mucek19 petek, 12. oktober 2012 ob 19:45

Tako na Ptuju je od 11.10.2012 v trgovskem centru Merkur nova italjanska firma Pittarelo. Imajo zelo veliko izbiro obutve za otroke, mladosnike in starejšo populacijo.
No na Ptuju pa ob otvoritvi nudijo prav poseben popust in sicer vam ponujajo za en izdelek po vaši izbiri popust v vrednosti koliko ste stari in ta popust je do 14.10.2012.
Naj vam povem da je 2 dni pred Merkurjem takšna gužva da nimaš kje parkirat na blagajni pa čakaš tam nekje 30 minut!
V trgovini pa srečaš večinoma starejše ljudi na 50 let! Tudi sam sem peljal dedeka v trgovino in tako dobil moderne copate za 17€ prej so pa stali če se ne motim 65€! Popusta je bilo 77% ker je dedek tolko star ampak niso nič komplicirali.
Res pa je da znajo zelo zakomplicirati stvar na blagajni in nekaterim ne verjamejo da kupujejo zase in ne za koga drugega! Zato morate biti zelo previdni !
Drugače pa je tudi super če imate koga ki je star 40 let da dobite 40% popust kar pa je že tudi velik popust!
Lahko pa greš večkrat na blagajno!

Tako, da če ma kdo jutri ali pa v nedeljo cajt naj pride na Ptuj pogledat v Merkurja! Še enkrat pa povdarjam da je velika gužva zato je potrebno imeti potrpljenje in pa čas!


pravični petek, 12. oktober 2012 ob 20:46

Saj toliko, kot dejansko plačaš je prava cena. Jaaa

Več itak niso vredni. Jaaa

Že nekoč so naši dedki rekli: Ko imajo bedaki denar, pametni služijo" To ja

Gre namreč zato, da ljudje kupijo nekaj, kar sploh ne bi rabili. Šokiran Mislec Hjooj

Pa potegne akcija in se gre kupit. Šokiran Mislec Hjooj

Sicer pa bo prava kriza takrat, ko bodo trgovci stali zunaj in vabili ljudi v trgovine. Jaaa Zloba Hihihi




mucek19 petek, 12. oktober 2012 ob 21:58

pravični odvisno kaj kupiš v tej trgovini.
Glede tega da ljudje kupujejo nekaj kar ne rabijo pa po mojem da ni res ne vem mogoče se motim ampak danes si res videl populacijo nad 50 let ki so kupovali šuhe in stare dajali v vrečke!
Pri upokojencih še ni nevem kakšna kriza pri delavcih pa se že pozna saj raje zahajajo v diskontne trgovine in kupujejo poceni stvari. To vidim sam ker delam v trgovini in vidim da je največja gužva takrat ko imajo upokojenci popust!

Dejan sobota, 13. oktober 2012 ob 00:35

Negi se gužvati pa v vrsti stati por vür za 50 evrov je pa zodjo kej bi gda nareda. To je podobno kak ovi, ki v vrsti 10 vür stojijo, ka nekši telefon küpijo. Ka pa bi še v štacün vloča 80 letnega dedeka al babico za večji popust pa je že absurd...

TUNČEK sobota, 13. oktober 2012 ob 09:02

Gda de se fse pomirilo, de bojše iti küpüvat, se de še skos ugodno in dobro. Jas küpüvlen f Pittarelli že skoro 30 let in sen skos zadovolen - primerne cene dobra roba. Nekekrot letno mojo veke akcije in odovlejo tüdi po 30% ceni. Je pa to ne kakša veka firma, v Italiji mojo enih 5 štacün in v Afstriji dve in zej še te prinas..
Štacün je za pozdraviti, de naprava f konkorenci malo reda ! To ja

Legionar nedelja, 14. oktober 2012 ob 10:55

Nisem potrošniška ovca, zato me tudi tam ne bodo vidli. Ne bom šel tja samo zato, ker dajejo popuste. Čevlje oz. obutev kupim, takrat ko jo rabim. In če grem tja kupit, nič ne bom prišparal, ker bom vseeno nekaj moral plačati. Jaaa Trgovci imajo svojo računico,
ljudi zvabijo z takšnimi akcijami v trgovine, in ko si enkrat tam, kupiš še dve, tri stvari zraven...In to ponavadi stvari, ki jih sploh ne rabiš.

Sploh pa mi je glupo in slaboumno gužvati se v nekih trgovinah v času akcij in razprodaj. Ko včasih to gledam po TV, se samo režim temu butastemu folku, ki gre tja misleč, da bo kaj
prišparal. Pa ni tak - penez se vseeno rešiš in to povečini za stvari, katerih ponavadi sploh ne rabiš!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.