Legionar sreda, 25. julij 2012 ob 17:12

He he, obečanja opet... Hehe Ne vem što še jin nasede. Očitno pa še ostajajo naivneži. Sicer pa jaz že ven koga bon volja, taka se me predvolilna kampanja sploh ne dotekne... Nasmeh

Progress sreda, 25. julij 2012 ob 17:42

Pa neje to ravno na Martinovo opet ? Martinova sobota, potle pa v nedelo nedo lidje znale ka so obkrožele.

Dejan sreda, 25. julij 2012 ob 17:48

Legionar je napisal/a:
He he, obečanja opet... Hehe Ne vem što še jin nasede. Očitno pa še ostajajo naivneži. Sicer pa jaz že ven koga bon volja, taka se me predvolilna kampanja sploh ne dotekne... Nasmeh

Sej funkcija predsednika v Sloveniji glih neje neke strašnega. Predsednik se vsake teko pojovi na kakši žurki, ob proslavah prešteje kakši govor, ki mu ga napišejo, pošle kakšo protestno noto kon, ... Hihihi To pa je več al meje vse. Odloča pa glih ne o ničen dosti v državi.

Je pa to na Martineka ja.

MILAN sreda, 25. julij 2012 ob 21:51

To ja TO PA BOMO DOBILI SVOJEGA MARTINA ven to si brš zaslüžimo. Mislec Vuuhuu

pravični sreda, 25. julij 2012 ob 23:14

Tisti, ki se nameravajo na Martinovo soboto precej napiti, lahko glasujejo že na predčasnem glasovanju med tednom. Hihihi Zloba Hahaha

In 11. 11. 12 bomo dobili predsednika ali kandidata za drugi krog.

Hmmmm, kaj pa če sploh ne bi imeli volitev, in bi raje ta denar porabili za orenk Martinovo žurko. To ja To ja To ja

Itak je vseeno, kdo je predsednik. Jaaa

Saj nima nobenih izvršilnih pooblastil. Žalosten

Ta ali ona faca, samo strošek za davkoplačevalce bo, kot je bil do sedaj. Hudi

Še najbolje, da ga sploh ne bi imeli. To ja Zloba Hahaha


MILAN četrtek, 26. julij 2012 ob 07:01

Vuuhuu Razmislek kandidatom in državnemu zboru.
Gotovo je situacija v kateri je Slovenija priložnost da
izberemo kandidata ki bo opravljal častno funkcijo.
Najnujnejše stroške bi pokrili iz proračuna za vse ostalo
pa naj poskrbi predsed Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu nik.

Ivek četrtek, 26. julij 2012 ob 08:53

Štejen misli o precedniki držove. Eden provi, ka ga ne treba. Drugi naj se mu malo ploča, drügo naj si son zrihta. Tretji provi, ka je tak fseeno kdo je precednik, ve tak nema s čen kaj narediti. Žalostno je to, ka smo f svoji držovi po dvajsti letih prišli do takših premišlovaj, ki so v eno roko opravičene. Zake?

Funkcijo predsednika smo napravili nikšo, ka bi zajebali Kučana, za pa nan to tuče f glavo.

Držovni zbor smo is inštitucije demokracije predelali v dvor na keren se stranke bijejo za tisto kaj je ostalo ot narodovega virstva. Naredili smo Držovni svet, ki proti temu nič nemre, je podoben predsedniki, zato bi ga eni zbrisali.

Momo zakone s kerimi lehko odvetniki rešijo skoron fsako veko barabo.

S sosidi se malo kregamo no malo ližemo, tistin vejkin pa lezimo v rit no plačüvlemo jihove vojne. Zgleja, ka naši politiki ne vejo(nečejo znati), če leziš v rit nesi na svobodi, pač pa f temi.

Naša cerkef no držova ne vüpata rečti nič op ten, ka nan nekša drüga držova natirovle Slovenca is Slovenije, ki je ne makar što, pač pa je bija škof, pa še lidje so ga meli radi.

Zato nesen gvišen, ka mon ot tote no takše držove nekši hasek, nesen ziher, ka bi me bronila. Ka se razmimo, gučin o držovi, bojše reči »držovnikih«, ne pa o Slovencih, ki bi trebali začeti premišlovati kak dale.

Ne treba gasiti demokracije, trebalo de »pogasiti« tiste ki jo kürijo, s kere got strani so.

Legionar četrtek, 26. julij 2012 ob 11:48

Dejan je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
He he, obečanja opet... Hehe Ne vem što še jin nasede. Očitno pa še ostajajo naivneži. Sicer pa jaz že ven koga bon volja, taka se me predvolilna kampanja sploh ne dotekne... Nasmeh

Sej funkcija predsednika v Sloveniji glih neje neke strašnega. Predsednik se vsake teko pojovi na kakši žurki, ob proslavah prešteje kakši govor, ki mu ga napišejo, pošle kakšo protestno noto kon, ... Hihihi To pa je več al meje vse. Odloča pa glih ne o ničen dosti v državi.

Je pa to na Martineka ja.


Ven to vse, samo proznih obljub pa de vseeno puno, taka pred vsakimi volitvami.

karantanija četrtek, 26. julij 2012 ob 12:21

Nega držove, kera nebe mela svojega precednika, zej pa če je to dober ali slap, fsakšne pri sebi nejbole ve. Kej se mene tiče je precednikof preveč, ove tri nej ukinejo (državi svet, državi zbor, mandatar), pa nej fse prevzeme prove precednik republike. Samo na volitve de te dude brez veze ite itake bi J.J. zmoga, če glih nejč nebe kandidera. Tak daleč je naša demaokracija prišla, ja.....

Legionar četrtek, 26. julij 2012 ob 12:36

Kraljevine nimajo svojega predsednika. Nasmeh

zobl četrtek, 26. julij 2012 ob 12:37

Ivek je napisal/a:
Štejen misli o precedniki držove. Eden provi, ka ga ne treba. Drugi naj se mu malo ploča, drügo naj si son zrihta. Tretji provi, ka je tak fseeno kdo je precednik, ve tak nema s čen kaj narediti. Žalostno je to, ka smo f svoji držovi po dvajsti letih prišli do takših premišlovaj, ki so v eno roko opravičene. Zake?

Funkcijo predsednika smo napravili nikšo, ka bi zajebali Kučana, za pa nan to tuče f glavo.

Držovni zbor smo is inštitucije demokracije predelali v dvor na keren se stranke bijejo za tisto kaj je ostalo ot narodovega virstva. Naredili smo Držovni svet, ki proti temu nič nemre, je podoben predsedniki, zato bi ga eni zbrisali.

Momo zakone s kerimi lehko odvetniki rešijo skoron fsako veko barabo.

S sosidi se malo kregamo no malo ližemo, tistin vejkin pa lezimo v rit no plačüvlemo jihove vojne. Zgleja, ka naši politiki ne vejo(nečejo znati), če leziš v rit nesi na svobodi, pač pa f temi.

Naša cerkef no držova ne vüpata rečti nič op ten, ka nan nekša drüga držova natirovle Slovenca is Slovenije, ki je ne makar što, pač pa je bija škof, pa še lidje so ga meli radi.

Zato nesen gvišen, ka mon ot tote no takše držove nekši hasek, nesen ziher, ka bi me bronila. Ka se razmimo, gučin o držovi, bojše reči »držovnikih«, ne pa o Slovencih, ki bi trebali začeti premišlovati kak dale.

Ne treba gasiti demokracije, trebalo de »pogasiti« tiste ki jo kürijo, s kere got strani so.



Precednik države keri je kak fikus, kon ga doš tan je, nima nikšnega vpliva, on pa jegova svita okrog jega pa koštajo državo zlo dosti.

Vprašanje je , če si mala pa revna država kak smo mi, sploh lehko privošči teko funkcionarof, keri trošijo pare, od jihovega dela pa nega nobene dodane vrednosti.
Ka o državnem sveti sploh ne gučin, tisto je zmiščeno politično telo, od kerega nega nobene dodane vrednosti, razen za tiste keri so tan zaposleni pa vlečejo dobre ploče ne delajo pa skoron nič.

Zakone so pisali pravniški "veleumi", recimo ko daš 5 pravnikon prebrati nekšni zakon, te ga vseh 5 drugačik razme in tolmači Nasmeh tepa smo tan gi smo.

Država pa Vatikan mojo potpisane pogodbe, f kerih je tudi zapisano ka se država ne ftikovle v interne stvari katoliške cerkve. Se provi, či Vatikan kaznuvle nekšnega slovenskega škofa z osamitvijo in izključitvijo iz javnega življenja, je to jihova interna stvor, mo pa toti škof možnost izstopiti iz cervke in do ga pustili na miri, pa de lehko osta v sloveniji, seveda daleč od cerkve.
Je pa normalna praksa, ka popovce keri so prekršili cerkvene zakone, kaznuvlejo z preselitvijo v samostane na kakšne otoke, daleč od lidi. Haha

Legionar četrtek, 26. julij 2012 ob 13:32

Predsednik držove je po moje glih ne en fikus. Predsednik držove je bole ali meje protokolarna
funkcija, pa tüdi moralna avtoriteta (vsaj bilo bi nej tak), predstovla državo v sveti,mo pa še nekatere pristojnosti,
kak so: imenovanje veleposlanikov, mandatara itd... Zato mislin ka v totih časih, kda je politična pa ekonomska situacija tak slaba, predsednika še kak nücamo, ker bi nej zdigna
svoj glos te, kda je to potrebno. In jegov glos nej bi tüdi nekej pomenja! Jaaa Seveda pa je vse odvisno od politične kulture, pa od etike in morale, keko toti glos pač naleti na tista vüha, kerin je namenjeni. Do predsednika države pa bi se nej gojija tüdi en spoštljiv pa kulturen odnos, ne pa ka se nešče nonstop zagoja v jega, takak to Janša dela , pa ne glede na to, što
je predsednik. Jaz mislin, ka na to nebi smeli glejati samo skozi peneze, ker či je tak, te lehko tüdi vlado ukinemo, ker dosti košta, haska od je pa je bole malo, pa parlament, pa še marsikej. Predsednik je eden temeljnih državniških institucij, tüdi slovenska državnost temelji na ten, tak je tüdi v Ustavi napisano in ne vidin razloga, pa ne zdi se mi tüdi ne prav, ka se ga primerja s fikuson! Našega sedanjega predsednika spoštüvlen - pa verjetno je to edini naš politik, kerega spoštüvlen. Je umirjeni, kultuvirani, omikani, pa mislin ka se oglasi te, kda je potrebno!

MILAN četrtek, 26. julij 2012 ob 15:40

Nejbole se strinjam Ivek s tobon narobe je to ka so lidje kere smo zvolili naredli z fseh nos norce. Razgnati de trebalo tote fičfiriče,prepričani sen ka de se to zgodilo.
Na žalos nemremo prti temi nič je pa veka nevole če de opet začelo gučati orožje.

Dejan petek, 27. julij 2012 ob 15:16

Pahor je gnes že asfaltera Nasmeh Drügi teden de verjetno smeti pobira Hihihi

http://www.zurnal24.si/borut-pahor-se-je-preizkusil-kot-cestar-clanek-163399

Ivek petek, 27. julij 2012 ob 16:02

Dejan provi: Pahor je gnes že asfaltera Drügi teden de verjetno smeti pobira.

Fajn bi bilo, či bi tan tüdi osta!

Legionar petek, 27. julij 2012 ob 16:22

Pa z jin vred vsa tota politična gamad! To ja

zobl sobota, 28. julij 2012 ob 00:33

Ivek je napisal/a:
Dejan provi: Pahor je gnes že asfaltera Drügi teden de verjetno smeti pobira.

Fajn bi bilo, či bi tan tüdi osta!


Tote finte kerih se Pahorovec gre, to preverjeno deluje na debilni del volilnega telesa, keri
do leteli na volišča pa glasovali za njega, ker jih je z poceni fintami (zlaganje zoklov, asfaltiranje, peka kruha in itd) kupa.

Tak kak je Ivan napisa, fajn bi blo ka bi tan tudi osta.
20 let je v politiki, bodimo realni pametnega nic nareda ni, nazodje je vodija vlado s kero je bija teko nesposoben ka je sa na predcasne volitve.
Cajt bi bija ka se toto gamad od**be pa ka narod heja kapati na jihove lepe besede.

Pahor pa naj lepo plune v sake pa gre nekaj delat do penzije, ne pa ka de glumija

MILAN sobota, 28. julij 2012 ob 06:50

Vuuhuu Pahor s totimi fintami kože keko resno jemle volilce.

TUNČEK sobota, 28. julij 2012 ob 11:27

karantanija je napisal/a:
Nega držove, kera nebe mela svojega precednika, zej pa če je to dober ali slap, fsakšne pri sebi nejbole ve. Kej se mene tiče je precednikof preveč, ove tri nej ukinejo (državi svet, državi zbor, mandatar), pa nej fse prevzeme prove precednik republike. Samo na volitve de te dude brez veze ite itake bi J.J. zmoga, če glih nejč nebe kandidera. Tak daleč je naša demaokracija prišla, ja.....

JJ zmore fse in resen pomalen nede trebalo nikoga drügega ! Mislec Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.