mucek19 torek, 10. avgust 2010 ob 10:10

Oddaja Polka in majolka nabira nove moči za nove oddaje. Konec avgusta nas čaka tradicionalni zaključek poletja na Štajerskem, septembra prihajamo v Gorenjsko prestolnico, oktobra pa na Dolenjsko na posebno Polko v živo, novembra pa v Krško!

Veseli bomo tudi vaših predlogov!

Zato če bi radi da pridemo na vaš konec nas le kontaktirajete:

informacije gostovanj:

031/618- 505
polkainmajolka@gmail.com

Vabljeni pa tudi v naš Fan club:
http://clubpolkainmajolka.blogspot.com/

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 15:43

Rabim malo vaše pomoči.... do konec leta je še kar nekaj časa in še 6-7 oddaj Polka in majolka. Predlagajte nam zanimiv kraj oz.pokrajino, ki je še nismo obiskali... hvala za pomoč...

Predloge pošljite na zasebno sporočilo.

Ploskač

zobl sreda, 11. avgust 2010 ob 15:48

V čen je fora tote majolke ka se zej takšna reklama dela na forumi za to? Mislec

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 15:53

Se ne dela reklama ampak se vabi ljudi in organizatorje, da povabijo Polko in majolko v svoj kraj. Polka in majolka je oddaja, ki se vrti na 12 lokalnih televizijah. V kraju kjer snemajo oddajo posnamejo 3 oddaje kar pomeni 4 ure glasbe in tudi smeha za kar poskrbi Teta Tončka.
Vidite in slišite pa na enem mestu več kot 25 glasbenikov in še prost vstop je!

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 15:54

mucek19 je napisal/a:
Se ne dela reklama ampak se vabi ljudi in organizatorje, da povabijo Polko in majolko v svoj kraj. Polka in majolka je oddaja, ki se vrti na 12 lokalnih televizijah. V kraju kjer snemajo oddajo posnamejo 3 oddaje kar pomeni 4 ure glasbe in tudi smeha za kar poskrbi Teta Tončka.
Vidite in slišite pa na enem mestu več kot 25 glasbenikov in še prost vstop je!


Prava vaška veselica

Dejan sreda, 11. avgust 2010 ob 15:58

V Lotmerk na trg! Hahaha

MILAN sreda, 11. avgust 2010 ob 16:13

Mislec točno tak VABLENI V Lotmerk povobimo vos Prlekija-on.net in Etnološko društvo Künštni Prleki kej je potrebno nareti ????
Milan 041 909 312

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 16:54

Vuuhuu Kul Kul Haha

Dejan sreda, 11. avgust 2010 ob 17:43

Evo, gi ste tisti, ki van Grossmann neje pasa, zej mate priložnost, ka dobite v mesto nasprotje tistega Hihihi

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 17:52

Nasmeh Ja to je veliko nasprotje saj oddaja ponuja samo domačo narodno in zabavno glasbo

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 18:24

Pozabil sem povedati, da oddajo plača gostitelj saj se njemu dela reklama!

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 22:22

glede polke in majolke bom reko tak,,,to se naredi preslaba reklama za to ke je...jaz sem letos bijo v ormoži kot gasilec dežuren..živa groza kak malo ludi je blo...polek tega še je nastopo damjan murko...tak ke se človik more nasmejat...kot moje mnenje pa se mi je ne vidlo to nič posebnega ke bi mogo to biti nekši halo za nej nej prireditev,,,moje mnenje je takšo bilo bi super to, če bi se znali organizirati

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 22:34

prlek1825 je napisal/a:
glede polke in majolke bom reko tak,,,to se naredi preslaba reklama za to ke je...jaz sem letos bijo v ormoži kot gasilec dežuren..živa groza kak malo ludi je blo...polek tega še je nastopo damjan murko...tak ke se človik more nasmejat...kot moje mnenje pa se mi je ne vidlo to nič posebnega ke bi mogo to biti nekši halo za nej nej prireditev,,,moje mnenje je takšo bilo bi super to, če bi se znali organizirati

To je tako v Ormožu sta bila dva dneva in se je pač to zgodilo drugače pa so v polki sami znani in priznani glasbeniki včasih pa povabijo tudi koga ki še ni priznan na glasbeni sceni in se predstavi.

Je pa zdaj glavni humorist Teta Tončka

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 22:34

Či do takši nastopali kak Murko pa paprika, te nede nikdor gužve. Nasmeh

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 22:38

meni osebno bi blo to fejst zanimivo če bi se znali kcoj spraviti...bilo bi mi logično ke v kerem kraji so bi se predvajale domoče pesmi domoči ansambli pa tak dale...ne pa nešče ki od nekod pride prvič ga vidiš pa tak dale....je lidem ne zanimo...kot drugi den ki pa je bilo v okviri polke in majolke tekmovanje frejtonarov pa mislim ke se je tudi zbiro frejtonar prlekije pa je glede obiska že blo čist drgačik,,,,kar tudi izkazuvle v toto smer kak bi mogla biti organizacija naštimana

Dejan sreda, 11. avgust 2010 ob 22:56

Kda pa je te blo to v Ormoži?
Pa zake se zej vsepovsod vloči tote "talente"? Meni je to totalno glupo, ka je na fsakši drügi prireditvi nekši patron iz tote oddaje talentov, pa na plakati posebej gor še v oklepaji piše Teta Tončka (Slovenija ima talent), ker vači tak nikši bog ne bi zna, kej te tota teta je. No al pa sen jaz ne takši die hard fan totega talenta Nasmeh

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 22:58

Ne vem če si spremljal ampak v občini Dornava na Polenšaku so pret kratkim snemali oddajo pa so bili samo ansambli iz okolice Ptuja. Je pa problem dobiti ansamble če majo nekateri tisti dan nastop ali pa nočejo priti.

Aja teta Tončka je ista stvar kot Mama manka samo da je pač teta Tončka bila v Slovenija ima talent pa teta tončka ne poje ampak zraven svojega nastopa še imitira politike. Je pa pač tak da bodo še ti letos interesantni drugo leto pa jih več nemo poznali.
Ta imitator je pa drugače profesionalni kuhar in teta Tončka je njegov hobi in dodaten zaslužek

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:03

dejan ne zmislin se zej točno mislim ke je blo proti konci spomladi al nekak tak,,,jaz se glovno zmislim ke sem tan dežuro kak gasilec,,,na konci dremo v gasilskem avti...pijačo pa so meli tak drogo ke če bi si svoj liter vina sobo doneso pa ga tan stržjo bi venda lehko en teden v oštarijo zabadav pijo,,,šli so se cen takših kak če bi živeli negi ob primorji ob nevem kakši turistični točki...to se nam je ali vsem gasilcom tak zamerlo ke smo z principa ne šteli naročiti litra,,,nastopi pa tudi neso bli neke posebnega...ne rečem ideja glede tega neje slaba samo trebalo bi jo dopuniti pa organizacijo pošlihtati pa cene našim krajom prilagoditi!

nesem zej ziher sem pa skoron sto procenten liter vina je bijo 9€ te pa voda kcoj...tak ke ti vse zabegne...meli pa so mislim ke jeruzalemčana,,,zej pa vsi razmislite po keko se jeruzalemčan trži po veselicah pa keko še fali do 9€

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:07

prlek1825 je napisal/a:
dejan ne zmislin se zej točno mislim ke je blo proti konci spomladi al nekak tak,,,jaz se glovno zmislim ke sem tan dežuro kak gasilec,,,na konci dremo v gasilskem avti...pijačo pa so meli tak drogo ke če bi si svoj liter vina sobo doneso pa ga tan stržjo bi venda lehko en teden v oštarijo zabadav pijo,,,šli so se cen takših kak če bi živeli negi ob primorji ob nevem kakši turistični točki...to se nam je ali vsem gasilcom tak zamerlo ke smo z principa ne šteli naročiti litra,,,nastopi pa tudi neso bli neke posebnega...ne rečem ideja glede tega neje slaba samo trebalo bi jo dopuniti pa organizacijo pošlihtati pa cene našim krajom prilagoditi!

nesem zej ziher sem pa skoron sto procenten liter vina je bijo 9€ te pa voda kcoj...tak ke ti vse zabegne...meli pa so mislim ke jeruzalemčana,,,zej pa vsi razmislite po keko se jeruzalemčan trži po veselicah pa keko še fali do 9€


No zdaj so začeli malo preurejati oddajo. Je pa res da pač ljude neje radi gredo na snemanje oddaj.
Glede pijače pa se mi ne zdi draga saj v okolici Ptuja imajo vaške veselice in stane liter vina in liter slatine po 9 ali10€.

Dejan sreda, 11. avgust 2010 ob 23:11

Sej pri nas je tüdi na prireditvah liter pa slatina okrog 10 €.

Loni je blo 7 €



Letos 10 €





Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.