prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:13

to za okolici ptuja nem reko,.,,,samo vaške veselice okoli nos ormož lotmerk keko mi vemo z naše okolice so cene okoli 5do6€ nemrejo nom seljačinam našega vina ki zrose v naših goricah odovati po 9€ ki si to vidjo..pa to nešče ki pride od nevem ki....polek tega še dobi sponzorsko vino po možnosti...bodi resen no

to ke nišče neče priti na snemaje oddaj se tudi ne strinjam...zake pa je te blo puno na frejtonari prlekije...ki je tudi blo v okviri tega....pa eno leto pret ki še je bila ormoška plehmuzika...oba dneva sta bila puna...samo je vse več koštalo kak letos...šteli so čim bol ceneje nareti pa je to to..samo ludi pa neje blo...te pa so snemali vse nej nej na oder publike pa si sploh neso vupali pokozati

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:13

Preveč nabijovlejo cene, še dobro ka špricara ne pijen. Hihihi

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:13

Dejan je napisal/a:
Sej pri nas je tüdi na prireditvah liter pa slatina okrog 10 €.

Loni je blo 7 €



Letos 10 €





dejan ja tak kak si reko liter pa slatina...ne pa samo liter vina 9€

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:15

MHA je napisal/a:
Preveč nabijovlejo cene, še dobro ka špricara ne pijen. Hihihi

čuješ ti z tem pa se ne hvoli ke vina ne piješ.....neš te reko ke piješ v vinorodnih krajih pivo

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:15

Aja pri oddaji pa še imajo en problem saj nimajo sponzorja, ki bi financiral oddajo.
To kar se zmenijo z organizatorjem to dobijo druga pa nič pa še to je včasih pod vprašajem saj nekateri nočejo plačati oddaje ko jo posnamejo.

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:16

Ze ne ven ke je blo v Lotmerki za fešte, Blagovnica je mela na den fešte nekšo akcijo za pivo pa ne ven ke še fse, pa so fsi si hodili v Blagovnico po pijačo, Blagovnica je te tüdi tisti den venda mela teko kšefta, kak mo jo v pol leta.

Dejan sreda, 11. avgust 2010 ob 23:17

Aja, samo liter 9 € pa je resen soleno Nasmeh Še posebej tü pri nas, ki ma fsakši kej v kleti Nasmeh

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:17

prlek1825 je napisal/a:
to za okolici ptuja nem reko,.,,,samo vaške veselice okoli nos ormož lotmerk keko mi vemo z naše okolice so cene okoli 5do6€ nemrejo nom seljačinam našega vina ki zrose v naših goricah odovati po 9€ ki si to vidjo..pa to nešče ki pride od nevem ki....polek tega še dobi sponzorsko vino po možnosti...bodi resen no

to ke nišče neče priti na snemaje oddaj se tudi ne strinjam...zake pa je te blo puno na frejtonari prlekije...ki je tudi blo v okviri tega....pa eno leto pret ki še je bila ormoška plehmuzika...oba dneva sta bila puna...samo je vse več koštalo kak letos...šteli so čim bol ceneje nareti pa je to to..samo ludi pa neje blo...te pa so snemali vse nej nej na oder publike pa si sploh neso vupali pokozati


Nevem kak so imeli v Ormoži ker sem namreč z njimi začel sodelovati julija

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:18

mucek19 je napisal/a:
Aja pri oddaji pa še imajo en problem saj nimajo sponzorja, ki bi financiral oddajo.
To kar se zmenijo z organizatorjem to dobijo druga pa nič pa še to je včasih pod vprašajem saj nekateri nočejo plačati oddaje ko jo posnamejo.



glej nesem bijo polek kda so se menli predvidevlem pa ke keko vem ke z ormoško kletjo ob takših stvareh nikdor neje bijo problem za vino al ga sponzosrko dati po mali ceni al pa tak,

zoto tudi tu predvidevlem ke je bijo jeruzalemčan za tržiti ke je blo tak...nemrejo pa oni nikak našega vina tržiti nom po 9€ to je dobesedno absurd

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:18

prlek1825 je napisal/a:
čuješ ti z tem pa se ne hvoli ke vina ne piješ.....neš te reko ke piješ v vinorodnih krajih pivo

A-A niti piva ne. Nasmeh

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:20

Dejan je napisal/a:
Aja, samo liter 9 € pa je resen soleno Nasmeh Še posebej tü pri nas, ki ma fsakši kej v kleti Nasmeh

Ja pri nas v okolici Ptuja so res zasoljene cene ampak smo mi meli eno prireditev pa sem rekel precedniku da naj zniža ceno pa mi je reka ke ne bo ker majo vsi iste cene.

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:21

mucek19 je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
to za okolici ptuja nem reko,.,,,samo vaške veselice okoli nos ormož lotmerk keko mi vemo z naše okolice so cene okoli 5do6€ nemrejo nom seljačinam našega vina ki zrose v naših goricah odovati po 9€ ki si to vidjo..pa to nešče ki pride od nevem ki....polek tega še dobi sponzorsko vino po možnosti...bodi resen no

to ke nišče neče priti na snemaje oddaj se tudi ne strinjam...zake pa je te blo puno na frejtonari prlekije...ki je tudi blo v okviri tega....pa eno leto pret ki še je bila ormoška plehmuzika...oba dneva sta bila puna...samo je vse več koštalo kak letos...šteli so čim bol ceneje nareti pa je to to..samo ludi pa neje blo...te pa so snemali vse nej nej na oder publike pa si sploh neso vupali pokozati


Nevem kak so imeli v Ormoži ker sem namreč z njimi začel sodelovati julija


no jaz pa ti povem kak je blo v ormoži...in to je že blo mislim da zej peto leto zapored v ormoži pa keko sem čujo po lideh so letos fejst kritizirali,,,,,to mislim za prvi den prireditve,,,drugi den prireditve ki pa so bili domoči prleški harmonikari pa je blo puno pa nišče se neje bunjo to pa tudi priznam

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:22

MHA je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
čuješ ti z tem pa se ne hvoli ke vina ne piješ.....neš te reko ke piješ v vinorodnih krajih pivo

A-A niti piva ne. Nasmeh




e jebemo negi kak se te lehko prlek ke nič ne piješ...se se te ne trebaš vsaki den nacejati tu pa tam pa si lehko ke spiješ že za zdrvoje...hehe

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:22

prlek1825 je napisal/a:
mucek19 je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
to za okolici ptuja nem reko,.,,,samo vaške veselice okoli nos ormož lotmerk keko mi vemo z naše okolice so cene okoli 5do6€ nemrejo nom seljačinam našega vina ki zrose v naših goricah odovati po 9€ ki si to vidjo..pa to nešče ki pride od nevem ki....polek tega še dobi sponzorsko vino po možnosti...bodi resen no

to ke nišče neče priti na snemaje oddaj se tudi ne strinjam...zake pa je te blo puno na frejtonari prlekije...ki je tudi blo v okviri tega....pa eno leto pret ki še je bila ormoška plehmuzika...oba dneva sta bila puna...samo je vse več koštalo kak letos...šteli so čim bol ceneje nareti pa je to to..samo ludi pa neje blo...te pa so snemali vse nej nej na oder publike pa si sploh neso vupali pokozati


Nevem kak so imeli v Ormoži ker sem namreč z njimi začel sodelovati julija


no jaz pa ti povem kak je blo v ormoži...in to je že blo mislim da zej peto leto zapored v ormoži pa keko sem čujo po lideh so letos fejst kritizirali,,,,,to mislim za prvi den prireditve,,,drugi den prireditve ki pa so bili domoči prleški harmonikari pa je blo puno pa nišče se neje bunjo to pa tudi priznam


Ja koliko mi je znano so prvi dan praznovali obletniico.Zdaj ne me držati za besedo ker res ne vem kak so to meli v Ormožu.

MHA sreda, 11. avgust 2010 ob 23:25

prlek1825 je napisal/a:
e jebemo negi kak se te lehko prlek ke nič ne piješ...se se te ne trebaš vsaki den nacejati tu pa tam pa si lehko ke spiješ že za zdrvoje...hehe

Jas sen trezni Prlek, ka te pijane Prleke domu vozi. Hehe

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:25

mucek19 je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
mucek19 je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
to za okolici ptuja nem reko,.,,,samo vaške veselice okoli nos ormož lotmerk keko mi vemo z naše okolice so cene okoli 5do6€ nemrejo nom seljačinam našega vina ki zrose v naših goricah odovati po 9€ ki si to vidjo..pa to nešče ki pride od nevem ki....polek tega še dobi sponzorsko vino po možnosti...bodi resen no

to ke nišče neče priti na snemaje oddaj se tudi ne strinjam...zake pa je te blo puno na frejtonari prlekije...ki je tudi blo v okviri tega....pa eno leto pret ki še je bila ormoška plehmuzika...oba dneva sta bila puna...samo je vse več koštalo kak letos...šteli so čim bol ceneje nareti pa je to to..samo ludi pa neje blo...te pa so snemali vse nej nej na oder publike pa si sploh neso vupali pokozati


Nevem kak so imeli v Ormoži ker sem namreč z njimi začel sodelovati julija


no jaz pa ti povem kak je blo v ormoži...in to je že blo mislim da zej peto leto zapored v ormoži pa keko sem čujo po lideh so letos fejst kritizirali,,,,,to mislim za prvi den prireditve,,,drugi den prireditve ki pa so bili domoči prleški harmonikari pa je blo puno pa nišče se neje bunjo to pa tudi priznam


Ja koliko mi je znano so prvi dan praznovali obletniico.Zdaj ne me držati za besedo ker res ne vem kak so to meli v Ormožu.


no in tebi je to normalno ke na dan obletnice je v dvorani deset ludi naskriž pa por spremljevalcov ke so polek nastopajočih....tu bi se jaz na mesti organizatora pito zake je to tak....je res ke se tiče glede prireditev v ormoži glede obiska je slabo,,,samo za vse je vzrok zake je slabo,,če je slaba organizacija slaba reklama je rezultat tu

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:26

To maš prav če je slaba reklama je potem slabši obisk

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:27

MHA je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
e jebemo negi kak se te lehko prlek ke nič ne piješ...se se te ne trebaš vsaki den nacejati tu pa tam pa si lehko ke spiješ že za zdrvoje...hehe

Jas sen trezni Prlek, ka te pijane Prleke domu vozi. Hehe


to je lepo če tak delaš,,,samo to je te ponavodi ženska vloga,,,človik ne igrej se moreš malo tu pa tam spiti ke te nede betek kakši zagrabjo moreš ga sproti dol tuči Nasmeh

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:30

mucek19 je napisal/a:
To maš prav če je slaba reklama je potem slabši obisk

zej ke me neš narobe razmjo jaz neman nič proti temon..ke sem že pret reko..to je dobra ideja pa slaba organizacija...nebol pa se mi je zamerlo tistih 9€liter vina.....nede se meni za 9€ gre pa se mi za princip ke nemre nekši tujec nom odovati našega domočega vina po9€,ve pa nesmo nekšo turistično mesto...ve pa vino teče po potokih ne samo po kleteh ne ke smo se grebli za liter vina zo ke mo lehko rekli ke smo ga na polki in majolki spili

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:31

prlek1825 je napisal/a:
zej ke me neš narobe razmjo jaz neman nič proti temon..ke sem že pret reko..to je dobra ideja pa slaba organizacija...nebol pa se mi je zamerlo tistih 9€liter vina.....nede se meni za 9€ gre pa se mi za princip ke nemre nekši tujec nom odovati našega domočega vina po9€,ve pa nesmo nekšo turistično mesto...ve pa vino teče po potokih ne samo po kleteh ne ke smo se grebli za liter vina zo ke mo lehko rekli ke smo ga na polki in majolki spili



Pa razumem te jaz



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.