Zvončica sreda, 8. avgust 2007 ob 18:34

Ježušna zej pa mi je resen žo ka nesen pret kak sen šla na Hrvatijo vzela polek kunštno kremo za sončeje....no, ve sen preživela. Sonce pa morje sta tak kak sta skoz bilo, lidje tüdi v glovnen prijazni-pa kaj nebi bili če ti priftošl do konca sproznijo, pa še ožmeknoli bi ga če bi kaj iz jega skapalo...grozne cene mojo...tak ka de naslednja runda morja ziher negi med arabci....Haha

Zvončica ponedeljek, 3. november 2008 ob 00:44

No to kej bon dale pisala ne paše tü kcoj....no, eden skupni imenovalec pa mota obe zadevi....gre se uza naše soside avstrijce...ena kolegica je šla v Gradec polüknit kaj mojo za opremo za bejto te pa je pri (mislin ka ) Baumaxovih vhodnih dverah vidla napis ka je VSTOP PREPOVEDAN ZA SLOVENCE PA HRVOTEHjooj Te pa ji neje dalo mira pa je šla delat harabuko v štacüno kaj zej te to pomeni....pa so rekli ka zato nesmijo notri ka strašno krodnejo ka so loni meli nevenkeko škode....HALO?????? Klejen

MHA ponedeljek, 3. november 2008 ob 01:09

Hehehe Hjooj Butl Glih mi krodnemo ja... Jodlarski plitvi narod...Na zadnje urejal: MHA, dne: ponedeljek, 3. november 2008 ob 00:09

MILAN ponedeljek, 3. november 2008 ob 08:44

Hihihi
tak jin treba butli kej pa jin hodite v rit lezit
fse to nejdete prinas pa še faleje je Hjooj Hjooj Hjooj

Jernej ponedeljek, 3. november 2008 ob 13:19

Zvončica je napisal/a:
No to kej bon dale pisala ne paše tü kcoj....no, eden skupni imenovalec pa mota obe zadevi....gre se uza naše soside avstrijce...ena kolegica je šla v Gradec polüknit kaj mojo za opremo za bejto te pa je pri (mislin ka ) Baumaxovih vhodnih dverah vidla napis ka je VSTOP PREPOVEDAN ZA SLOVENCE PA HRVOTEHjooj Te pa ji neje dalo mira pa je šla delat harabuko v štacüno kaj zej te to pomeni....pa so rekli ka zato nesmijo notri ka strašno krodnejo ka so loni meli nevenkeko škode....HALO?????? Klejen

Klejen ..hej to je diskriminacija nasega naroda! ZbesnaNa zadnje urejal: Jernej, dne: ponedeljek, 3. november 2008 ob 12:19

MHA ponedeljek, 3. november 2008 ob 13:44

Tisti napis, je še vendar od Heidera osta, dere je še žif bija.

Dejan torek, 4. november 2008 ob 00:30

Prepovedan vstop Slovencem in Hrvatom
Gradec, 03.11.2008, 17:08 | B.S.

Ena od bralk nam je sporočila, da je ob obisku parka montažnih hiš v Gradcu naletela na hladen tuš. Na vratih jo je namreč pričakal napis, ki ni ravno izražal dobrodošlice.

Bralka nam je sporočila, da je v Baumaxu v parku montažnih hiš v Grazu doživela neprijetno presenečenje. Na vratih je bil namreč prilepljen napis No Slowenen + Kroaten (torej Prepovedan vstop Slovencem in Hrvatom). Začudena je šla nato povprašat pristojne, kaj to pomeni, nakar je izvedela, da Slovenci in Hrvati res niso dobrodošli. Nek gospod naj bi ji namreč hladnokrvno odgovoril, da slednjih ne bo več spuščal v hišo, saj "pokradejo vse, kar ni pribito zraven". Lani naj bi tako povzročili za 800 evrov škode.




Zvončica torek, 4. november 2008 ob 01:00

Na evo ga.....to je to kej sen mislila.....pa nebi šla več v toti štacün pa če bi me na kolnah prosili...samo harabuko bi pa zagnola....vrag ve če še je toti napis gori na vrota napopani....gre što preverit?Angel

Nela torek, 4. november 2008 ob 01:51

No to pa je prijaznost. Hjooj

MILAN torek, 4. november 2008 ob 08:37

Hjooj
ven če jin evre pokožeš te pa so tak slinasti kak puži

MHA torek, 4. november 2008 ob 10:46

Te pa mo Avstrici sami pokrodnejo, te pa nos krivi. Či bi Slovenec kra, bi si celo kučo odpela.

Zvončica sreda, 5. november 2008 ob 00:51

Prinas nejč nebi trznili če bi jin za teko evrekov česa sfalilo.....prosneti jodlar nadüti.

kobreti četrtek, 6. november 2008 ob 10:50

no pa še jaz naj rečen,kakše mon izkušnje z dopusta na Hrvatiji. Zaj sen bija že drugo leto na isten mesti Zaton-Zadar, pa sen že kar za drugo leto dale napre rezervira. Naleta sen namreč na zelo vredi lidi (vzemen stalno apartma), vsi so provi dalmatinci od ostalih klasičnih bole delavni ,gazda je celo nekda študera v Maribori in rečen van lidje na mesti, da bi ti vse. Avto moš na varnen, pomoga ti če kaj nucaš, na vrt smo kar k jemi hodli kaj smo nucali, na žari nan je tudi on peka ribe , ka se lehko samo oblezneš, pa oba sta fajn za družbo... Prava je tudi ka je veliko naših tan prijen na dopusti.Van rečen ta provo je gda je tudi gazda vredik in si res lehko brez skrbi na dopusti!Aplavz

MHA četrtek, 6. november 2008 ob 12:41

Takši se tüdi nejdejo ja, jas sen bija nekda doli pri Zadri, pa so nas tan tüdi sosidi meli tak. Gazda pa nan je ribe speka v krüšni peči, taka bi še krüšno peč poja. San večina Hrvotof pa nas ne trpi, to pa je dejstvo...

Dejan četrtek, 6. november 2008 ob 13:38

Ja sej so lidje prijazni pa to. Samo se ti gda nejde kakši bedok, gi bi te kej utruja al pa ka bi fasa negi tan doli, te pa se ti fse zameri. V nejvečji meri pa je politika kriva, ka je tak.
Jas sen doli na morji na Hrvašken bija na zodjo pred 8 leti. Je blo tüdi vredi, prijazni lidje pa fse. Samo zej pa rejši gren še malo bol na jug, še je dosti ceneje, plaže lepše, lidje prijazni, ... Hrvaška pa tüdi neje nekša Amerika.

prlek1825 četrtek, 6. november 2008 ob 23:28

kobreti je napisal/a:
no pa še jaz naj rečen,kakše mon izkušnje z dopusta na Hrvatiji. Zaj sen bija že drugo leto na isten mesti Zaton-Zadar, pa sen že kar za drugo leto dale napre rezervira. Naleta sen namreč na zelo vredi lidi (vzemen stalno apartma), vsi so provi dalmatinci od ostalih klasičnih bole delavni ,gazda je celo nekda študera v Maribori in rečen van lidje na mesti, da bi ti vse. Avto moš na varnen, pomoga ti če kaj nucaš, na vrt smo kar k jemi hodli kaj smo nucali, na žari nan je tudi on peka ribe , ka se lehko samo oblezneš, pa oba sta fajn za družbo... Prava je tudi ka je veliko naših tan prijen na dopusti.Van rečen ta provo je gda je tudi gazda vredik in si res lehko brez skrbi na dopusti!Aplavz

ja sej provijo ke od zadra dale dol so kome provi lidje, ke se nemajo za hrvote ampak za dalmatince!
tak da vemo kako so hrvoti kda se se žed sobom nemrejo zmeniti če so vsi za vkup al ne!

Jernej četrtek, 6. november 2008 ob 23:51

Dejan je napisal/a:
Prepovedan vstop Slovencem in Hrvatom
Gradec, 03.11.2008, 17:08 | B.S.

Ena od bralk nam je sporočila, da je ob obisku parka montažnih hiš v Gradcu naletela na hladen tuš. Na vratih jo je namreč pričakal napis, ki ni ravno izražal dobrodošlice.

Bralka nam je sporočila, da je v Baumaxu v parku montažnih hiš v Grazu doživela neprijetno presenečenje. Na vratih je bil namreč prilepljen napis No Slowenen + Kroaten (torej Prepovedan vstop Slovencem in Hrvatom). Začudena je šla nato povprašat pristojne, kaj to pomeni, nakar je izvedela, da Slovenci in Hrvati res niso dobrodošli. Nek gospod naj bi ji namreč hladnokrvno odgovoril, da slednjih ne bo več spuščal v hišo, saj "pokradejo vse, kar ni pribito zraven". Lani naj bi tako povzročili za 800 evrov škode.






Dol koga!!!!!.... bi ges njemi se dao! Se prijavo bi ga! Telefon Policej
Te bi vidli kak se vejo Slovenci dobro pogucati po nemski! Slovenija
Naja Gradci/Graz sta dva Baumaxa kje je to tocno blo me zanima?Na zadnje urejal: Jernej, dne: četrtek, 6. november 2008 ob 23:04

Jernej petek, 7. november 2008 ob 00:14

Mega Baumax je v Conrad von Hötzendorfstraße A-8010 Graz-Ost
eden Baumax je pa v Weinzöttlstraße 48. A-8045 Graz-Nord

Samo mi recte sterem baumaxi je to blo! Pištola Pionir Slovenija

MILAN petek, 7. november 2008 ob 09:58

Juhuhu
celo štorijo so že meli ne televiziji SLO1
PA SO TAN REKLI KA JE TO NEKŠI DELAVEC GOR NALEPA
pa so ga že smenili

MHA petek, 7. november 2008 ob 15:19

Ovega so že odpüstili, kej je ša to gor napopa. Lastnik pa se je neke zgovorja ka je pre to ne blo tak mišleno, ka pre je zavolo toga napis, ka jin Slovenci nejvekši kšeft delamo. Mislec Butl



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.