MHA petek, 27. februar 2015 ob 13:05

Se malo pa mo dobili dugo pricakovoni nadvoz Nasmeh F krotken bi nej popunoma zaprli cesto pri Mol-i, in bi nej zapora trajalo baje do tri tedne. Ki bi nej sa obvoz? Ene informacije so, baje tijan nad Cezojofce, drüga pre prta Krki pa tan prek. Tako

gorgona ponedeljek, 2. marec 2015 ob 08:25

ki kole bo sam ka de se to enkrat naredlo

Bingo ponedeljek, 2. marec 2015 ob 13:35

Res je, samo ka se tota zgodba že enkrat zaklüči, pa nadvoz dokunča. Za Lotmerk bi pa blo tüdi nujno potrebno predviditi obvoznico, ne pa ka se sledjo prevozno sredstvo pela direkt skozi mesto! Vsak ve, kak to zgleja, kdo grejo lidje dumu iz slüžbe!

Dejan ponedeljek, 2. marec 2015 ob 14:02

Popuna zapora ceste pri nadvozi, bode od 7.4. do 26.4. Ge bode ša obvoz pa še mi trenutno neje znono, verjetno še sami ne vejo ge de ša Hihihi

MHA nedelja, 8. marec 2015 ob 16:46

Toti nadvoz de nas rešja čokaja pred rampami, pa kolon dere je cuk ša Hjooj Kdej pa bi nej bila cela modernizacija fertik? Letos?

Dejan nedelja, 8. marec 2015 ob 16:57

Fse ke se dela totih nivojskih križanj pri nas, je predviden kunec v prvi polovici 2015.

Ena friška od podvoza gnes. Skoro se mo skoz lehko pelali Hejho

MHA četrtek, 12. marec 2015 ob 16:13

Tü pri toten podvozi je meni fse sküp nekšo vosko. Či glejaš z ormoške strani prta lotmerški, se mi tak vozko vidi, pa še pločnik bo... Tako

Dejan četrtek, 12. marec 2015 ob 21:29

Verjetno se tak vidi, ker je vse v totih škarpah notri. Vožišo pa verjetno neje nič bol, kak je ovači cesta.

MHA petek, 13. marec 2015 ob 21:09

Pa ke je to za zida na sredini? Tü de pločnik? Na oko pa se mi ovo fest vozko vidi, čiglih je težko verjetno ka bi zjebali mere Hihihi

Dejan ponedeljek, 16. marec 2015 ob 23:00

Levo je pločnik, desno je cestišče. Je pa vse po merah. Zej se samo vidi tak, kot da je ozko.

MHA torek, 17. marec 2015 ob 12:45

Ja sej skoro nemogoče ka nebe po merah naredli, san vosko se tak vidi. Isto kak pozimi, ko je snek okolnokoli pa na cesti, se tüdi te cesta vidi šüroka, takak da bi se po letališči pela Hihihi Optična varka Hehe

Dejan torek, 17. marec 2015 ob 17:41

Pri nadvozi so pri OMV-ji že včera asfalt potegnili Nasmeh

MHA sreda, 18. marec 2015 ob 16:39

Gnes je že prek celega nadvoza, še malo pa de fertik Nasmeh

MHA ponedeljek, 6. april 2015 ob 20:18

Zütra pa te zaperejo cesto Heoa

gorgona sobota, 11. april 2015 ob 05:11

zej mene neke zanima sen se včera pela dumu z lj...po toteh obvozneh poteh pa me zanima glede nato ka so ceste bilo ki če greš ali tu čez grabe ali tovorni čez stročo ves dokaj slabe...in glede nato ka je to zej redna obremenitev za tote ceste kak de kej z sanacijo le teh...ka nič ne vidin ka bi ki ke ali na občinski strroni al pa na dri stroni pisalo kej o ten...piše sam ki se pelate to pa je vse....

MHA sobota, 11. april 2015 ob 23:56

V mesec dneve kej bi nej v Lotmerki zapora bila, do okoli cesto fejn vnicili. Cesta je vozka,promet je veke, in ko se srecata dvo, se po bankinah vozi, in posledicno je sodra na cesti kak v kamesnici, pa se rob asfalta do vnicili in cez cejt de lükja grotala, ki de se san vecala. Ka o dolocenih odsekih ki so ze zej jamasti ne gucin. San nic nemremo, obvoz pac more nege biti. Lehko bi bila ena opcija, izmenicno enosmerni promet kak gre intervencijski prehod ob gradbisci, ci je pri kleti tak, bi lehko tü tüde tak naredle Tako

Dejan nedelja, 12. april 2015 ob 00:27

Na kunci bomo meli super duper posodobleno železnico, ki je noben ne uporabla, pa vse ceste razkopane pa vničene. Ka bomo te na kunci peš hodili. Evo Hihihi

MHA nedelja, 12. april 2015 ob 00:52

Super duper zeleznico, ki do se dale regance vozile 60 na vüro Hjooj

MHA torek, 14. april 2015 ob 21:04

V Grlave pa je podvoz vec ali meje fertik. Asfalt je ze potegjene, crte so ze tude znarisane okoli se san neke urejajo. Zodjic sen se ze odspodi skos lehko pela, no gnes pa ze zaprete bija.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.