Rooky_33 nedelja, 8. september 2013 ob 23:36

Pozdravleni,

Obrna sen se na forum, ka malo popitan o toti moji zadevi. Namreč, moja mama mi je rekla ka včosih ponoči med spanjon občuti nekšo vibriranje postelje, pa je prvo mislila ka se ji sanja. Te pa smo slučejno 1x na toti guč prišli, pa še je oča reka ka je on tudi včasih preštima vibriranje,samo je nikome ne prava ka ga nebi kdo za norca meja. To se dogaja samo ponoči, rahlo vibriranje, tak kak če bi na prižgonem hladilniki meja postelo. Vendar ne vsako noč, tu pa tam. Začelo pa se je letos pomladi. Včera je tudi moja sestra neke preštimala, ki živi v isti hiši. Jaz, ki pa sen 200m vkrej v drugi hiši pa nič ne zaznavam...
Pa nimamo nobenega transformatora/daljnovoda v bližini ali kej podobnega.

Na neti nega kej dosti o tem, edino nekje v Škofji Loki je bija podoben primer....
Tam se gre o nekšeh nizkofrekventnih valovanjih

Zato tu sprašuvlen če še kdo nemre spati ponoči ka ga "steple" Pomežik

lp
R

Dejan ponedeljek, 9. september 2013 ob 00:14

Si ziher, ka je to ne od kakšega cuga ali prometa na cesti/avtocesti gi poleg? Ker namreč jaz v stanovoji čütin tüdi vibriraje gda gre cug ali pa kakši šlepar po cesti mimo stanovoja. Večer se to bole čüti, ker je vse ostalo mirno pa tiho, pa či ge ležiš pri miri.
Bole se to čüti tüdi verjetno v kakšnih hišah starejše gradnje.

TUNČEK ponedeljek, 9. september 2013 ob 06:51

Sen tüdi jas preštima vibreranje v Brdah, pa je šlo za tovorjok. Hihihi

Ivek ponedeljek, 9. september 2013 ob 10:20

Najpret napiši ge sta mati no oča duma. Te boš ziher doba nücne odgovore.

đoužek ponedeljek, 9. september 2013 ob 16:33

ko mene ni doma, moja žena v postelji tudi čuti vibriranje - saj veste od koga Hihihi

TUNČEK ponedeljek, 9. september 2013 ob 17:09

Dobrega sosida moš, ka naprovi vibracije. Prinas jih niti sosid ne doseže več . Hjooj

đoužek ponedeljek, 9. september 2013 ob 19:43

ni sosed, ni.

đe si maco!!!!!!!

TUNČEK ponedeljek, 9. september 2013 ob 23:04

Haa ha ha !!! :h Hahaha Hahaha ahaha:

Dejan ponedeljek, 9. september 2013 ob 23:07

Vidva sta že na nekšnen drügen vibriraji.
Đoužek, to te pomeni, ka ne oproviš svoje dužnosti Hihihi

Za bol močne vibracije:

Rooky_33 ponedeljek, 9. september 2013 ob 23:49

Sen se vsej nasmeja poleg komentorov Nasmeh
Hiša pa je v Babincih

tu je en prispevek iz gorenske:

http://nf-hrup.si/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=98

Nekej podobnega je, samo me zanima če še kdo kej čüje, mislim pa ka sen se na napačen forum obrna..no probati ni greh Pomežik

Rooky_33 ponedeljek, 9. september 2013 ob 23:53

Dejan je napisal/a:
Si ziher, ka je to ne od kakšega cuga ali prometa na cesti/avtocesti gi poleg? Ker namreč jaz v stanovoji čütin tüdi vibriraje gda gre cug ali pa kakši šlepar po cesti mimo stanovoja. Večer se to bole čüti, ker je vse ostalo mirno pa tiho, pa či ge ležiš pri miri.
Bole se to čüti tüdi verjetno v kakšnih hišah starejše gradnje.


Dejan, ko cuk gre mimo se itak vse steple pa ruži, vendar tote vibracije trajajo po par ur...
Hiša pa je stara negi 30let, taka to nebi smelo biti problem,...

No grem še dale raziskovat,mogoče pa nejden kej uporabnega

Dejan torek, 10. september 2013 ob 00:09

No, to je en izmed klučnih podatkov, ki ga v prven posti nesi poda, ka to traja por vür. Tak ka te kakši cug al promet nejverjetneje odpodne. Ka pa kopaje šodra v šoderjami ali kej podobnega, kakšni stroji?

Sicer pa som prvič čüjen za to, tüdi zanimiv link, ki si ga nalepa. Na občino ali KS si kej pita, če se ponoči kej takšnega v bližini dela?

Rooky_33 torek, 10. september 2013 ob 00:22

Dejan je napisal/a:
No, to je en izmed klučnih podatkov, ki ga v prven posti nesi poda, ka to traja por vür. Tak ka te kakši cug al promet nejverjetneje odpodne. Ka pa kopaje šodra v šoderjami ali kej podobnega, kakšni stroji?

Sicer pa som prvič čüjen za to, tüdi zanimiv link, ki si ga nalepa. Na občino ali KS si kej pita, če se ponoči kej takšnega v bližini dela?



Ne, je enakomerno dregetanje, šoder jama pa je itak na drügen kunci. Strojof tudi nega nobenih težkih v bližini,...

Kej nej gren na opčino pa rečen ka se mi postela hucka?? Hahaha Hahaha

Ko bon kej novega zveda, poročan dale

lp


Kata Strofa torek, 10. september 2013 ob 07:58

F petek so bli "The Vibrators" v Ormože te pa so zgleja bli preglasni Haha

đoužek torek, 10. september 2013 ob 11:16

Dejan je napisal/a:
Vidva sta že na nekšnen drügen vibriraji.
Đoužek, to te pomeni, ka ne oproviš svoje dužnosti Hihihi

Za bol močne vibracije:


Hjooj

Hvala Dejan. zdaj šele vem, da mi je sosed z njegovo makito celi zid dol vrgel.
Ga moram vprašat, koliko sem mu dužen.

TUNČEK torek, 10. september 2013 ob 17:09

Nič si mo ne dužen. "Vibracije " se delajo zapstuj. Hehe

MHA sreda, 11. september 2013 ob 15:45

Lehko bi tüdi blo, ki ponoci cele noci rekonstruerajo tirnice po Lotmerki, Lotmerk pa je tak ali tak na mocvare Nasmeh San zeleznico neso zacnoli na spomlod. Znono pa tüde ka zemla nikdor ne mirüvle.

Eni pa bi ze takoj stemali neke Hehe To ja

Dejan sreda, 11. september 2013 ob 16:30

Rooky_33 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
No, to je en izmed klučnih podatkov, ki ga v prven posti nesi poda, ka to traja por vür. Tak ka te kakši cug al promet nejverjetneje odpodne. Ka pa kopaje šodra v šoderjami ali kej podobnega, kakšni stroji?

Sicer pa som prvič čüjen za to, tüdi zanimiv link, ki si ga nalepa. Na občino ali KS si kej pita, če se ponoči kej takšnega v bližini dela?



Ne, je enakomerno dregetanje, šoder jama pa je itak na drügen kunci. Strojof tudi nega nobenih težkih v bližini,...

Kej nej gren na opčino pa rečen ka se mi postela hucka?? Hahaha Hahaha

Ko bon kej novega zveda, poročan dale

lp




Sej pa se ne hucka venda samo postela Nasmeh Na občino pa doš vprašanje, v smisli, či se zodje pol leta v nočnen cejti, med 22h in 6h v radiji recimo 20km kej takšnega dela. Pa malo opišeš. Sej pa za to so na občini, ka občanon odgovorijo, če keri kej pita.

TUNČEK sreda, 11. september 2013 ob 21:00

Zaj je pa zadeva že grotala malo groteskna in smešna - čeglih so vibracije še najbrš prisotne. Vuuhuu

Ivek četrtek, 12. september 2013 ob 07:04

Tunček, to je bilo že ot začetka.

F pondelek je Rooky napisa ....mogoče sen se ne obrna na provi forum...

Ja, treba bi iti na psihiatrijski forum.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.