TUNČEK torek, 1. februar 2011 ob 22:12

Veš ka, Lenny, kera žena pa ne obvloda totega posla !? Moja je Krašofka pa ga še bole obvloda kak drüge. Hjooj Hjooj Hjooj

Pepek z brega torek, 1. februar 2011 ob 23:17

Ploskač Ploskač
Ti iz lostnih iskušenj poven, ka so Prlečke ne nič odzaja.... Žalosten Žalosten

Moja Neža ma tüdi fse cügle trdno v rokah... Vudri Čarovnica Čarovnica

Legionar sreda, 2. februar 2011 ob 05:20

Dejan je napisal/a:
zobl je napisal/a:
pej pej pej, fsakši je zmotljiv pa tudi naš Simon, nič slabega neje misla, Pepek pa Dejan pa mu takoj minus stisneta in to 12 komadof...

Simon ti si samo idi na nohiž po ovo novo zapakejrano tipkovnico pa jo priklopi,ker vidiš či bodo ti tak črke vun kapale kak tu na forume, bog nedoj ka bi se ti to dogajalo gda bi besedilo za svoje avtorske pesmi pisa.



Moš kakši dokaz, ka sen jas Simoni minus da?

Simon pa se je na takši način že "zmotja" vsej 10x pa mu vedno isto poven. V določeno temo se pač piše o tisten, o čen tema guči, "dober den, kak ste kej" pa pač ne paše na forum pač pa kon drügan.

To ka pa se tota sosedska pomoč omejüvle pa je totalno blesavo. Sosid, ki je frizer, ti več nesmi mimogrede frizure narediti, računalničar ti nesmi več windowsof naložiti, brez ka bi ti račün izstava... Te mo pomalen tak daleč, ka niti več kakšnemi ranjenci neš smeja pomogati Hjooj


Taka Dejan, kda bon naslednjič k tebi na pivo priša, boš mi te moga račün izstaviti? Ali pa jaz tebi, či boš ti priša k meni na špricar? Žalosten

MILAN sreda, 2. februar 2011 ob 07:54

Mislec v knigarni si nabafte male blokece keri so kak račün pa ga načrbečkaš dere si v kakši pedašiji.Pa de držova vesela pa pedašijakare te več nede zvola.

TUNČEK sreda, 2. februar 2011 ob 08:06

Pepek z brega je napisal/a:
Ploskač Ploskač
Ti iz lostnih iskušenj poven, ka so Prlečke ne nič odzaja.... Žalosten Žalosten

Moja Neža ma tüdi fse cügle trdno v rokah... Vudri Čarovnica Čarovnica


Zato sen se pa boja kakšo Prlečko vzeti !!!

Ivek sreda, 2. februar 2011 ob 08:59

Pa si priša s deža pot kop! Zloba

TUNČEK sreda, 2. februar 2011 ob 09:23

Deži teško vujdeš, zato ke ga nese fčosik postroni. Hehe

TUNČEK nedelja, 6. februar 2011 ob 19:47

Dosta o deli na črno smo že zapisali, samo f sobotnen Deli so malo bole opisali novelirani zokon o deli na črno, pa van povzetek člonka posredüvlen :

11. člen navaja izjeme, ki se ne štejejo za delo na črno :

sosedska pomoč
delo v lastni režiji
nujno delo
humanitarno delo
karitativno delo
prostovoljno delo (po tem zakonu in po drugih predpisih)
osebno dopolnilno delo
kratkotrajno delo

Za sosedsko pomoč se po 12. členu predloga zakona šteje opravljanje dela med (pravimi) sosedi, če med njimi ni sklenjene pogodbe in je delo opravljeno brez plačila ali druge materialne koristi ter, če ga ne opravi prijavljeni mojster. Kar v praksi pomeni, da sosed, ki se preživlja z opravljanjem vodovodarskih storitev, ne sme brezplačno renovirati vodovodne napeljave, lahko pa pomaga pri mdrugih delih.

delo v lastni režiji so vsa dela doma na premičninah in nepremičninah in pri sorodnikih do drugega kolena.

Humanitarno in karikativno delo je opravljanje dela za organizacije s takim statusom.

Prostovoljno delo ureja poseben zakon.

Osebno dopolnilno delo pa je širše definirano in mora biti priglašeno upravni enoti, ki obvesti carinsko in davčno službo. Skupni prihodki iz tega dela pa ne smejo presegati 6000 € lv koledarskem letu.


Teko o ten. Gdo de se toga drža ali gdo de delo na črno kontrolera in kak efikasno, pa je že drüga štorija.

Lenny nedelja, 6. februar 2011 ob 20:07

Fejn je, či ma človik dobre odnose s sosidi, no sosedami.

Ki pa so tu v toten butalsken zakoni kolegi????????
Oni nesmijo pomagati zastoj?
Na brotvi lehko pomogajo samo sosidi????

TUNČEK ponedeljek, 7. februar 2011 ob 08:10

Zgleja, ke so zokonodajaci na brotef sploh pozobili. To ja Hehe

Lenny sreda, 9. februar 2011 ob 15:55

Evo, butalec Svetlik je reka, pa se v bratve nede nobeden ftikova, ka se je že dozde ne...
Se pravi, kršiš zakon, samo nobeden te ne preganja, ŠE ZAENKRAT.
Či pa se boš organi zamera, pa de te lehko utruja kda boš meja bratvo.
Neven no, mogoče sen jaz butalec, pa si jaz narobe razlogan zakon.

MILAN sreda, 9. februar 2011 ob 19:57

Mislec je povedani od gospoda ministra ka si lidje lehko pomogajo
SAMO ČE PA JE TO ZA PENEZE PA KATE ŠTRAFArI DOBIJO POLEG TE PA NEGA POMOČI.
V zaokoni de pisalo kej je dovoljeno kej pa se nesmi delati.(opomba)
Če do te dobili polleg nedovoljenega dela boš poveda ka
je to tisto delo kej ti zokon prpüšča.
Ali pa ti je toto delo joko pr srci.
TEGA PA TI NEJNČ MINISTER NEMRE PREPOVEDATI Vuuhuu

TUNČEK petek, 11. februar 2011 ob 08:11

Tüdi fčera je bilo v Deli o toten zokoni in seveda brotvi, kere nedo sankcionerali. Zdi se mi smešno in zabovno, ke teko omenjajo toto našo brotef. Hehe Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.