TUNČEK sreda, 25. maj 2011 ob 09:48

miya je napisal/a:
Pepek za dva dni si si skrajšal obstoj tukaj Jaaa to bi te blo za dobre tri mesece, negi konec avgusta Ploskač ali pa v Prlekiji čas počasneje teče Mislec

Srečka smo pa tak prestrašili, da več ne upa pisati gor Hehe

Tunček si mi dal dela, zdaj moram pogruntati za kaj se sploh gre, nekaj je v zvezi z pitjem v kleti Hihihi


Pepek, škoda za krofe, če do kunec avgusta, ke mene nažalost nede. Tistikrot mo na trekingi v Mongoliji.

Miya, pridno štunderaj prleščino in enkrat boš praf fse razmila. je pa resen zadosta, če bor razmiš, da se pride f pivnico ali na krofe, drügo de že pomalen, se si soma rekla, da najbrš cejt f Prlekiji teče bole pomalen. Pivnica j e f toten primeri klet !

erof sreda, 25. maj 2011 ob 09:50



zack69si sreda, 25. maj 2011 ob 10:24

erof je napisal/a:





glavni nastopajoči pa fsi " pravi " Slovenci ......... madona kak me to razküri, ka ne vemo ene prireditve narediti brez hrvaških skupin- oz. izvajalcof.....

TUNČEK sreda, 25. maj 2011 ob 11:17

Otslüženi jugo pefci mojo Slovenijo za glovni poligon za slüženje evrotof, malo bole na vašen kunci, sicer pa po celi Sloveniji. Hehe

miya sreda, 25. maj 2011 ob 14:22

Te pa tak, bomo negi okoli trgatve žurali, kdaj bodo vsi doma Nasmeh

TUNČEK četrtek, 26. maj 2011 ob 07:32

Miya, da te malo poprovin, pa ne is hudobije : Reče se brotef (trgatev) in prleščina ne nüca besede žurali (bojše je rečti : mo meli veselico). Če ne te pa moren pohvoliti, da kožeš že prve začetke poznovanja prleščine. To ja Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.