Nela ponedeljek, 23. julij 2007 ob 14:13

Zej ki je po cejt dopustov, me zanima kon se kaj odprovlate na morje oz. dopust? Saj večina nas še stalno na Hrvaško lezi, ali zanima me kaj priporočate??? To je cejt, kaj si ga v celen leti vendar najbole želimo pa kume čokamo, ne? No vsej jaz.

Ali kaj se van bole vidi, toplice, gore......?????

Če vas že toplice zanimajo, te van priporočan Čatež, tan van res nede dosadno, je res superca. Moš si kaj začeti....Haha

Jupi.....dopust je tu.....Gor Gor Jezik Jezik Aplavz

Pepek z brega ponedeljek, 23. julij 2007 ob 16:43

Mislec Mislec
Jas pa van priporočan "Künštne toplice na bregi"!

V petek večer bote lehko vidli kakšo žilo vode smo nejšli va vrhi brega. Aplavz Aplavz Takša zvirofčina je, ka voda por metrof v lüft šprica.

Tüdi bazen smo že začeli kopati...

Samo malo še potrpte, pa bote se lehko v naših toplicah kalüžali Haha Haha Haha

Jernej četrtek, 2. avgust 2007 ob 21:23

..kak vö zgleda bogše nej na hrvaško! Mislec

Zvončica sreda, 11. junij 2008 ob 01:37

Kon kej grete letos na dopust?Nasmeh

Pepek z brega sreda, 11. junij 2008 ob 09:03

Jas gren f Portož.
Veselko Veselko

MILAN sreda, 11. junij 2008 ob 10:01

Hjooj
JAS PA NA SVOJ PLAC
vrak ka je na Hrvašken

svoje zemle glejan Brijone

kobreti sreda, 11. junij 2008 ob 10:18

..u lep razgled.Jaz pa gren če bon doba dopust opet v ZatonMislec

Pepek z brega sreda, 11. junij 2008 ob 12:00

Či si se šefon zamera, ka se bojiš, ka boš osta brez dopusta?

stajerc13 sreda, 11. junij 2008 ob 13:22

jaz pa si bon dopust privosčja v Prlekiji med Kunštnimi,,Veselko

Pepek z brega sreda, 11. junij 2008 ob 14:43

Aplavz Aplavz Aplavz

Praf si se odloča. Mislin zavolo dopusta, kerega boš preživja med Künštnimi Prleki.
Dere boš stori, te boš vnukecon razlaga, kakši lep dopust si meja f Prlekiji.

prlek1825 sreda, 11. junij 2008 ob 17:50

vsaki pameten prlek ugotovi ke momo mi za sebe zadosti svojega morja pa puno lepih krajov, tak ke ne trebamo delati sile hrvotom pa jim puniti žepe!

prlek1825 sreda, 11. junij 2008 ob 17:54

te pa še mi nej nešče reče ke neje prinas lepo! slikano iz izole!

Dejan sreda, 11. junij 2008 ob 18:22

Jas pa gren malo dale, v Grčijo na Zakynthos, ka bon meja malo mira Hihihi Cena pa je itak ista al pa še cenejša, kak či greš na Hrvaško al pa ge pri nas.



Potli na kunci sezone pa še gren v Izolo, mi šenkajo en vikend v apartmaji Pomežik

prlek1825 sreda, 11. junij 2008 ob 21:54

dejan to je beseda!Aplavz sej nema veze kon greš v glovnem ke nedeš k hrvotom pa ke ne pozobiš na našo morje!

Hahaha

optix četrtek, 12. junij 2008 ob 00:10

prlek1825 :

na tvojo izjavo "vsaki pameten prlek ugotovi ke momo mi za sebe zadosti svojega morja pa puno lepih krajov..."

ne vem ce bi se posral al poscal prvo.


ce bi vsi tak razmisljali kak ti, te clovek nebi nigi nic videl pa nikam sel, razen v slovenijo na morje.

kam bi prisli, ka vsi imamo enak okus in razmisljanje kot ti ?

road to hell..Na zadnje urejal: optix, dne: sreda, 11. junij 2008 ob 23:12

MILAN četrtek, 12. junij 2008 ob 06:40

Hihihi
samo ka je dopust
pa nej bo ke koli

Tunč četrtek, 12. junij 2008 ob 09:43

Ploskač Če se keri neje odločja kan de ša na dopust mu toplo priporočam Črno Goro. Hrvati se nemrejo z jimi primerjati. San sen bija v Hoteli Miločer poleg Budve. Neje najcenejši je pa ambijet pa postrežba vredna vsakega evra.Juhuhu

optix četrtek, 12. junij 2008 ob 10:57

tam sem jaz tudi bil, izredno lepo, mislimda je stiri svezdice hotel, ne prevec velki ampak ok, par km od budve, pa pogled na sv. stefan.

meni sta srednja dalmacija pa crnogorsko primorje oz. budvanska rivijera res lepi.
letos grem za 3 tedne v grcijo - rafina k prijateljem, kasneje pa se nekam v srednjo dalmacijo okolica zadra.


je pa tak kak so ze nekateri napisali, nigi danes vec ni poceni.


Pecikl

Almanah četrtek, 12. junij 2008 ob 11:17

Jaz pa sen bija loni v Zakyntosi, neje švoh, dosti angležov, plaže vredi, pa tak kak proviš Dejan, cena ista kak na Hrvatiji.....letos bi opet ša, samo sen son sebe zaj... pa sen gor napoka in bon glih avgusta ata grota...ta ka letos, bon meja dopust pod brajdami z malim.

stajerc13 četrtek, 12. junij 2008 ob 11:33

Almanah je napisal/a:
Jaz pa sen bija loni v Zakyntosi, neje švoh, dosti angležov, plaže vredi, pa tak kak proviš Dejan, cena ista kak na Hrvatiji.....letos bi opet ša, samo sen son sebe zaj... pa sen gor napoka in bon glih avgusta ata grota...ta ka letos, bon meja dopust pod brajdami z malim.

almanah bon jaz avgusta tan okrog se klotja,,,pa ti bon ga jaz pasko meja ka neš ke prikrajšani...lp

Juhuhu Prijatel



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.