slovan petek, 4. november 2011 ob 13:05

Pozdravljeni !

V kratkem se bom zaradi službe moral preseliti v mesto Ljutomer.
Zanima me, kakšna je kaj ponudba stanovanju v mestu? Zanima me predvsem najem stanovanja.
Skratka, na koga se naj obrnem, če želim zvedeti kaj več o ponudbi stanovanj v Ljutomeru?

Če pa že nekdo od uporabnikov portala ponuja stanovanje, pa mi lahko pusti kontakt v ZS.

Hvala!

MHA petek, 4. november 2011 ob 23:43

Za küpiti je ze en küp stanovoj v Lotmerki, za najem pa bole malo.

Zvončica nedelja, 29. julij 2012 ob 16:07

Iščen garsonjero ali enosobno stanovanje za najem....ve keri ke za kakšo? V Lotmerki ali okolici seveda Haha

gorgona nedelja, 29. julij 2012 ob 22:15

evo zvončica tu ti prilogan link kun pozove za stanovanje...neke še jih je prozna od garsonjer pa do 3sobnih ali več stanovanj...pa še cene so neke spustili...pa ti mi javi ke so ti rekli ok--------------http://www.pgp-ljutomer.si/PGP-kontakti.html............ven pa še tudi ka se ena hiša prodovle v moji bližini če de ti kej hasnilo...lp

MHA nedelja, 29. julij 2012 ob 23:40

Ge? Kera hisa? Nasmeh

Dejan ponedeljek, 30. julij 2012 ob 09:22

gorgona, ti si zej priša iz najema enosobnega stanovoja do nakupa cele hiše Hihihi

PRIPS NEPREMIČNINE ponedeljek, 30. julij 2012 ob 09:28

V Ljutomeru se oddaja kar nekaj stanovanj, vendar se tovrstna ponudba redko oglašuje zaradi izjemnega zanimanja. Praviloma so stanovanja oddana še isti dan, kot jih dobimo v posredovanje.
Zaradi slabih izkušenj z najemniki, lastniki stanovanj raje vidijo, da so le ta prazna, kot bi jih oddajali v najem. V naši agenciji smo zato pripravili posebno ponudbo s katero lastnikom jamčimo 100% izpolnitev pogodbe s strani najemnika. V pogodbi namreč nastopamo kot garant izpolnitve le te. S tem je strah na strani lastnikov odveč in nam zaupajo stanovanja v najem. Mi poiščemo najemnike. Res pa je, da vsakemu stanovanja tudi ne moremo zaupati.
Vabimo vas torej, da se oglasite v agenciji PRIPS-NEPREMIČNINE in se dogovorimo.
Telefonka številka je 031 720 610, nepremicnine@prips.si in www.prips-nepremicnine.si. Trenutno smo na dopustu, ampak smo vedno dosegljivi.

Lep pozdrav

Zvončica sreda, 1. avgust 2012 ob 23:22

Fala van lepa za info...bon probala eno pa drügo...ke de bojše tan bon polek Haha Pa van te javin kak bon rešila. Ke pa za keko pa se te kuča odovle? Odon stanovanje pa gren...fejn bi ali blo.

gorgona četrtek, 2. avgust 2012 ob 12:47

zvončica...cena kuče je 60jurjov,z parcelo vred,pa še v ulici je tak ka nekega direndaja z ceste nega

Vrtnica86 nedelja, 28. junij 2020 ob 11:57

Pozdravljeni.Iščem 1.5 stanovanje za v najem v Ljutomeru.Najlepša hvala.Lp

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.