đoužek sreda, 27. februar 2013 ob 14:42

Žalosten

Slovenci smo vedno, kadar je državo vodil SDS tonili globlje in globlje.
Ravno ministri v SDS-ovi vladi so skregali realni in javni sektor, taista vlada nas je tudi zadolžila z nakupi nepotrebnih stvari: falkon, patrije, nenehne dokapitalizacije bank,...

Že njihov slogan 100+10 se nam kaže pri javni porabi: lahko bi mu rekli 100 EUR mesečne plače, pa 10 EUR za liter bencina,...

Nastopil je čas, da najprej SDS (in somišljeniške stranke) spokajo na smetišče naše demokracije, pa da ne vidim več teh ljudi, da kandidirajo ma niti za vaške krajevne svete.

Druge stranke bodo verjetno prav kmalu sledile temu, kajti vedno ene in iste obraze, ki nam iz dneva v dan lažejo v obraz (medtem, ko si sebi polnijo žepe) se človek naveliča gledati.

pravični sreda, 27. februar 2013 ob 17:37


Ja, Dejan, res verjetno ne bo kej dosti konkretnih sprememb... Mislec Hjooj

Bo potrebno poslance vprašati zakaj... Mislec

No, đoužek, tak hudo pa res ni treba zavajati ljudi. Šokiran Žalosten Mislec Hjooj Hudi

Zadnje čase sem slišal vse mogoče in nemogoče. Hjooj

Vse kaj je bilo slabega in je šlo narobe se je pripisovalo SDS. Šokiran Žalosten Mislec Hjooj Hudi

Ampak eni še premoremo nekaj spomina. Jaaa To ja

Nas ne morejo mediji in tisti za njimi tak farbati kak ubogo rajo. Jaaa

FALCON je kupila vlada Janeza DRNOVŠKA. To ja

Oktobra 2001 so na seji vlade sprejeli sklep o nakupu.

Takrat se je s tem pohvalil generalni sekretar vlade Mirko Bandelj.

Šlo je za zelo prestižni FALCON 900 EX.

Mirko je takrat tudi povedal eno zelo smešno izjavo iz katere smo se še leta smejali, da bi lahko prestižno opremljen Falcon prevažal ranjence za vojsko.

Ker je letalo bilo zelo drago in je takrat dvignilo veliko prahu, se je vlada 2002 odločila, da kupi namesto Falcona 900 EX, manjši model 2000 EX, ki je bil za nekaj milijončkov cenejši.

Jeseni 2002 so bile volitve in vlado je prevzel Tone Rop.

Ker se prah okrog letala še vedno ni polegel, je vlada Toneta Ropa leta 2003, sklenila, da ga odprodajo ali dajo v najem. Tako so ga spomladi 2004 dali v najem.

O Patrijah pa samo toliko, ker se mi zdi brez veze pisati za ljudi z opranimi možgani, ki verjamejo slovenskim medijem.

Sklep, da se gre v nakup osemkolesnikov za Slovensko vojsko je sprejela vlada Toneta Ropa, Potrdil pa parlament, torej poslanci. Predsednik DZ je bil takrat Borut Pahor.

Posel je bil namenjen Sistemski tehniki in v ozadju nekaj visokih imen takratne liberalno-leve politične smetane.

Ko je prišla leta 2004 na oblast Janševa vlada je nadaljevala že izglasovano delo in je takratni obrambni minister Karel Erjavec objavil javni razpis za osemkolesnike in tako onemogočil velik biznis Sistemski tehniki in nekaterim v ozadju, ki so si ta projekt zamislili.

Zaradi maščevanja je nastala afera Patrija, ki se še do danes ni razpletla.

Sicer je vsakemu vsaj malo razgledanemu človeku lahko jasno, da bi, če bi obstajali kakšni dokazi proti Janši, z njimi mahali na vseh prvih straneh medijev.

Če kdo misli, da kaj ni res okrog Falcona in osemkolesnikov, so v arhivu vlade dostopni vsi dokumenti.

Zato je takšno zavajanje, da je SDS povezan s Falconom res že višek vsega in čez vse meje zdravega razuma.

Glede dokapitalizacije bank pa samo to. Ena večja in odmevnejša se je zgodila leta 2002 spet pod vlado Janeza Drnovška, ko je država odprodala delež NLB Belgijski KBC.

Eh, ne bom dalje o bankah, ker je brez veze.

Izmed tajkunov, ki so pridobili velike kredite je tudi Bine Kordež, en od ustanoviteljev FORUMA 21 in Kučanov velik prijatelj.

Zgodovina bi naj bila učiteljica.

Na žalost pri Slovencih ni tako.

Vsaj pri nekaterih.

đoužek sreda, 27. februar 2013 ob 20:29

Od danes naprej bom (sledeč temu, kar piše pravični) verjel, da je na slovensko tržišče prišel najmodernejši pralni stroj, ki totalno opere vse, predvsem možgane.
In ta pralni stroj je znamke SDS.

Bi pa še jaz (če sem bil nekako obtožen, da zavajam ljudi) pridal nekaj pojasnil:
- nisem govoril o temu, kdo je falkona kupil, govoril sem o tem, kdo ga NI ZNAL prodati. Je raje (še vedno aktualna) vlada prodala dobrostoječe družbe v Sloveniji, tudi v našem okolišu, ali ne?
- glede patrij se je IJJ zagovarjal pred preiskovalno komisijo in JIM DOKAZANO LAGAL, kako pri provizijah ni imel nič
- SDS vlade so DOKAZANO največkrat dokapitalizirale banke zaradi pokritja netransparentnih kreditov (ki so jih pretežno prejeli simpatizerji te stranke)
- SDS vlada v prejšnjem mandatu je DOKAZANO skregala javni in realni sektor (kar se je poglobilo leta 2008 z reformo oz. povračilom javnim uslužbencem tistega dela plač, katerih so se - v nasprotju z realnim sektorjem - odpovedovali od leta 2001 dajle).


In kot politično neopredeljen lahko rečem tudi to, da je ta "pralni stroj" le 26,19 % naših državljanov uspel temeljito oprati. Na naslednjem pranju (volitvah v državni zbor) bo K SREČI za % precej manjši.

Slovenija

jozejuz sreda, 27. februar 2013 ob 23:15

Danes je nov državni praznik! Rešili smo se še enega okupatorja.

gorgona četrtek, 28. februar 2013 ob 10:33

neven več kaj ti naj komentiram pravični,smešen si z temi izjavami,stara elita se je že poslovovila,nehajte že lidi tolate na leve,desne,al pa takšne onakšne,vsi smo v istem kurce,janša je en velke bandit,lopov ki je ustraval ljudi,še več nad sprva mirne protesntike je hotel poslat vojsko,prešnjega predsednika je hotel skinit z položaja...a je to normalno za enega človeka?mislim da ne,janša je že od negda hrepenija po oblasti,biti glaven,tako kot njegova ženam,priša je ZUJF,ki bi naj kao privarčeval,ke so naredle,v 1 meseci so potrošili frtol letnega proračuna,nič so ne naredle štele so svaditi dokončno lidi med sebo ampak dobro ka so lidi pogruntale poanto vsega,v sds diskretitirajo mnenje KPK,upravnega ter vseh vrst sodišč,vedno znajo sam povedat kak je negda bilo,se sprenevedajo ter lažejo,NSI z temi popi,kleriki,maškarame so isti,zakej jin ne obdavčijo vseh objektov v njihovi lasti,razen cekrva?pokradli so nam blejski otok,sikstinski samostan ki so dozdej bli notri deca brez vsega ka so pa reveži štele mete velko nejemnino pa so ,ogli oditi,naredle so nam nejvečji duk v slo z zvon 1 pa 2,vrnejo nam nej pokradjene šume...vem ka tudi ze nede lehko sam upam ka do hejali tolati pa ustrahovati lidi z neven kero trojko pa ka do,KONČNO delali za doboro malega človeka,sej je prvič na oblasti ženkska,kere bi ble nej bole povezovalne....

pravični četrtek, 28. februar 2013 ob 14:10

Gledam zjutraj kam vsi hitijo. Šokiran Mislec

Vsak ima po dva piskra v roki. Šokiran Mislec

Vsi veseli, nasmejani, zadovoljni, kot že dolgo ne. Šokiran Mislec

Grem pogledat za njimi. Šokiran Mislec

Vauuuuu, iz vseh špranj je pritiskalo na vse strani. Šokiran

Vsi so nesli polne piskre. Ploskač

MED in MLEKO sta se cedila v potokih, da ga raja sploh vsega odnesti ni mogla. To ja Ploskač

BRAVO Bratuškova !!! To ja Ploskač

Proti Sloveniji pa je že sinoči odpeljal tovorni vlak poln EUROV. To ja Ploskač

Za njim se pelje potniški vlak, poln investitorjev, ki so komaj čakali, da vse te milijarde EUR investirajo v Slovenijo. To ja Hihihi Hihihi Hihihi Zloba Zloba Zloba Hahaha Hahaha Hahaha

Zdaj bomo mi Grčiji posojali! To ja Hihihi Zloba Hahaha

Bratuškova je CARICA !!! Hihihi Hihihi Hihihi Zloba Zloba Zloba Hahaha Hahaha


driver četrtek, 28. februar 2013 ob 14:30

si smešen, isti kak sds, ki se norca dela iz drugače mislečih..

se pa marsikomi cedi mleko in med samo zaradi tega, ke je janša spoka..

đoužek četrtek, 28. februar 2013 ob 14:33

pravični je napisal/a:
Gledam zjutraj kam vsi hitijo. Šokiran Mislec

Vsak ima po dva piskra v roki. Šokiran Mislec

Vsi veseli, nasmejani, zadovoljni, kot že dolgo ne. Šokiran Mislec

Grem pogledat za njimi. Šokiran Mislec

Vauuuuu, iz vseh špranj je pritiskalo na vse strani. Šokiran

Vsi so nesli polne piskre. Ploskač

MED in MLEKO sta se cedila v potokih, da ga raja sploh vsega odnesti ni mogla. To ja Ploskač

BRAVO Bratuškova !!! To ja Ploskač

Proti Sloveniji pa je že sinoči odpeljal tovorni vlak poln EUROV. To ja Ploskač

Za njim se pelje potniški vlak, poln investitorjev, ki so komaj čakali, da vse te milijarde EUR investirajo v Slovenijo. To ja Hihihi Hihihi Hihihi Zloba Zloba Zloba Hahaha Hahaha Hahaha

Zdaj bomo mi Grčiji posojali! To ja Hihihi Zloba Hahaha

Bratuškova je CARICA !!! Hihihi Hihihi Hihihi Zloba Zloba Zloba Hahaha Hahaha




Mislec

Tudi jaz sem zjutraj videl veliko množico ljudi, ki je drla proti Ormoškemu jezeru. Brodolom

Iz vseh strani neba so se zgrinjali, a ti niso imeli v rokah piskre, ampak vedra. Tako

Iz teh veder je neznansko smrdelo, da smo bili vsi, ki smo jih gledali že čisto omotični. Mrtvo mrtev

Pa vprašam Maričko iz Pavlovcev, kaj se to dogaja Cejtng

"Ka ne veš?" mi je rekla. Neee

"Gnoj za Ivančkom pucamo." Veselko Veselko Vrag

jozejuz sreda, 13. marec 2013 ob 13:34

Sem vedel, da so ti SDS-ovci vsi zadeti.

http://www.zurnal24.si/sds-ovec-gojil-konopljo-clanek-184824

Jernej četrtek, 14. marec 2013 ob 07:07

Jaz samo upam ka bode se Sloveniji bo bolsalo! Ker da
sporocila gedam so cela grozlivka!




















TUNČEK četrtek, 14. marec 2013 ob 14:53

Tüdi jas vujplen da de ke bojše, se skoro slapše nemre več biti. Jaaa

MHA sobota, 16. marec 2013 ob 15:06

Ke de bojše, či so si še pred odhodom fsigi sfoje lidi znastavili.

Zvončica sobota, 16. marec 2013 ob 22:54

Bojše de te gda do se vsi toti kej so zej na naš račün pri koritih (kerihkoli) spakirali vsak na svoj kunec domu....ka nedo več škode delali narodi Hudi Si mislijo ka nekaj so če papajo po TV...vsi pa vemo ka se za totin papajon skrivle nesposobnost pa veeeeka želja po cecaji penez. Definitivno pa de bojše gda de se v celi EU meja družbeni sistem....pa se tüdi bode. samo ne ven kak dugo mo še mogli čakati. Gotovi so....vsi po vrsti Zloba

MILAN nedelja, 17. marec 2013 ob 09:23

Hjooj toga se venda mi nemo fčakali ka bi se sistem meja. Oblastniki mojo stalno več penez s kerimi lehko zaterejo fse tisto kej bi bilo potrebno spremeniti ka bi bilo malin liden bojše. Edini keri sistem je vičija lidi ka če moš dve sükji doš eno tistemi keri nema. Ali na žalost je tüdi to ne držalo pa ne bilo dugo.
Sen nejša podatek ka so komunisti načrtno vničovali samo ka nebi nišče meja nič in so potlan vervali jin dere so vzeli bogatošon pa tolali.

Politika je nareta zato ka ne dovoli ka bi se spremenilo na bojše.

TUNČEK nedelja, 17. marec 2013 ob 11:21

Teško da se sistem son meja, vrčti de ga treba. Fsi ke so pr koriti so nesposobni za držovo, znojo skrbeti le za svojo rit in doklič do polek, de nan šlo slabo.

Zej tota skrpana koalicija mo že napre zvezane roke, se je preveč različnih interesof na küpi in de jin na oblosti teško ke napraviti. Zato so blüzik po nove volitve in koga voliti na jih, če so pa fsi nesposobni in večina pokvarjeni.

Mogli bi napraviti veki rez in nastaviti popunoma neobremenjene lidi s politiko in vešče ekonomije in drügih potrebnih strokovnosti.

Jaaa

Ivek sreda, 20. marec 2013 ob 11:12

Fčera je predsednik vlode z jegovoj pozva na obid v vilo Podrožnik Tino Maze pa jenega.

To je lepo no praf. Tina si je to zaslüžila, red pa je bija, ka ji predsednik vlode vošči.

Ne razmin pa zake je na obid na držovne jasli pozva še Tininega advokata no jegovo ženo is Italije?????

Či bi zva kakšega advokata is Finske, Afstrije al Hrvacke bi nekak razmija.

Mogoče što ve, zake nüca Italjona?

Dejan torek, 26. marec 2013 ob 23:39

Mojo pa eni veke kleti, drügi veke pa lepe sadovjoke, tretji lope 350 m2, ...

http://www.rtvslo.si/slovenija/ekskluzivno-foto-crnograditelj-tudi-vitoslav-tuerk/305348

Kak enin lepo gre. Živela Slovenija Slovenija

TUNČEK sreda, 27. marec 2013 ob 09:45

Eni mojo pač drgočišne pretstove ke je veko ali pa malo. Hehe

Dejan petek, 5. april 2013 ob 14:06

To je prova seja Hehe Hehe

MILAN petek, 5. april 2013 ob 15:12

Šokiran pej to pa so razpravljalci



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.