MHA sreda, 6. junij 2007 ob 21:45

EK vložil tožbo zoper Slovenijo

Evropska unija, 6. junij 2007 17:26
RTV SLO

Evropska komisija je na sodišču Evropskih skupnosti v Luksemburgu vložila 1. tožbo zoper Slovenijo.

Slovenija namreč še vedno ni prenesla direktiv o varnosti v železniškem prometu in tehnični povezljivosti železniških sistemov v zakonodajo, kar bi morala storiti do 30. 4. 2006.

Potem ko je EK marca letos Slovenijo na to ponovno opozoril, je prometni minister Janez Božič dejal, da je bil del direktiv uveljavljen januarja v zakonu o železniškem prometu, medtem ko naj bi bil preostali del zajet v novem zakonu o železniškem prometu. To je bilo za komisijo očitno premalo.

Kazni za neizpolnjevanje direktiv lahko znašajo več milijonov evrov.

MHA sreda, 6. junij 2007 ob 21:47

Ne prva pa ne zodja kazen, in što de pločo? Mi, navodni smrtniki. Jah ka pa te, vepa Slovenci momo peneze.

Zid Hud

MHA četrtek, 7. junij 2007 ob 20:56

Kazen EK-ju se plača iz proračuna
Slovenija ni sprejela potrebnih evropskih direktiv

Slovenija, 7. junij 2007
Ljubljana - RTV SLO

Kazen za neupoštevanje evropskih direktiv bo poravnana iz proračunskega denarja...

Pepek z brega četrtek, 7. junij 2007 ob 22:53

Mislec Mislec Mislec
Či se kozen plati is proračüna (keri je lost fseh nos), te to po nekši logoki pomeni, ka smo fsi mi tüdi krivi za tote felare, zavolo kerih so nan kozen naložili.Ubog Ubog

Zid Zid Zid
Či dobro preštinderamo, je to tüdi resen. Fsi mi smo krivi, ka se v Sloveniji takše riči godijo.
Nafsezodjo smi si sami takše nesposobne hupkače zvolili, ka nan držovo vodijo.Zid Zid Zid
Jok Jok

MHA petek, 8. junij 2007 ob 19:47

Keri bog je JJ-ja vola, tisti tüdi nej gre malo na preventivni pregled v Ormoš Zid Pisk

kobreti ponedeljek, 11. junij 2007 ob 13:30

MHA je napisal/a:
Keri bog je JJ-ja vola, tisti tüdi nej gre malo na preventivni pregled v Ormoš Zid Pisk

Takše jemlejo brez napotnice?Pomežik

Jernej torek, 12. junij 2007 ob 20:33

Nebos verjel bosanci pa hvalijo nasega gospoda JJ
Poznam enega ka stalno mi kaze pa rece JJ je Gor

Zvončica nedelja, 17. junij 2007 ob 02:10

Ve ga lehko hvoli....ka je ne jegov, pa neje v Bosni bossZloba

MHA četrtek, 30. avgust 2007 ob 16:18

Trije ministri odstopili Aplavz Za prvega sen nejbol srečen
Naprej Bručan; cejt mu je že bia
Naprej Božič; je te le popusta pa odstopa, čiglih je malo krif bija
Naprej Zupan; pa glih tak

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=150921

Zvončica nedelja, 2. september 2007 ob 02:45

Mene pa bi joko razveselilo če bi se to zgodilo z Rupsijon pa Bajukon pa ZveronZloba Zloba

MILAN nedelja, 2. september 2007 ob 08:37

Šokiran
Mene je skoron doj vrglo dere sen poslüša kardinala Rodeta
keri je darüva mešo na Brezjah.
Groza in stoh kak je vüdra po politiki kej je kriva za poboje pa keko krivic se je zgodilo po vojni.Sramota ka takšni posvečeni človik vüpa na takšni način razprovlati ven pa se je s pomočjo cerkve zgodilo večine stvari.
Ježuš po že trkajo na vest malih-cerkev pa kak nič kriva.
Zakaj se sploh spüšča v stvari pr kerih bi moga biti tiho kak rit.
Dokaz ka je glovna cerkev s ten pa tüdi dokaz stanje kakšno momo v Sloveniji.

Ubog Ubog Ubog Šokiran Šokiran Šokiran

MHA nedelja, 2. september 2007 ob 14:24

Zvončica je napisal/a:
Mene pa bi joko razveselilo če bi se to zgodilo z Rupsijon pa Bajukon pa ZveronZloba Zloba

Toti bi tüdi mogli ja. Če nedo zej, do drügo leto ziher Šokiran

Pepek z brega nedelja, 2. september 2007 ob 23:41

Mislec Mislec
Čiglih ne hodin f cerkef, pa me nafsezodjo tüdi ne briga, kej se za jenimi zidi godi, pa bi fseeno reka tak:
"Škoda ka se ena takša tradicija pa tüdi sveta stvor za marsikerega vernika, kak je romaje v Brezje, čiduže bole spremija v politični miting."

Se mi vidi, ka praf trüdijo, ka fsakšo leto bole globoko opodnejo f politiko in nas Slovence tolajo na NAŠE PA VAŠE!

Zid Zid Zid Zid

MILAN ponedeljek, 3. september 2007 ob 08:37

Pomežik
Mene nejbol žalosti ka more tota posvečena organozacija(v oklepaji)s telko dobro šolanimi lidmi meti tak žalostno posanstvo ka se ne zaveda ka so fsi prišli z najnižjega reda grotali spoštovani(v oklepaji) zej pa nas s svojo močjo trgajo pa rivlejo v naročje tujcof.

Vidin ka šole ne prnese tistega za kej se nuca.

MHA petek, 5. oktober 2007 ob 20:56

Ministri pa premijer sedijo na stolih, ki so vredni 3 slovenske pofprečne ploče Hud Za 25 stolof s(m)o pločali dobrih 55 000€
Delavec s pofprečno pločo bi za tote stole moga delati 6 let.

Zid Zid

stoli

mile sobota, 6. oktober 2007 ob 00:56

ma lopovi.

drnovšek mizo kupil za 27.000 eur
rop nekšne plazma tv kupil za 41.000 eur Haha

ahahaha dal bi janši tisti šibnati stol, ke ga v ribnici skup spletejo.


pa toti stol mogoče je višje klasni,samo tak opet mi ne deluje vreden - 2000 eurov Nasmeh
kaj so pijani, jao opet nekdo peneze v žep rivle z veko lopato Nasmeh


niti masaže za rit nima pa nič Nasmeh
hlajenje in gretje pa te fore, katere recimo imajo takšni stoli Nasmeh


Zid Zid Zid Zid Zid

MILAN sobota, 6. oktober 2007 ob 06:52

Pisk Pisk Pisk
na žalost tota kmečka deca
dere pridejo do oblasti si
privoščijo tisto kej si nejč
nebol butasti bedoki nebi.

Sramota ka so to naši politiki.
Brez razuma pa sramu.

Fuj-pa še enkrat fuj.............+

Kul Kul Kul Kul Kul Kul Kul

Pepek z brega sobota, 6. oktober 2007 ob 15:17

Ti don fčistar praf!Aplavz Aplavz

Edino kej ne verjen, ka se gre za kmečko deco.

To so po mojen nekši razvajeni mestni kajeri, ki majo že od malega puno rit. Hjooj Hjooj

MHA četrtek, 18. oktober 2007 ob 20:59

Dobili smo nekšo novo stranko Krščanska socialna pa še neke. Jihov vzgled je Jezus, pa pred sejo so zmolili Mislec Pa drügo leto do pre kandiderali na volitfah za parlament.

Zvončica petek, 19. oktober 2007 ob 01:16

Če bi bija Jezus jihov zgled se nebi v politiko phaliZloba



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.