prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:34

no kak pa ti te zej keko sem te pret razmjo pa ne nič komentiro si reko ke si začejo julija z jimi sodeluvati....kak prvo ti povem ke boš posreduvo nej prilagodijo cenik okolji kak drugo pa se nej bojše reklamirajo......nej ti bo to pozitivna kritika nad preteklim ke lehko donese dobre rezultate

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:37

prlek1825 je napisal/a:
no kak pa ti te zej keko sem te pret razmjo pa ne nič komentiro si reko ke si začejo julija z jimi sodeluvati....kak prvo ti povem ke boš posreduvo nej prilagodijo cenik okolji kak drugo pa se nej bojše reklamirajo......nej ti bo to pozitivna kritika nad preteklim ke lehko donese dobre rezultate

Te razumem kaj mi hočeš povedati ampak za 5 obletnico pa verjetno ne bo oddaja v Ormožu ampak mogoče kje drugje ampak do drugega leta je še čas za razmišlanje

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:42

sej to glih nej se le razmišla samo nej se v pozitivno smer razmisli,,ker mi je škoda tega ke tak dobro stvor ki bi mogla paliti med lidmi delajo tak površno

mucek19 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:46

prlek1825 je napisal/a:
sej to glih nej se le razmišla samo nej se v pozitivno smer razmisli,,ker mi je škoda tega ke tak dobro stvor ki bi mogla paliti med lidmi delajo tak površno

Ja drugače koliko sem se pozanimal pa zdaj od kar se vrti na lokalnih televizijah (posebno še na SIP TV-ju) je gledanost zelo narasla.

prlek1825 sreda, 11. avgust 2010 ob 23:51

to je zej tak,,,je resen ke jin oz vam je cilj al meti gledanost pred tv ji, al meti puno dvorano...al pa oboje...ve sem ti pret reko kak je bilo snemaje v ormoži prvi den...na odri vse nej nej...neman ke šinfati razen ke mi je zabegnolo gda sem vidjo murka z pesmijo srečen sem da sem moški,,,drgačik pa po dvorani nišče neje vupo snemati poblike,,,kej šele ke bi se omenjalo kakšo ploskaje...kak godik pa je glede takših oddaj pa je zanimivo če se posname poblika ps čuje kakšo glasno ploskaje pa fučkaje vsej mojo mnenje no

zobl četrtek, 12. avgust 2010 ob 09:05

Sej pa momo dosti veselic v naših krajih. Tepa nej eno posnemajo če že čejo nekaj snemati pa fertig. Kul

SlovenianDevil sobota, 14. avgust 2010 ob 20:39

Evo mojo mnenje o oddaji, gnes sen jo glejo nekej časa, sicer ne od začetka, taka ne vem ki je bila, samo prvo kej bi naredjo bi voditela mejo, ker je sploh ne človek, ki bi lehko vodjo takšo oddajo. Drugo pa me je zmotilo to, ka vsej za moje pojme nimate nekega izbora koga dote notri, vsej takši občutek sen mejo, nesen 100% ampak po tem ko sen vaše slike pogledno se mi zdi, ka je bilo v Dornavi (podnevi je bila snemana, taka mislin ka 1. oddaja tan) in tan je popevo en Pištek, kot da še je ne bilo zadosti hudo to ka je bijo prekmarec (nimam nič takšnega proti jin, samo glede na to, ki je oddaja bila bi lehko nejšli nekoga od tan), te še je skoko pa hodjo po odri takak hrček na steroidih, pesem pa je tudi ne bila za poslušati. Še ena slaba stvor, či svetloba kak vniči posnetek, ali pa ga preveč osvetli ali pa kejkoli, se to potli lehko spremeni, či še tega ne vete. Ali pa se vzeme posnetek iz druge kamere, ki je tak non stop letala v zorni kot tiste taglovne kamere. To sen pa napiso, ker se je enega hipa za nekej sekund svetlost spremenila takak da bi jo v Hirošimi '45 leta snemali.

Bi pa pohvoljo teto Tončko res je dober toti komedijant, res ena svetla točka vaše oddaje, za kero res nemren rečti nič dosti dobrega, na kunci se mi je vseskup zdelo kak Spet doma, brez ovega Galuniča, pa z več glasbenimi gosti.

mucek19 sobota, 14. avgust 2010 ob 22:14

Moj odgovor je takšen:
Voditej ni profesionalec in tudi ne bo. Kako si on to stvar vodi je njegova volja saj je njegova oddaja, ki je zaščitena.
Glede svetlobe ne bom nič rekel ker sem mu že sam povedal, da je bilo slabo posneto!
Glede glasbenih gostov je pa tako:
Glasbena skupina mora imeti svoj komat da lahko sodeluje v oddaji, drugo je to da vabijo glasbene skupine, ki so doma iz tiste okolice kjer snemajo oddajo, kot tretjo pa je problem čez oletje dobiti glasbeno skupino saj imajo vsi veliko nastopov.

SlovenianDevil hvala da si izrazil mnenje ko si si ogledal oddajo in ti moram povedati, da si se zmotil samo pri tistem, da ni bilo glasbenikov iz okolice Dornava ker so bili in sicer Mili, Koštruni in drugi.
Drugače pa je lik tete Tončke trenutno najbolj popularen.

No bom pa izkoristil to priliko in tebe in vse povabil 27.8.2010 od 14-21 ure v Qlandijo Maribor kjer bo zaključek poletja in bodo znani ansambli nastopali. Kdo bo nastopal še se ne ve bodo pa znani najkasneje v torek.

SlovenianDevil sobota, 14. avgust 2010 ob 22:40

Nesen reko, da je ne bilo nastopajočih od tan, reko sen, ka se mi tisti Pištek pač neje zdejo nejbolj primeren.

Pa hvala za povabilo, sicer nebom mogo priti, zaradi tega ker nimam časa, bi pa reko, ka mi je všeč to, ka veš prenesti kritiko, ne glede na to kak huda je.

mucek19 sobota, 14. avgust 2010 ob 22:44

SlovenianDevil je napisal/a:
Nesen reko, da je ne bilo nastopajočih od tan, reko sen, ka se mi tisti Pištek pač neje zdejo nejbolj primeren.

Pa hvala za povabilo, sicer nebom mogo priti, zaradi tega ker nimam časa, bi pa reko, ka mi je všeč to, ka veš prenesti kritiko, ne glede na to kak huda je.


V vsaki kritiki je nekaj dobrega in tudi v tvoji je nekaj dobrega. Nasmeh

Pepek z brega nedelja, 15. avgust 2010 ob 08:56

Še nejslapša reklama za toto "Polko majolko" je oddaja sama.
Ogromna večina tistih, keri so jo vidli po televiziji, gvišno nede šla na snemaje, pa tüdi či bode liter pa slatina koštala 5 evrof. Jas sen jo gleja dvakrat (seveda nejč ednok ne cele), pa man je prek zadosta.
Provijo, ka vobijo znone glasenike - mogoče jih vobijo, samo skoro nobeden neče iti snemat.
Provijo, ka vobijo ansamble iz okolice - to drži.... samo je med jimi dosti takših, keri si imena "ansambl" ne zaslüžijo.
Seprovi - selekcije nega nobene. Keri mo na den snemaja pet minut cejta, pol kile posluha küplenega v železnini in eno struno na kitari, lehko gre snemat kak veka zvezda. To je približno takša zgodba, kak so tisti talenti, na kerih je nastopja fsakši, keri si misli, ka mo talent...

Kej pa se tiče organizacije in financeraja oddaje, pa smo tü na forumi ne kej dosti zvedli. Jas sicer znon, kak to gre, da sen pred cejton bija polek in sen vida ponüdbo za snemaje, kera je prišla v Radgono..... pa nen o ten pisa, ker je mogoče poslovna skrivnost. Reka bon samo teko - samo nasmejoli se smo.....

Je pa fčera na sejmi v Lotmerki bija takši drejng pod tistin jihvin balonon, ka so ga skoro razrinoli.... Hahaha Hahaha Hahaha to pa fse pove....

mucek19 nedelja, 15. avgust 2010 ob 09:37

Pepek z brega je napisal/a:
Še nejslapša reklama za toto "Polko majolko" je oddaja sama.
Ogromna večina tistih, keri so jo vidli po televiziji, gvišno nede šla na snemaje, pa tüdi či bode liter pa slatina koštala 5 evrof. Jas sen jo gleja dvakrat (seveda nejč ednok ne cele), pa man je prek zadosta.
Provijo, ka vobijo znone glasenike - mogoče jih vobijo, samo skoro nobeden neče iti snemat.
Provijo, ka vobijo ansamble iz okolice - to drži.... samo je med jimi dosti takših, keri si imena "ansambl" ne zaslüžijo.
Seprovi - selekcije nega nobene. Keri mo na den snemaja pet minut cejta, pol kile posluha küplenega v železnini in eno struno na kitari, lehko gre snemat kak veka zvezda. To je približno takša zgodba, kak so tisti talenti, na kerih je nastopja fsakši, keri si misli, ka mo talent...

Kej pa se tiče organizacije in financeraja oddaje, pa smo tü na forumi ne kej dosti zvedli. Jas sicer znon, kak to gre, da sen pred cejton bija polek in sen vida ponüdbo za snemaje, kera je prišla v Radgono..... pa nen o ten pisa, ker je mogoče poslovna skrivnost. Reka bon samo teko - samo nasmejoli se smo.....

Je pa fčera na sejmi v Lotmerki bija takši drejng pod tistin jihvin balonon, ka so ga skoro razrinoli.... Hahaha Hahaha Hahaha to pa fse pove....



No včeraj nismo nič meli v Lotmerki kar pa se same cene oddaje tiče jo Pepek ti veš kakšna je je pa res da vse stane in tudi ta oddaja ima nekakšno ceno kak pa si jo je zamislil voditelj pa je njegova želja.
Kar se pa tiče obiska oddaje pa sem tudi sam začel opažati ker sem bil v Novem mestu v eni restavraciji da so imeli več kot 200 ljudi kar pomeni, da je odvisno od samega kraja kakšen bo obisk.
In še ena Qlandija Maribor bo letos gostila Polko in majolko in še vsako leto je bila gužva in tudi letos jo pričakujejo.
Tak da to kar pokaže televizija ni vse in tudi nastopajoči so večinoma znani ansambli in odziv ljudi je enkrat večji od kar se oddaja vrti na kar 12 televizijah.



Glede znanih glasbenikov bi rekel to:
ne more se npr.:Avsenik ali Slak pripelati iz njihovega konca na naš konec če se bo sama oddaja tudi tam snemala.
Zato pa imamo mi na našem koncu znane glasbenike, da se tudi oni predstavijo.

MILAN nedelja, 15. avgust 2010 ob 20:42

Kul sen meja guč z gospodon keri mo to prek
neje me prepriča
lp Milan Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec

Pepek z brega nedelja, 15. avgust 2010 ob 21:03

Joko dvomin, ka je tistih 200 lidi prišlo v restavracijo glih zavolo snemaja vaše eddaje... pa tüdi praf dobro znon kak je s totimi ocenami okoli števila obiskovalcof...
Glede znonih ansamblof pa me praf zanimle na keren snemaji bodea Afseniki ali pa Slaki igrali, či si glih jih omenja...
Či pa gučimo od znonih glasbenikih v našen konci, pa bi rat vida kerega bote prepričali, ka de priša snemat.
Jas sicer neman nič proti temi, ka snemate v Lotmerki, samo sen poveda to, kej znon o ten, pa kej si mislin. Malo se mi pač vidi neresno od organizatorof, ka tak na veko gučijo o znonih nastopajočih, o reklami za kraj snemaja (v resnici gre za enominutni spot, keri se zavrti pred oddajoj, či se praf spotin), pa o grozni popularnosti...
Se venda več nen glasija, či me seveda nete preveč vlekli za jezik...

mucek19 nedelja, 15. avgust 2010 ob 21:40

Pepek z brega je napisal/a:
Joko dvomin, ka je tistih 200 lidi prišlo v restavracijo glih zavolo snemaja vaše eddaje... pa tüdi praf dobro znon kak je s totimi ocenami okoli števila obiskovalcof...
Glede znonih ansamblof pa me praf zanimle na keren snemaji bodea Afseniki ali pa Slaki igrali, či si glih jih omenja...
Či pa gučimo od znonih glasbenikih v našen konci, pa bi rat vida kerega bote prepričali, ka de priša snemat.
Jas sicer neman nič proti temi, ka snemate v Lotmerki, samo sen poveda to, kej znon o ten, pa kej si mislin. Malo se mi pač vidi neresno od organizatorof, ka tak na veko gučijo o znonih nastopajočih, o reklami za kraj snemaja (v resnici gre za enominutni spot, keri se zavrti pred oddajoj, či se praf spotin), pa o grozni popularnosti...
Se venda več nen glasija, či me seveda nete preveč vlekli za jezik...



Avseniki in Slaki bodo igrali če bodo tisti dan prosti v Kranju! Snemanje oddaje pa bo septembra.
No kaj se pa tiče reklame pa prav omenjaš samo ti bom pa še to povedal da se oddaja vrti na 12 TV-jih in na 2 radijih, da je največja gledanost na SIP TV-JU, pa da jih veliko gleda preko interneta oddajo pa da se na facebooku objavi dogodek za povabilo v oddajo pa na raznih forumih se objavi oddaja...
Organizator pa ima možnost predlagati ansamble!
O popularnosti pa bom ti to povedal da je popularnost odvisna od samega kraja snemanja

SlovenianDevil ponedeljek, 16. avgust 2010 ob 00:39

Samo tak me zanima...največja gledanost na SIP TV....kej to pomeni ka to gleja 15 lidi vključno z tistimi ki delajo na toti televiziji?

Res, to kej vi gučite, ka je nejvečja gledanost na toti televiziji je malo tak... Zverižjeni jaz sen do zej še ne čujo za toto televizijo, pa či boš mi ostalih 10 naštejo, po vsej verjetnosti jih nen glih pozno.

MILAN ponedeljek, 16. avgust 2010 ob 06:25

Mislec Pomalen de fse prišlo vün

mucek19 ponedeljek, 16. avgust 2010 ob 07:33

MILAN je napisal/a:
Mislec Pomalen de fse prišlo vün


Če bi kdo rad vedel več o oddaji preberite na www.polkainmajolka.si
Pa še nekaj oddaja ne bo propadla tako kot ostale oddaje ker oddaja teče že 4 leto

Če pa si ne čuju za SIP TV pa je tvoja stvor ker SIP TV lahko vidiš v sistemu SIOL TV in Teleingu.

Če pa mo kdo cajt pa lahko pride 27.8.2010 v Maribor pred Qlandio in se na svoje oči prepriča kako poteka snemanje!!!!!!!!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.