iTux petek, 9. december 2011 ob 11:16

TUNČEK je napisal/a:
Nikoli sen še ne doba Božičnice, se delan v zdravstvi. Vuuhuu

tü se celo leto pomalen "ceca" od pacjentof

TUNČEK petek, 9. december 2011 ob 12:43

Mogoče to delajo dohtari, mi drügi pa ne. Ne rečen, da lidje ne prnesejo fčosik kakšo kafe ali slaščico.
Da bi pa nosili peneze, to ne ven, bor nan tehnikon ali sestran penes ne nosijo, to lehko garanteran !!! Jaaa

iTux petek, 9. december 2011 ob 17:42

TUNČEK je napisal/a:
Mogoče to delajo dohtari, mi drügi pa ne. Ne rečen, da lidje ne prnesejo fčosik kakšo kafe ali slaščico.
Da bi pa nosili peneze, to ne ven, bor nan tehnikon ali sestran penes ne nosijo, to lehko garanteran !!! Jaaa


vida sem tüde sestre, tehnike, resevalce pa doktore ka dobijo od penez, prek kafeja do bonbonjer.

pravični sobota, 10. december 2011 ob 00:44


Pri nas večina sploh ne ve kaj je Božičnica. Jaaa

S strahom pričakujejo plačilni dan, če bo še plača. In to minimalna. Žalosten

Kolikor sem slišal, imajo najlepše Božičnice v državnih podjetjih. Šokiran

Sicer pa, če bi Božičnica bila ali pa ne, da bi bilo vsaj delo in seveda pošteno plačano, da bi ljudje lahko dostojno živeli in ne kot sedaj, ko večina životari, da si lahko lastniki in vodilni izplačujejo milijonske dobičke. Jaaa

Je pa lep občutek, kot mi je povedal prijatelj, ki dela v Avstriji.

Vsi delavci imajo zelo dobre odnose s šefom, med seboj in dobro plačo. Okrog 20. ali 22. decembra pospravijo po firmi in gredo v lokalno gostilno na kosilo. Ob kosilu jim šef nameni krajši nagovor, vsakemu posebej vošči Božič in Novo leto in ob stisku rok osebno preda kuverto s 500 EUR-i. To ja

Srečajo se spet po Treh Kraljih, oziroma po 6. januarju.

Na firmi vlada veselo in prijateljsko vzdušje in motivacija je na višku. To ja

Le kdaj bodo odgovorni pri nas doumeli, da je za uspeh potrebno prijateljsko vzdušje, dobri medsebojni odnosi in seveda primerna nagrada za delo, kar je največja motivacija. Mislec


TUNČEK sobota, 10. december 2011 ob 13:36

iTux je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Mogoče to delajo dohtari, mi drügi pa ne. Ne rečen, da lidje ne prnesejo fčosik kakšo kafe ali slaščico.
Da bi pa nosili peneze, to ne ven, bor nan tehnikon ali sestran penes ne nosijo, to lehko garanteran !!! Jaaa


vida sem tüde sestre, tehnike, resevalce pa doktore ka dobijo od penez, prek kafeja do bonbonjer.


***************************************************************
Prinas f špitoli, bi za to leteli is slüžbe, to ti garanteran !

TUNČEK sobota, 10. december 2011 ob 13:38

pravični je napisal/a:

Pri nas večina sploh ne ve kaj je Božičnica. Jaaa

S strahom pričakujejo plačilni dan, če bo še plača. In to minimalna. Žalosten

Kolikor sem slišal, imajo najlepše Božičnice v državnih podjetjih. Šokiran

Sicer pa, če bi Božičnica bila ali pa ne, da bi bilo vsaj delo in seveda pošteno plačano, da bi ljudje lahko dostojno živeli in ne kot sedaj, ko večina životari, da si lahko lastniki in vodilni izplačujejo milijonske dobičke. Jaaa

Je pa lep občutek, kot mi je povedal prijatelj, ki dela v Avstriji.

Vsi delavci imajo zelo dobre odnose s šefom, med seboj in dobro plačo. Okrog 20. ali 22. decembra pospravijo po firmi in gredo v lokalno gostilno na kosilo. Ob kosilu jim šef nameni krajši nagovor, vsakemu posebej vošči Božič in Novo leto in ob stisku rok osebno preda kuverto s 500 EUR-i. To ja

Srečajo se spet po Treh Kraljih, oziroma po 6. januarju.

Na firmi vlada veselo in prijateljsko vzdušje in motivacija je na višku. To ja

Le kdaj bodo odgovorni pri nas doumeli, da je za uspeh potrebno prijateljsko vzdušje, dobri medsebojni odnosi in seveda primerna nagrada za delo, kar je največja motivacija. Mislec




************************************************************
Toga mi nemo še dugo doživeli, če sploh gda bomo, se momo tisto najbole grdo iskoriščevolsko obliko kapitalizma, tan ispred leta 1848 ! Jaaa Žalosten

iTux sobota, 10. december 2011 ob 15:14

TUNČEK je napisal/a:
iTux je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Mogoče to delajo dohtari, mi drügi pa ne. Ne rečen, da lidje ne prnesejo fčosik kakšo kafe ali slaščico.
Da bi pa nosili peneze, to ne ven, bor nan tehnikon ali sestran penes ne nosijo, to lehko garanteran !!! Jaaa


vida sem tüde sestre, tehnike, resevalce pa doktore ka dobijo od penez, prek kafeja do bonbonjer.


***************************************************************
Prinas f špitoli, bi za to leteli is slüžbe, to ti garanteran !


e ja, ce nikoga prek vrste ne spravis lahko vzemes do cca. 50€ vrednosti in je eticno in moralno spremeljivo, pa to vala za celotno RS, do gnes pa se neje nisce sluzbe zguba.

TUNČEK sobota, 10. december 2011 ob 18:21

E moj iTux, če koga sproviš prinas mimovrste, si čüdodelnik. Fse je grotalo tak komplicerano in po knigah, da je to praktično nemogoče. Do pa se priti prek vrste, da te neki doktor sprejme me dežurnoj slüžbo, če mo cejt ali pa da pride za "špitolske" in prjatele delat v soboto, pa še to je ne enostavno. Ne ven kak mote privas, prinas je priti prek vrste praktično nemogoče, pa delan zlo dugo in poznan razmere.

iTux, ne poslüšati, ke provi norod, ke je fse tüdi ne resen - če pa je, je pa neke zlo narobe !!
Jaaa

MILAN sobota, 10. december 2011 ob 18:59

Žalosten joko malo de jih melo Božičnico Žalosten sigurno je več totih keri nejnč ploče nedo dobili.
Hjooj

TUNČEK sobota, 10. december 2011 ob 19:58

Bormeš. ke de tak Milan. Marsikakšen človik de meja boge svetke. Jaaa

iTux ponedeljek, 12. december 2011 ob 18:28

TUNČEK je napisal/a:
E moj iTux, če koga sproviš prinas mimovrste, si čüdodelnik. Fse je grotalo tak komplicerano in po knigah, da je to praktično nemogoče. Do pa se priti prek vrste, da te neki doktor sprejme me dežurnoj slüžbo, če mo cejt ali pa da pride za "špitolske" in prjatele delat v soboto, pa še to je ne enostavno. Ne ven kak mote privas, prinas je priti prek vrste praktično nemogoče, pa delan zlo dugo in poznan razmere.

iTux, ne poslüšati, ke provi norod, ke je fse tüdi ne resen - če pa je, je pa neke zlo narobe !!
Jaaa


ardebili je zidora operira iste vecer, ova ena pa coka ze leto dni pa nic, je zaj blo po tv. Ne vem ki ti delas vem pa kak je v kc, oi pa si drugje po slo. Mogoce mote vi neksa extra pravila al ke Nasmeh

TUNČEK ponedeljek, 12. december 2011 ob 18:52

iTux je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
E moj iTux, če koga sproviš prinas mimovrste, si čüdodelnik. Fse je grotalo tak komplicerano in po knigah, da je to praktično nemogoče. Do pa se priti prek vrste, da te neki doktor sprejme me dežurnoj slüžbo, če mo cejt ali pa da pride za "špitolske" in prjatele delat v soboto, pa še to je ne enostavno. Ne ven kak mote privas, prinas je priti prek vrste praktično nemogoče, pa delan zlo dugo in poznan razmere.

iTux, ne poslüšati, ke provi norod, ke je fse tüdi ne resen - če pa je, je pa neke zlo narobe !!
Jaaa


ardebili je zidora operira iste vecer, ova ena pa coka ze leto dni pa nic, je zaj blo po tv. Ne vem ki ti delas vem pa kak je v kc, oi pa si drugje po slo. Mogoce mote vi neksa extra pravila al ke Nasmeh


*******************************************************
Ali pa se jih preveč držimo ! Pomežik

Dejan ponedeljek, 12. december 2011 ob 19:14

Tunček, kej ti povsod pri citatih tote zvezdice uporablaš, či sneg na forumi delaš?

kobreti ponedeljek, 12. december 2011 ob 19:41

Dejan je napisal/a:
Tunček, kej ti povsod pri citatih tote zvezdice uporablaš, či sneg na forumi delaš?

...naj sneži, naj sneži, naj sneži....pa božičnica hitro prileti*********************** Hihihi

MHA ponedeljek, 12. december 2011 ob 20:11

Jah, je že odletela.

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 08:26

Dejan je napisal/a:
Tunček, kej ti povsod pri citatih tote zvezdice uporablaš, či sneg na forumi delaš?

Nemo več dela snego, swen ga pa dela, da se je malo loča moj tekst ot citota.
Pomežik

Dejan torek, 13. december 2011 ob 10:20

Či se ne loči zadosti? Sej pa je citat v siven okviri Nasmeh Al ti kak drgači vidiš?

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 10:38

Vidin dobro, zvezdic nede več ! OK, smo kolegi napre. Pomežik

Dejan torek, 13. december 2011 ob 10:40

Sej sen ne misla s ten nič takšega, zanimalo me je. Pa če bi mogoče pri tebi kak drgači zglejalo, ka ne bi bilo sivega okvira, ka bi te popravili. Na različnih sistemih/brskalnikih se lehko kej drgači vidi, zato sen pita. Nič drügo. Moja naloga je, ka poprovin kej, či je kej narobe Pomežik

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 12:56

Se sen tüdi jas ne misla nič hujdega, samo pri meni v slüžbi je fčosik na kakšnen račonalniki ne sivo, zato sen dela zvezdice.
Vem pa da je tvoja nologa, da kej poproviš, če je narobe in v ten si odličen. samo tak napre, da mo še dugo uživali na našen portoli.

Hvala !

Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.