TUNČEK sobota, 21. maj 2011 ob 20:47

miya je napisal/a:
Tunček, kapo dol res, sem prebrala, samo zdaj me resno zanima, če se ti kot pravi Prlek, ustaviš pri stojnici z šilčki? Saj tega ne smeš ven spustiti Nasmeh
Vidim, da imaš zanimive teme na blogu, bom brala vsak dan malo med kuhanjem Jaaa

Pepek se je očitno malo prestrašil, ker hvalite njegove dobre krofe in sedaj se boji, da bi bilo preveč interesentov za pokušino Pomežik
Lahko pa nam zaupa recept in bomo doma pekli To ja To ja

+++++++++++++++++
Miya, resen je fčosik bila 2 km pret kuncon ena stora mamika, ke je mela na mizi fse mogoče šnopse, samo sen nikoli ne vujpa nibenega spiti, se sen se boja, ke ne priden do kunca.

Z recepti za krofe ali povitice pa je tak, da tüdi če nan ga Pepek raskrije, nedo grotali dobri krofi. Jas sen enkrat doba recept, pa mi krofi ne grotajo, čeglih pečen turte, pa minjone, pa fsemogoče rezine, krofof ali povitice pa pač ne. Žena, ke zno spečti samo biskvit, pa speče odlične krofe - fsi smo ne pač za fse.
Jaaa Pomežik

zobl sobota, 21. maj 2011 ob 21:02

Dejan , pogledna sen tvojo galerijo slik, in lehko rečen Klanjam Respekt

Tvoja žena nede nucala kuhati poleg takšnega mejstra kak si ti.

Pepek z brega sobota, 21. maj 2011 ob 21:19

miya je napisal/a:
UPS, Pepek negi istočasno sva pisala, zdaj pa vidim, da sem povabljena Nasmeh

No okoli fašenka najbolj pašejo, saj pravim, če ni prevelika skrivnost bi recept, ker moji nekak nemajo vencov Mislec


Glede vencof sen že po radiji večkrot razložja....
Krofe moreš pražiti na tak malo olja, ka nasedejo v rejgli in jih bor 2/3 vün iz olja gleja, te mojo gvišno venec.... je pa tüdi drügi način, za kerega pa ne poven recepta, ker bote te fsi veki mejstri krofof grotali... Hehe Hehe

Glede toga pa, ka bi jih kušali..... fčistar resno ven poven - či si zgučimo za kakšo srečaje, jas krofe častin. Pa ne samo fsakšemi enega...

TUNČEK sobota, 21. maj 2011 ob 21:35

Dejan, ti naproviš več za toto našo Prlekijo kak fsi politiki z župoni vret. Resen pa je keko cejta boš lehko vzdrža toti tempo. Bogdaj da bi ga še dugo!

Naj ti gre veka zahvola z moje strani in vujplen, da me pri ten potpira večina člonof totega portola.

To ja Ploskač

MHA nedelja, 22. maj 2011 ob 12:27

Pepek z brega je napisal/a:

Glede toga pa, ka bi jih kušali..... fčistar resno ven poven - či si zgučimo za kakšo srečaje, jas krofe častin. Pa ne samo fsakšemi enega...



Ja no, te pa tak To ja

MILAN nedelja, 22. maj 2011 ob 13:43

To ja sen takoj za tobon Tunček fsaka čast Dejani To ja

TUNČEK ponedeljek, 23. maj 2011 ob 08:47

MHA je napisal/a:
Pepek z brega je napisal/a:

Glede toga pa, ka bi jih kušali..... fčistar resno ven poven - či si zgučimo za kakšo srečaje, jas krofe častin. Pa ne samo fsakšemi enega...



Ja no, te pa tak To ja


MHA te potpiran in vujplen, da nas Pepek povobi na krofe, tekočino pa mi prnesemo s seboj ! To ja

MHA ponedeljek, 23. maj 2011 ob 14:27

Ja, ga drzimo za besedo Jaaa

Pepek z brega ponedeljek, 23. maj 2011 ob 14:48

To ja To ja To ja
Za kroe neevole.... kej sen reka, sen reka...
Edino placa mon premalo, tak ka je to vaša brihga... Nasmeh

TUNČEK ponedeljek, 23. maj 2011 ob 16:20

Pepek, mo že fküp stopili in zadevo s krofi realizeramo, samo tan negi na jesen, zato ke do zej dopusti, pa nede šlo več skos. To ja Pomežik

srečko.m ponedeljek, 23. maj 2011 ob 18:33

Kaj pa mi novi? Se lahko pridružimo?

miya ponedeljek, 23. maj 2011 ob 21:38

srečko.m je napisal/a:
Kaj pa mi novi? Se lahko pridružimo?Hm, težka bo Hahaha

Zdaj je tak, prvo te moramo stestirati, če si pravi Prlek al ne Hahaha naloga je sledeča, celi dan košnja trave z jakomašijem, zvečer pa krst z rdečko, da vidimi kolko neseš in na koncu moraš plačati vsem večerjo v Taverni v Jeruzalemi, saj nas nega dosti 1.679 samo

Mislec Zloba Ploskač Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha



Ps. hecam se Haha



Pepek ti si car, samo da kušam enkrat tvoje krofe Nasmeh plac mo že vkup spravili Kul pa rdečko tudi Nasmeh

Pepek z brega ponedeljek, 23. maj 2011 ob 23:01

Haha Haha Haha
Bog dej tvoji reči hasek, miya.... jas pa bon da krofe krofe....

Samo se malo bojin, ka bode znavi samo pri guči ostalo. Smo že meli srečaja, pa je ne bilo kej ekstra dosti odziva.... več ali meje eni pa isti....

Pepek z brega ponedeljek, 23. maj 2011 ob 23:03

srečko.m je napisal/a:
Kaj pa mi novi? Se lahko pridružimo?

Prinas je fsakši dobrodošel, keri je rad dobre vole.... za kakši liter pa boš venda resen moga dati... Hihihi

TUNČEK ponedeljek, 23. maj 2011 ob 23:26

Miya, ge pa tote teste oprovlate in ali je treba priti s šürcon in bataši in s kakšin klabükon?
Za piti bi moglo biti dve vrsti pijače :
1. Rdečka - mišunga : jurka izabela klinton
2. Šmarnica f čisti obliki

Pilo bi se na šalice, zato. ke se potli gda je človik že malo nezaneslif lehko krožica stere.

Pije se f kleti, püčel se vdori na pipo, sedi pa na šamrli, da se potli ne zvrneš pregloboko, gda si ispadna is testeranja.

Teko bi jas prispeva k scenariji za testeranje n sprejem med Prleke, seveda tisti novincof, ke zadosta dugo že živijo f Prlekiji. Keko let pa to je, more povedati Gospot precednik Milan, se mo samo un Ustovo republike Prlekije, mi drügi državloni pa ga moremo samo poslüšati in mo fse vervati, se se gremo neke uspešne prleške demokracije.

Aufbiks čreva na .... , bi reka Pepek.

Haha Jaaa To ja

MHA torek, 24. maj 2011 ob 08:50

Srecanje smo ze meli ja, san krofo se pa ne Nasmeh Lehko bi po kakso srecaje meli.

Pepek z brega torek, 24. maj 2011 ob 09:41

Ploskač Ploskač Ploskač
Seveda bi ga lehko meli....
Jas sen gnes 1904-ti den član totega portala.... za svoj 2000-ti den častin drüščino s krofi (duma naprovlenimi). Keremi se roči, nej vün zračüni gdo bode to, te pa v akcijo... Vuuhuu

miya torek, 24. maj 2011 ob 10:12

Pepek za dva dni si si skrajšal obstoj tukaj Jaaa to bi te blo za dobre tri mesece, negi konec avgusta Ploskač ali pa v Prlekiji čas počasneje teče Mislec

Srečka smo pa tak prestrašili, da več ne upa pisati gor Hehe

Tunček si mi dal dela, zdaj moram pogruntati za kaj se sploh gre, nekaj je v zvezi z pitjem v kleti Hihihi

MHA torek, 24. maj 2011 ob 14:04

Nemas ke stinderati, ti san pridi pa bos fse ob proven cejti zvedla Hihihi Glaž

srečko.m torek, 24. maj 2011 ob 20:10

Brez skrbi miya, nisem se prestrašil.
Bova kar skupaj pristopila h krstu, pa bo kar bo. Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.