MHA nedelja, 4. februar 2007 ob 13:42

Takše slike:


Zvončica četrtek, 8. februar 2007 ob 02:24

Ka pa če je toti na fotki bija vegetarjanec?!Zloba

Nela četrtek, 8. februar 2007 ob 11:58

Kej si nor kaksna slika? Adijo pamet, taka me je vse groza Slabo se dobro ka ne kadim.....Aplavz samo kaj ce pa poleg mene kadijo, tepa je tak isto, kak da bi soma kadila......naja...Ubog

Zvončica sobota, 10. februar 2007 ob 01:28

Keko se lehko po fotki vidi je toti tip še joko mlodi....če je že kadija v vrteci ali kak????Fotka kože po mojen eno od abnormalnih tvorb ke jih pač eni mojo....ve se na diskaveriji marsikaj še hüjšega vidi pa so ne čiki krivi....tak, zaj pa gren enega zapalit.......Pomežik

MHA četrtek, 15. februar 2007 ob 11:59

Evroposlanci spet lahko kadijo
Slovenski državni zbor še vedno kadilska trdnjava

Slovenija, 15. februar 2007 09:10
Ljubljana/Bruselj - RTV SLO

Evropski poslanci so pokazali, da ne morejo biti za zgled pri uvajanju prepovedi kajenja na javnih mestih. Evropski parlament spet postaja kadilski objekt.

Od začetka leta 2007 je veljala v vseh stavbah Evropskega parlamenta in Evropske komisije popolna prepoved kajenja. Evropska komisija je tudi napovedala direktivo, po kateri bi bilo v državah članicah povsem prepovedano kajenje na vseh javnih mestih in tudi na prostem, kjer "ljudje sedijo ali stojijo drug zraven drugega". Evroposlanci so v dobrem mesecu, ko je prepoved veljala, z izgovorom, da belgijski inšpektorji niso pristojni za zgradbe EU-ja, kršili prepoved.

Čeprav je slovensko zdravstveno ministrstvo že pripravilo osnutek zakona o prepovedi kajenja na javnih mestih, tudi slovenski državni zbor ostaja dimna trdnjava.

V Evropi glede kajenja v parlamentih ni enotne prakse. Poslanci svojim državljanom pogosto prepovedujejo nekaj, čemur se sami ne morejo odreči. Tako so se ideje o prepovedi kajenja denimo pojavljale že v hrvaškem saboru, dosegli pa so le omejitev kajenja na določene prostore.

Jernej četrtek, 15. februar 2007 ob 13:51

MHA je napisal/a:
Evroposlanci spet lahko kadijo
Slovenski državni zbor še vedno kadilska trdnjava

Slovenija, 15. februar 2007 09:10
Ljubljana/Bruselj - RTV SLO

Evropski poslanci so pokazali, da ne morejo biti za zgled pri uvajanju prepovedi kajenja na javnih mestih. Evropski parlament spet postaja kadilski objekt.

Od začetka leta 2007 je veljala v vseh stavbah Evropskega parlamenta in Evropske komisije popolna prepoved kajenja. Evropska komisija je tudi napovedala direktivo, po kateri bi bilo v državah članicah povsem prepovedano kajenje na vseh javnih mestih in tudi na prostem, kjer "ljudje sedijo ali stojijo drug zraven drugega". Evroposlanci so v dobrem mesecu, ko je prepoved veljala, z izgovorom, da belgijski inšpektorji niso pristojni za zgradbe EU-ja, kršili prepoved.

Čeprav je slovensko zdravstveno ministrstvo že pripravilo osnutek zakona o prepovedi kajenja na javnih mestih, tudi slovenski državni zbor ostaja dimna trdnjava.

V Evropi glede kajenja v parlamentih ni enotne prakse. Poslanci svojim državljanom pogosto prepovedujejo nekaj, čemur se sami ne morejo odreči. Tako so se ideje o prepovedi kajenja denimo pojavljale že v hrvaškem saboru, dosegli pa so le omejitev kajenja na določene prostore.
hmm to te buje najpred si zakone smislijo te pa je sami ne drzijo Hm

Nela četrtek, 15. februar 2007 ob 14:13

Glih sem glejala po tv ka so nemci testerali kadilce, s ten ka so na škotle od cigaretov grozne slike gor zalepili Slabo res grozne (mrtveca, grozne slike tumorov, sliko razjedenih zobov...) v glovnem šteli so viditi, če de jih kaj prestrašilo..........ka mogoče škotlo čikov nebi kupili ali pa mogoče hejali kaditi, kaj bi blo najbolj pametno Gor

Nela četrtek, 15. februar 2007 ob 14:15

Eni so malo čudno poglednili, eni so se prestrašili, a na konci so itak vsi kupili cigaretle. Taka ne blo nikšnega pozitivnega učinka. Ena starka se še začela buniti, kaj to gor dovlejo, ker je v jihoven rodi blo kar nekej nekadilcev, pa sta dvo hmrla za rakon na plučah! Haa

Nela četrtek, 15. februar 2007 ob 14:19

Sicer pa keri ma namen pa volo hejati kaditi, de tak hejo, keri pa ne pa pač ne, pa te je vseeno kera strašna slika de gori, saj si lahko kaj prek nalepi ali pa si skatlico kupi, ki jih teko odovlejo pa si cigarete notri do.


Jaz sem srečna ka ne kadim, ali po drugi stroni pa si mislim, kaj mi to pomoga, čepa so okoli mene vedno nekšni kadilci, ki me zastrupovlejo z dimon!!!Ubog Jok

Zvončica sobota, 17. februar 2007 ob 01:14

Te pa jin reči ka nej grejo nekan inda puhatPisk

MHA sobota, 17. februar 2007 ob 11:28

Slike na škotlah glih tak ne hasnijo, kak ne tisti napisi, ke so na škotlah. Da si marsikeri kadilec na škotlo do gor tisti falat usnja ke se dobi, te pa se itaki ne vidi ne slika pa ne napis.

Zvončica nedelja, 18. februar 2007 ob 00:36

Jaz sen si škotlo pakerala že negda v takšo lepo usnjeno preobleko že v cejtih gda so še povsod lehko rauhali....tak zavolo lepšega.Pred leti mi je ob uvedbi napisov moj mali küpja nekšo s popindeka(pa je mela po celen natišjeni kanabis)Bebast ...no, pa nebi trebala ničesa ka me nič to ne gene....Zloba

Nela torek, 20. februar 2007 ob 17:19

Britanska vlada ustanavlja tajno 'kadilsko policijo', ki bo nadzirala izvajanje prepovedi kajenja v vseh javnih zaprtih prostorih.

Tajna policija bo preverjala, ali nekdo, kljub prepovedi, kadi Britanska vlada ustanavlja tajno "kadilsko policijo", ki bo od 1. julija letos nadzirala izvajanje prepovedi kajenja v vseh javnih zaprtih prostorih, so sporočili v Londonu. Novo tajno policijo, kot je izvedela britanska medijska mreža BBC, bodo sestavljali uslužbenci lokalnih občin, pa tudi novo zaposleni.

Tajna policija bo vohunila po gostilnah in restavracijah ter pisarnah družb in spremljala, ali nekdo, kljub prepovedi, kadi. Tovrstna policija bo opremljena tudi s kamerami, da bi zagotovili dokaz, bodo pa lahko izrekali kazen na kraju samem v višini 75 evrov, če koga zalotijo pri kajenju.


Hehe........Aplavz Jezik .....me zanima kak bi to pri nas vužgalo.....mislite ka bi lidje meje kadili? Mislec Nevem če...Haa ....eh kapa vem, mogoče pa res!!! Haha

Jernej torek, 20. februar 2007 ob 20:08

..zakon je dosti krat otvisen ot kontrole ci se drzi ali nej!
..zakon si smisliti je eno...kontrola pa drugo.....dam primer ..prodaja alkohola,cigaretov,petarde,orozje (noze),medikamente... na mlado letnike!
Mislec

Jernej torek, 20. februar 2007 ob 20:10

Jernej torek, 20. februar 2007 ob 21:06

Jernej je napisal/a:


"Sterben muß man so wie so, schneller gehts mit Marlboro!"

Zvončica sreda, 21. februar 2007 ob 01:06

Dobro ka ne kadin totih....Haha

kobreti sreda, 21. februar 2007 ob 10:43

Zvončica je napisal/a:
Dobro ka ne kadin totih....Haha

Möš pa res srečo.Haha

Nela petek, 23. februar 2007 ob 15:15

Gnes sem po tv glejala ka majo zej nemci tak, če jih dobijo kaditi na javnih mestih, morejo pločati kazen 1000€.....Haa in zej se veselijo proizvodnje kapsul za odvajanje od cigaret, ker so lidje navalili na tote kapsule, cepa kaj hasnijo pa neje ziher, v glovnem meje kostajo na mesec kak cigareti......Mislec

MHA sobota, 24. februar 2007 ob 16:40

Zokon so te zej v parlamenti le sprejeli Aplavz valati pa de začeja negi v jeseni.
Škoda ka ne že pret...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.