rajši kon f Türčijo, Grčijo, Bolgarijo se je tan bole fol kak pri Hrvotih ?

TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 23:50

DarkMAN je napisal/a:
jaz bi tudi ša v Tunizijo, samo je predaleč za prikolico vlečti Hihihi

Zake pa ne greš f kakše toplice ? Jas sen bija loni v Dobrni in nemren prehvoliti kak je tan fajn, pa prijozni so in se dobro je. Okolica je enkkratna pa izletov mojo zadosti, posojajo pecikle in petkrot tjedensko mojo plese pa različne prireditve.
Resen pa je ne mus iti poleti, greš lehko na jesen, Fol je pa itak skos in mojo zlo različne pakete, za store pa tüdi mlode.

TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 23:53

kokot je napisal/a:
Jas si don piceka fkrej rezati ka toti del Medmurja ki je negda bija v Dravski banovini - SLOVENIJI, nede naš.



Ke se pa tiče dopusta, črnogora ma poceni hotele pa apartmaje, tak ka tan tudi ni slabo, ki piše koa moreš iti na hrvaško.



Ka se tiče Črne gore ne delaj reklome, nedugo nazaj so se sredi belega dneva strelali. Bogi turisti so ležali po tleh. Tan je sama mafija !!!

Dakrane petek, 11. junij 2010 ob 08:30

Mi pa hodimo že 10 let na Hrvatijo, pa se nan še niti enkrat neje zamerilo...
Mene pač nemre prepričati nekša Tunizija al pa ke jaz ven ke...

Kda ti domačini pečejo ribe, mjami, pa Ribič ideš z jimi...komej čokamo.... Ploskač

V SLO pa smo bli nazodje pred 10 leti v San Simoni. Pa je vredik tan...

Samo še fseeno rejši idemo v Dalmacijo; v Istro pa samo na "predpriprave" na poletje... Haha

MILAN petek, 11. junij 2010 ob 08:44

Vuuhuu keri če nej grev Črno goro na Durmitor "EKO SELO IZLEZAK" nad 1000 m nadmorske višine,pogled,narava vse neponovlivo.Hrana ka nemreš k sebi.
Nekej kej se ne do povedati. Bon pokoza v slikah samo malo ka nejden cejt.

erof petek, 11. junij 2010 ob 09:54

MILAN je napisal/a:
Vuuhuu keri če nej grev Črno goro na Durmitor "EKO SELO IZLEZAK" nad 1000 m nadmorske višine,pogled,narava vse neponovlivo.Hrana ka nemreš k sebi.
Nekej kej se ne do povedati. Bon pokoza v slikah samo malo ka nejden cejt.



v Črni gori sem vojsko služjo pa smo to vse hodili po tem durmitorju pa kre jezerah res neokrnjena narava.Žabjaki sem bil tam na jezerih tam je tudi ena od pečin ki se imenuje titova pečina tik ob jezeru,lahko se kopate, planiarite,rafting ,vsega pomalem čisti zrak lepa narava.

Durmitor

.... tu je nekej slik ke si jih lehko poglednete kak to zgleda tam .......

Fortuna Travel

kokot petek, 11. junij 2010 ob 09:57

Milan tu je guča o morje ne pa o gorah.
Či si ti to hoda na toti dumitor v črno goro ?
kaj si takšnega ja tan ka nemreš k sebi priti ?
kak so kaj cene ?

Gnes sen glih čuja od zetovega sodelafca ka so dobili nekšna obvestila ka či nedo sami meknili huto kero majo postovleno doli na hrvatiji ka de jin ministrstvo podrlo pa do pločali dvojno ceno.
Tak ka zgleja ka se sraje nadaluvle, fčera so Jorasa zajebovali tan ka je šteja ovi robnik malo zacajhniti rob ka si z avton auspuh vničovle pa so mu se postavili policaji v živo mejo pa niso pustili.

MHA petek, 11. junij 2010 ob 10:39

Jas sen loni bija kunc avgusta v Makarski, pri eni Slovenki, kera je ožejena tan doli. Bija sen v jeni kuči, avto meja pred jeno kučo, pa je vse v redi blo. Morje mene ne vleče glih ke preveč, rejši grem v toplice. V čateških se mi fest dopodne, pa še fest poceni je, ki gremo prek slüžbe.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.