TUNČEK sobota, 8. december 2012 ob 16:51

Se je ne zodji, še de ga padnilo kej toto zimo, zato sen jas perejt za plüžiti. Haha

đoužek sobota, 8. december 2012 ob 18:00

Ja Tunček.
Res je, zakaj se šele sedaj ponujaš za pluženje.
Jaz ba sem ga moral na roke celi dan premetavati. Zid Zid Zid Zid Zid Zid

Hudec Hudec
Ti pa kar tako celi dan plužiš.

TUNČEK sobota, 8. december 2012 ob 18:42

In slüžin - seveda !! Hehe

MHA sobota, 8. december 2012 ob 20:21

Kak pa te račüniš? Kloboso pa špricar? Nasmeh

TUNČEK sobota, 8. december 2012 ob 20:42

Za portolofce in prjatele je zapstüj !
Za drüge pa: potni stroški, dnevnice, ločeno živleje,bencin, dodotek na stres, dodotek na mraz in vlogo, amortizacija plüga, DDV, obdelova račüna in transakcija plačila... taka -
je skoro bojše, ka vzemete lopato v roke in začnete kidati - ke češ, podjetništvo mo svoja pravila - zato ga pa vrag jemle !

Hehe Pomežik Vuuhuu Hahaha Nasmeh

MHA ponedeljek, 17. december 2012 ob 15:03

Zodjih por dni pa je direkt toplo vüne, glede na to kakšo je blo en teden pret. Nasmeh

Dejan ponedeljek, 17. december 2012 ob 15:17

Ja, bedno vreme. V krotkih rokovih bi pomalen lehko opet hodili.

MHA ponedeljek, 17. december 2012 ob 16:18

Vreme je res sto navüro bedno. San nič ke preveč ne kože za sneg f prihodnosti Khmm

Dejan ponedeljek, 14. januar 2013 ob 22:42

Glih fejn snega je palo za bordaje po Prlekiji Hihihi

MHA nedelja, 17. februar 2013 ob 20:17

Po trenutnih kortah sodeč, de nasledni teden opet zimski. To ja Po trenutnih kortah, bi se v sredo začnolo, pa fse do nedele trajalo Hejho

Dejan ponedeljek, 18. februar 2013 ob 15:43

Letos brž nega kunca totega snega.

MHA ponedeljek, 18. februar 2013 ob 15:49

Pa praf tak, nej bo zima. San lehko bi še malo bol mrzlo blo, ka si zemla anštendik odehne, pa gamad spocrka Nasmeh

đoužek ponedeljek, 18. februar 2013 ob 16:32

Snežak

Snega mora malo biti, da zemlja počiva.

TUNČEK ponedeljek, 18. februar 2013 ob 17:11

Snek je že fajn samo po cestah je bojše ka ga nega, se je cestna slüžba fsoko leto slapša.
Mi smo letos meli v Gorici sneg že trikrot. Pretloni pa je bija kumer po 20 letih. Veselko

MHA ponedeljek, 18. februar 2013 ob 17:14

Cestna je vredi kak je. Dejstvo je, ka ko sneg gre, ka nemre cesta bite kak poleti. Tako Avstrici pol meje torijo kak mi, pa se glih tak fsi vozijo.

TUNČEK ponedeljek, 18. februar 2013 ob 17:29

Ja to je resen. Gda smo šli v München sen vida kak so slabo plüžili avtocesto tan okoli Salzburga. Smo pač vozili bole previdno in pomalen.
Nasmeh

Dejan petek, 22. februar 2013 ob 14:34

MHA je napisal/a:
Po trenutnih kortah sodeč, de nasledni teden opet zimski. To ja Po trenutnih kortah, bi se v sredo začnolo, pa fse do nedele trajalo Hejho

Neke malo ga je palo, nejveč bi ga nej blo v nedelo.

Glede na to, ka je v prešji zimi bila samo ena ploha s snežno kašo pa enkrat februara pol milimetra snega, ga je toto zimo že prek preveč.

TUNČEK petek, 22. februar 2013 ob 19:49

Zej bi pa že bija cejt da se začne pomlod.


MHA sobota, 23. februar 2013 ob 13:04

Za pomlod de drügi mesec cejt, zej še le nej gre snek Nasmeh

TUNČEK sobota, 23. februar 2013 ob 16:01

Privas naj gre, mi mo pa meli drügi tjeden pomlod, pa pika ! Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.