Pepek z brega petek, 20. maj 2011 ob 14:26

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu
Ven toga človik skoro nemre vervati.... kak je to mogoče Mislec
Cela poslanska skupina DESUS-a se je pri glasovanji o amandmaji k zakoni o družinskih razmerjih "zmešala".... fsi poslanci so prtisnoli neprovi knof in tak glasovali "ZA", čiglih so venda ne za to, ka se amandman sprejme....
Temi bi lehko rekli "kolektivna pomota" Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK petek, 20. maj 2011 ob 14:34

Glede na stranko, bi lehko tüdi gučali o sklerozi ali demenci kak se gnešji den bole nüca toti izroz. Vuuhuu Haha

P.S. : Seveda gre za kolektiven betek.

Ivek petek, 20. maj 2011 ob 15:06

Či bi živeli samo ot penzije se nebi "zmešali". Dokič živijo ot mišunge (ploča + penzija), gi jo šprudla Karlek, do pač tiščali na tiste knofe ge je več Evrof.

Veseli penzionistično pozdrof ot mene!

bafomet2011 petek, 20. maj 2011 ob 15:12

za tote peneze kaj jih tam dobijo bi se že lehko nafčili keri gumb prtisnoti!!!!!!!!!!!!!!!! Zloba

miya petek, 20. maj 2011 ob 19:10

Ej, dečki moji dragi, če ste že en cejt na sveti, bi morali vedeti, da se v politiki eno guči, drugo pa dela Hehe
Marsikeri politik je že "pomotoma" stisna narobe knof Hihihi

Legionar petek, 20. maj 2011 ob 19:52

Ne čudno ka ne vejo keri knofi so provi pa keri ne, či bi je parlament skoro skoz 10 procentno zasedeni. Kda si teko odsoten z delovnega mesta je jasno, ka se včosik nejč osnov svojega dela nemreš nafčiti.

zobl petek, 20. maj 2011 ob 22:33

Legionar je napisal/a:
Ne čudno ka ne vejo keri knofi so provi pa keri ne, či bi je parlament skoro skoz 10 procentno zasedeni. Kda si teko odsoten z delovnega mesta je jasno, ka se včosik nejč osnov svojega dela nemreš nafčiti.


Legjonar, ne smiš to tak negativno glejati na takše stvari.
To je normalno v politike, ka eno gučiš, drugo delaš, tretje pa si privatno misliš.
Živlejej je prekrotko pa tudi eno je,tak ka fsi keri so v politiki narodi razlogajo to kej bi radi čuli, osebno pa si miislijo kak je narod tupkast pa glovno ka je jin dobro.
Tak pač je.
Teško si je to v glovi zamisliti, dere bi ti al pa jaz bla na jihoven mesti, bi tudi mi tak delali tak kak oni, dobre peneze bi vlekli za nič dela,lepo bi hodli okrog po dobrih oštarijah, dobro bi pili pa jeli, dobre avte vozili, hodli na dopuste z 20 letnimi eskort diklinami, pa tak dale....

Ivek ka maš ti teko proti Karli, nekda si vzdušno za Desus pa Karla navija pa kandidira v 4. okraji v 6 volilni enoti ?
zaj pa si se tak spreobrna?


TUNČEK sobota, 21. maj 2011 ob 10:06

Dečki bres otkrivanja Amerike je pač šlo za načrtno narobe pritiskovanje na knofe. Zmoti se lehko eden, mogoče dvo, ne pa cela poslonska skupina. Hehe

Ivek sobota, 21. maj 2011 ob 17:34

Tunček, ti si optimist. Prinas se zmoti celi parlament z vlodoj vret.

TUNČEK sobota, 21. maj 2011 ob 19:05

Ivek, motijo pa se že dugo !!! Hahaha

Pepek z brega sobota, 21. maj 2011 ob 19:38

Mislec Mislec Mislec
Jas bi reka, ka smo se zmešali mi, keri smo tote poslance zvolili...... Hjooj Hjooj

TUNČEK sobota, 21. maj 2011 ob 21:31

Pa smo resen, samo je ne bilo knofof, neke smo mogli opkrožati in zgleja ke smo to delali bres očol.
Tiho Hehe

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.