mucek19 torek, 17. avgust 2010 ob 20:05

Pa saj to ni več res. V središču mesta se trgovine zapirajo na obrobju mesta pa se odpira nov trgovski center z zelo zanimivim imenom "qcenter".
Nov trgovski center se odpira 28.7.2010 na Puhovi ulici v isti stavbi kot je OBI.
V njem bodo naslednje trgovine in lokali:

Supermarket TUŠ
OBI
JYSK
KIK
Mana
NKD
Sportsdirect (drugače rečeno sport2000)
Pami
Borovo
TUŠ drogerija
X bar
Šifra bar
Artist
Optika Sentina
Euro phone
Zootic
Cvetličarna Sončnica

Ampak to še ni vse ta trgovski center spada pod QLANDIO. Zato mi je čudno zakaj za vraga že niso prej naredili enega poštenega trgovskega centra kjer bi bile vse trgovine te ki bodo v tem centru in one v onem centru.
Zanima me če so se lastniki vprašali kakšen obisk lahko pričakujejo ker na Ptuju nismo bogataši in po mojem mnemju ne rabimo toliko trgovin kot jih imamo sedaj.
Lahko Vam povem da v Qlandiji ni več savne in ne sladoledarja saj so imeli premajhen obisk.

In po mojem mnenju tudi tu obisk ne bo prevelik saj pa ljudje nimajo denarja da bi na veliko nakupovali.

Pa Zootic je zopet notri pa nima kvalitetne robe za živali saj ima Tukano boljšo hrano.

No zdaj pa me zanima kaj menite Vi. Vam je bližje in boljša za nakupovanje Murska sobota ali boste od sedaj naprej hodili nakupovat na Ptuj

TUNČEK torek, 17. avgust 2010 ob 20:32

Se so komplet nori, Ptuj mo že bres toga preveč štacünov. Mo vidli gdo de zej prvi propadna !? Vuuhuu

Dejan torek, 17. avgust 2010 ob 20:41

Lotmerk ma tüdi puno štacünov. Samo pri nas je večino špecerije, cot pa tega nega ke dosti pa totih vekih centrov, gi vse nejdeš.

Ka pa so šli na Ptuji delat še enega takšega centra pa se že more spločati, vači ga venda ne bi samo tak delali na blef. Enkrat bode tote krize kunec pa do lidje opet drli v trgovine.

Ka pa se tiče tega, kon hodimo kipüvat pa je negi isto. Recimo jas gren 1x na leto v Maximusa v MS, 1x na leto v Qlandio na Ptuj pa 1x na leto v Europark v MB Nasmeh

MILAN sreda, 18. avgust 2010 ob 06:43

Vuuhuu ven ke to je to pa je za mene zadosti pa nejveč je takših
Kak odprli tak zaprli.

TUNČEK sreda, 18. avgust 2010 ob 08:04

Samo Ptuj se mi zdi le malo drügočišni, blüzik je Marprok, nega inozemcof...Na primer Murska mo tüdi dosti štacünof, pa fsi dobro laufajo, samo tan pridejo tüdi Afstrijci, pa Madžari, ke nemajo nigi vekših centrof. Zato fseeno mislin, ke de na Ptuji čes neke cejta kakšen center propadna. Hahaha

MHA petek, 27. avgust 2010 ob 10:50

Sen bra, ka so fčera pred totin štacünon tovorjoke postavili, glih tak kak so pred Stožicami, ka jin Vegrad še zej ne ploča del.

TUNČEK petek, 27. avgust 2010 ob 12:00

Zgodovina se ponovla, bi rekli doj z gradbenoj mafijo! Bogi lidje pa so lačni.
Hudi Žalosten Šokiran

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.