Jernej ponedeljek, 13. oktober 2008 ob 11:15

http://www.triglav-stuttgart.de/

...poglente sto je sponzor tej spletne strani...


...no morem pa pohvaliti ka Slovensko kulturno umetniško društvo Triglav Stuttgart e.V.
ma vec prireditve kak na Dunajskem kulturnem centru.

Ci se prav spotim so se predstavniki Sloveneskega kulturnega drustva Triglav iz Stuttgart-da
se bli na 140 letnoj obletnici prvega Slovenskega Tabora Lotmerki. MislecNa zadnje urejal: Jernej, dne: ponedeljek, 13. oktober 2008 ob 10:16

Zvončica torek, 14. oktober 2008 ob 01:01

Nej se ve gdo ma peneze....... no, ve je prav ka se totin društvon v tujini pomoga da so ena resen bole aktivna kak domoča....pa mnogin je to edina vez z domovino.....

MHA torek, 14. oktober 2008 ob 10:10

Či so v Stuttgarti Lotmeržanari je fejn ka jin jihova občina stron financera.

Jernej torek, 14. oktober 2008 ob 11:23

MHA je napisal/a:
Či so v Stuttgarti Lotmeržanari je fejn ka jin jihova občina stron financera.

..ja mogoce tüdi Sloveniji lepo dohodnino placajo, tej ka so v tujini in se Sloveniji prijavleni...
...Sloveniji kak stalno prepivalisce..v tujini pa zacasno..kak koli zivijo vecinema tujini Butl

Nela petek, 17. oktober 2008 ob 13:16

Se ena znacilnost Dunaja so seveda tudi zelo znoni Manner izdelki.

MHA petek, 17. oktober 2008 ob 13:23

Nela je napisal/a:
Se ena znacilnost Dunaja so seveda tudi zelo znoni Manner izdelki.


...keri so tüdi fest dobri.Lačen

Nela petek, 17. oktober 2008 ob 13:40

Ja kak pa To ja seveda, poleg tote cerkve Stephansdom je ena mala jihova trgovina, z izdelki ki jih v navodni trgovini ne nejdes ( marele, brisace, taske, potovalke, slafroki, polovri, lezalniki, natikaci, bodiji za bebike, braduci, tovorjoki Manner, mejce, pa se kej vsega se glih ne spotin). Jaaa Poleg vseh vrst napolitank kej jih notri mojo, pa se do tudi kupiti skoro literski rum, ki je notri v rum kokos kroglicah. Pijan Hehe!

Ko bom naslednjic sla to notri, van malo poslikan ka te vidli, kak je cool tan. Vse v roznen Hihihi

Manner Slinavi Genießen auf wienerischNa zadnje urejal: Nela, dne: petek, 17. oktober 2008 ob 12:45

stajerc13 petek, 17. oktober 2008 ob 16:25

ke pa te mojo razen politank tak dobrega????

Jernej petek, 17. oktober 2008 ob 18:49

stajerc13 je napisal/a:
ke pa te mojo razen politank tak dobrega????

Nela petek, 17. oktober 2008 ob 18:59

stajerc13 je napisal/a:
ke pa te mojo razen politank tak dobrega????

Klikni na link pa bos vida.

Manner

Dejan petek, 17. oktober 2008 ob 19:40

Jernej je napisal/a:
stajerc13 je napisal/a:
ke pa te mojo razen politank tak dobrega????



Ke je to Mozart kugla? To je ena redkih stvari, ki jih niman rad. Marcipan Slabo

Nela petek, 17. oktober 2008 ob 20:33

Jah je marzipan notri, samo meni marzipan tudi neje dober, tota mozart kroglica pa mi je, ker je malo marcipana, tepa je tak svetla pa temna lesnikova krema okoli pa cokoloda. Slinavi

Dejan petek, 17. oktober 2008 ob 22:18

Nejbojša je Milka Gor

Jernej petek, 17. oktober 2008 ob 22:45

Dejan je napisal/a:
Nejbojša je Milka Gor



...ime MILKA pride od Mleko in Kakao, Milch und Kakao!

Vir

spletna stran MILKA

MHA nedelja, 19. oktober 2008 ob 14:13

Jas tüdi neman rat ne Mocarta pa ne jegovih kroglic, drgačik pa Milka To ja San more biti küplena v Avstriji, Nemčiji ali pa v Mülleri, tiste so orginalne, mojo čis nočišen žmah, od tiste kere küpiš v trgovini pri nas.

Zvončica ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 00:42

Preverjeno drži ka si napisa MHA......pa pri vseh drügih izdelkih za gospodinjstvo glihtak. One Manner napolitanke pa me na mojo oroštvo spomijajo gda mi jih je dedek vsake teko na motori prišlepa iz Graca....njam.

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 01:33

Seveda, da je tak ka je pri nas vse nekak slabse, ze ce mehcalec glejas je nas neksi redki, cepa ga tu kupim pa je dosta bole gosti pa bole intenzivno disi, pa ne ga treba teko notri vleti, ko se cote perejo, pa prohi tudi...... Pa dober primer je tudi kecap Felix, ce ga na Dunaji kupim je 100x bojsi, ali pa Nutella. Jaaa Magari so iste zmanke izdelki kak duma, se za slovenski trg dela slabse........zej nen rekla, da je kvaliteta slabsa, samo neje taka ce kupis v Avstriji, Nemciji ali pa taka si ti Miha napiso Mülleri. Mislec

MHA ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 18:23

Seveda je slabša kvaliteta pa še dražje je. Milka (tista veka) v Spari košta skoron 4€, v Mülleri ali pa v Avstriji pa Milka košta 2.20€ Se pa se vidi na etiketi, kon fse grejo izdelki keri so küpleni v SLO, na Polsko, Bulgarijo, Hrvaško, Bosno, same takše držove, keri pa so küpleni v Avstriji, Nemčiji pa gre san za"bol" razvite držove.

Nela torek, 21. oktober 2008 ob 00:56

Ja cene so pa tudi cudne Butl sem glejala ze ko sem duma bila zobno pasto Sensodine, v blagovnici kosta prek 7€, Hjooj a tu na Dunaji pa ko kupim za 3,99€ pa tan do 4.19€, odvisno v keri trgovini zemen. Heoa

Jernej četrtek, 23. oktober 2008 ob 21:39

zaposlitev delavcev novih EU-clanic kako so Slovenci v Avstriji

splosne informacije

iskanje novih delavcev

InfoNa zadnje urejal: Jernej, dne: četrtek, 23. oktober 2008 ob 20:39



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.