Dejan ponedeljek, 5. september 2011 ob 23:45

Ja Elenin je komet, ki bi nej po 234238964 teoriji glihtak povzroča kunec sveta Hihihi Gda bi se Sunce, Zamla pa Elenin poravnali bi nej bija šlus Nasmeh

Nibiru pa bi nej bija 9. planet našega osončja, ki ma tirnico takšo, ka pride vsakih nekej 1000 let na "spregled" Nasmeh Baje bi nej priša okoli 3440 leta al negi tan, tak ka se nimaš česa bati Hihihi

Legionar torek, 6. september 2011 ob 08:14

bafomet2011 je napisal/a:
čudno,ka glih zaj raspoda. Ploskač če je ne to še bolj nevarno?po tolkih tisočih ali še več letih,pa glih zdaj????sicer pa je to komet....nibiru je pa nekaj čist drugega.ali ne??lahko samo rečemo hvala, pač nekomu, če nebo nič.

Glih zej? V vesolji čas ne špila nobene vloge, s čason smo omejeni mi. Takši 'glih zej' je v vesolji skoz, vesolje je dobesedno živa stvor; vedno nekej razpoda, vedno nekej nastaja, vedno se nekej cepi, vedno se nekej spaja, vrti, vmira, rojeva, širi, pa tak dale...

Dejan sreda, 21. december 2011 ob 20:36

Dejan je napisal/a:
To je fsesküp en holivud pa s totin 21. decembron 2012 naivni folk krmijo... Nekak se treba krize rešiti.

Eno leto še momo Hihihi

TUNČEK četrtek, 22. december 2011 ob 09:32

Gda je kriza, te je treba liden dati malo krüha, pa dosta iger. Jaaa Žalosten

MHA četrtek, 22. december 2011 ob 16:38

Dejan je napisal/a:

Eno leto še momo Hihihi


Keko takših let pa je že minilo... Hihihi Dejstvo je, ka de Zemlo vrak vzelo, san ne še tak hitro.

TUNČEK petek, 23. december 2011 ob 09:13

Kuncof sveto je bilo že teko, da se ne sekeran več. Če bi bija Jehovec, bi jih bilo še več, se jih mojo uni bor na fsokih 10 let. V vesolji pa se resen skos neke dogoja, taka je ne dugi cejt, čeglih cejt v vesolji nič ne pomeni, momo ga samo mi v naših glovah. Jaaa Pomežik

driver torek, 18. december 2012 ob 08:50

dečki, nibiru gre kcoj, je že na obzorji, v petek bode konec sveta he he

Dejan torek, 18. december 2012 ob 13:34

Ja, beži pod streho Hahaha

Toti kunci sveta so dobra tržna niša. Smo že gučali o raznih župnikih, ki so lidi krmili s teorijami o kunci sveta, ovce pa so mu peneze nosili, ka je milijone zbra.

Moš tüdi eno stron na internet:

http://worldendsnow.com/

Tip zbira donacije prek PayPala Hahaha Gi nagovorja lidi, nej se rešijo bremena (penez), pret kak de kunec sveta. V cejti pisaja je zbra že prek 33.000 $$$ Jaaa Sicer verjetno gre za finto, pa vseeno.

Folk je res glup.

Legionar torek, 18. december 2012 ob 15:37

driver je napisal/a:
dečki, nibiru gre kcoj, je že na obzorji, v petek bode konec sveta he he



Itak ja... Hehe

MHA torek, 18. december 2012 ob 23:10

Eh adijomurki.com Hehe Na NatGeo moš puno dokumentarcov ze o ten, ki kože puno frikof kak se priprovlajo na kunec sveta. Butl

pravični sreda, 19. december 2012 ob 10:40

Če bo kdo v petek zamudil konec sveta, bo drug teden ponovitev na 2. programu TVS. Hihihi Hihihi Hihihi Zloba Zloba Zloba Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK četrtek, 20. december 2012 ob 09:54

Lehko bi dali ponovitev tüdi na TV Idea. HE, HE, HE.
Sicer pa Jehofci mojo zlo pogosto kunec svito, pa se ne sekirajo preveč. Hehe

pravični četrtek, 20. december 2012 ob 15:00

Če pa kdo želi neobremenjen na oni svet, mu posredujem TRR, da mi nakaže sredstva, ki jih tam več ne bo potreboval. Hihihi Hihihi Hihihi Zloba Zloba Zloba Hahaha Hahaha Hahaha


TUNČEK četrtek, 20. december 2012 ob 17:59

Se prdrüžin za nakazilo. Vuuhuu Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.