TUNČEK četrtek, 18. november 2010 ob 20:34

Optix, to se provi, ke irska kriza je ne isto kak grška kriza, če sen te praf razma.
Za islandsko sen si že pretstovla za ka se gre. Me pa zanimle zake so v Uniji že neke omenli o rešovaji Irske ?



Ivek četrtek, 18. november 2010 ob 22:45

Guverner Banke Slovenije ne küpüvle obveznic. Razlikuj ká je vlada, ká so poslovne banke pa ká je Banka Slovenije. To ne pomeni, ka Gasparija devlen pot perot.

TUNČEK petek, 3. december 2010 ob 08:16

Evo ga, f skupnosti bankroteranih se je pojovila še Belgija , so rekli po radiji gnes zaron.
Ne ven koga mo mi Slovenci še reševali ?

Nemci so skos bole skeptični. Jihov minister je že predlaga Evromarko za tiste, ke so meje zaduženi z Nemčijoj na čeli, za drüge pa Evrofrank s Francijoj na čeli. Vzrok bi naj bija, da do zlo hitro sfalili penezi za rešovanje ali pa do hitro v isten zosi tüdi držove, ke zaj rešüvlejo ove, ke se potoplajo.

Nič dobrega se nan ne piše !



MHA petek, 3. december 2010 ob 10:06

Seveda ne, bankroterane držove začasno vün z EU vršti. Ne pa moremo ostale držove rešüvati jihove bankrote, pa jin zagotovlate ka do še lehko meli dale po jurja pa pol ploče, sami pa duma nemamo penes. Zid

TUNČEK petek, 3. december 2010 ob 10:13

S ten se močno strijan ! Heee

Zvončica petek, 3. december 2010 ob 22:49

Ja....to so glih šteli ovi prek luže dosečti...ka se evro vniči keko se do ka jin nede več konkurenca Hudi

MHA petek, 3. december 2010 ob 22:54

To tak ali tak, pa še dosegnoli vendar bojo to. Hjooj

TUNČEK sobota, 4. december 2010 ob 08:06

Evro pomalen fsi vničovlejo, še posebej Amerikonci. Takšni butlni kak so Nemci ali pa tüdi mi, ke se trüdijo, ke bi ga rešovali, se borijo z mlini na veter. Mislin, ke de resen evro ša cugrunt.
In če resen prideta dve novi evropski valuti, bi blo dobro, če se priklüčimo Nemcon, se momo ž jimi dosta trgofskega posla.

Mislec Nasmeh Pozdrav

Ivek sobota, 4. december 2010 ob 11:26

Evro nede propadna. Evro je pač na vogaji, tak kak mora biti fse. Si al nesi. Jas verjen, ka Evro bo, ka de evropska ideja gvinola. Zá se pač mešajo veke korte, f kerih so štirje asi. ZDA, EU, Indo-Kitajska, J. Amerika. Fsi pomalen švindlajo, samo nihče še najša način, kak bi grota glovni. Iščemo novi družbeni model in plačuvlemo račune za propad komunizma. Samo ne račüne v penezih, pač v raspadanju drüžbenih vrednosti. No, sploh se je najšla rešitef, pa de tak tüdi zaj. Resen, je ka gda se hlodi tešejo te okoli leti treščje (mali lidje), samo to je tisto kä človik mora sprejeti. Življeje je za človeka veko, za večnost pa zanemarljivo krotek cajt. Če že nemremo biti optimisti, bodimo bor umirjeni skeptiki. Tak se do leži živeti.

TUNČEK sobota, 4. december 2010 ob 12:08

Tüdi to je ena ot opcij, ke jo navojaš. Pozdrav

MILAN sobota, 4. december 2010 ob 12:48

Mislec Ivek trufja si skoron fse za male lidi je nikdor ne bilo nejbojše.

Ivek sobota, 4. december 2010 ob 13:49

Ve zato so mali. Či malin vsakemu vzemeš al fkrodneš en Evro neš ša v rešt, pač boš bogat zato, gi je dosti. Či boš vzeja al samo proba vzeti vsakemu bogatemu, al kakti se mojo eni za veke, po 100 Evrof neš grota bogat, boš pa ziher za dugo cajta ša v rešt.

TUNČEK sobota, 4. december 2010 ob 14:18

To je marsige po sveti tak. Kürje tatove zapirajo, veki lopovi pa so na oblosti. Hjooj

Zvončica sobota, 4. december 2010 ob 23:48

Zgodovina pa nas viči ka se vse kej je veko, nepravično, izkoriščevalsko,brez moralnih pa družbenih vrednot in norm - razkople glih zavolo malih lidi....oni odločijo gda je dosta....

Dejan torek, 14. junij 2011 ob 21:19

Ge je Slovenija? Hihihi

Pepek z brega torek, 14. junij 2011 ob 22:20

Hja.... zej nas več ne nücajo.... tak bor oni mislijo...

MILAN sreda, 15. junij 2011 ob 06:48

Mislec na drügi stroni je Slovenija Mislec

TUNČEK sreda, 15. junij 2011 ob 08:10

Samo zamejali nas bojo, ke smo mi za EU ne več zanimivi. Hahaha

Jernej sreda, 4. julij 2012 ob 20:05

Danes sem ob 18.00 uri na ORF III čüjo od gospoda Josef Bucher ki je predcednik
desničarske stranke BZÖ (Haiderova stranka)
pri avstrijskem državnem zboru "nasledna država ka hoče pod €vro reševalni zaslon
je Slovenija!"
Hjooj

Dejan sreda, 4. julij 2012 ob 20:42

Včera se je v naših medijih o ten pisalo.

Evropa stopnjuje ugibanja, ali bo Slovenija zaprosila za pomoč



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.