Dejan četrtek, 12. junij 2008 ob 12:20

Almanah je napisal/a:
Jaz pa sen bija loni v Zakyntosi, neje švoh, dosti angležov, plaže vredi, pa tak kak proviš Dejan, cena ista kak na Hrvatiji.....letos bi opet ša, samo sen son sebe zaj... pa sen gor napoka in bon glih avgusta ata grota...ta ka letos, bon meja dopust pod brajdami z malim.

Eeee, viš tak je. Sej fejn to, čestitke To ja

Jas sen bija na Kreti, Iosi pa Santoriniji pa je vedno super blo, letos pa še gren na Zakynthos poglednen kak je. Ka vidin tiste veke želve tan Hihihi

Vači pa pač fsakši gre, kon mo paše. Slovenija je lepa, mo dosti destinacij, kon se lehko gre pa se moš fejn. Neje pa to razlog, ka te ne bi ša nekan v tujino še pogledna, kak je tan.

Nela četrtek, 12. junij 2008 ob 12:26

Almanah je napisal/a:
Jaz pa sen bija loni v Zakyntosi, neje švoh, dosti angležov, plaže vredi, pa tak kak proviš Dejan, cena ista kak na Hrvatiji.....letos bi opet ša, samo sen son sebe zaj... pa sen gor napoka in bon glih avgusta ata grota...ta ka letos, bon meja dopust pod brajdami z malim.

Hej Almanah cestitke! Rožica To pa je res lepa novica. Jaaa

Mija pa letos ne idema na morje, grema pa zato avgusta v Catez. Veselko Juhuhu Tan pa de tudi lusno, ko ma se po toboganih lovila. JezikNa zadnje urejal: Nela, dne: četrtek, 12. junij 2008 ob 11:29

MHA četrtek, 12. junij 2008 ob 15:38

Jas pa gren v slüžbo na dopustNo ja

Nela četrtek, 12. junij 2008 ob 15:44

MHA je napisal/a:
Jas pa gren v slüžbo na dopustNo ja

Miha ti bos avgusta na veeeko sluzijo, ko mo mi zaprovlali. Jezik

Dejan petek, 13. junij 2008 ob 02:02

Avgusta bon jas tüdi dela. Na dopust pa gren zej junija pa potli septembra Kul Sladoled

Zvončica sobota, 14. junij 2008 ob 02:12

AlmanahPloskač Ploskač Ploskač za Beba Totega dopusta neš ziher pozobja nigdor v živlejiNosila No, jaz pa sen letos na dveh planiranih krejih Köln por dni, te pa še tjeden Francije....te pa bon vmes prvič babica grotala )ka nede samo Almanah važen okolik hodja)......no, pa po glovi mi hodi por dni morja ka se malo skalüžan pa si plüča spucan....pa to v Puli pri sorodnikih se bon negi skrasila....za domoče terene pa je med šihtajon itaki zadosti...

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 23:26

Dejan je napisal/a:
Jas pa gren malo dale, v Grčijo na Zakynthos, ka bon meja malo mira Hihihi Cena pa je itak ista al pa še cenejša, kak či greš na Hrvaško al pa ge pri nas.



Potli na kunci sezone pa še gren v Izolo, mi šenkajo en vikend v apartmaji Pomežik


Tak, en dopust sen letos da skoz. Zakynthos, krasen grški otok na keren se do kej viditi makar je mali. Vida sen veke želve, ki so ogrožene, znamenitost Shipwreck (nasedlo ladjo v zalivi), Modre jame, zlo lepe plaže, ... Nekej slik lehko poglednete v moji galeriji Nasmeh

MHA sobota, 28. junij 2008 ob 23:45

Tü pa je lepo morje. Či si v tiste jame ke plava? Ki pa si te v hoteli bija? Ali si na tisti lodji kampera Hihihi Pomežik

Nela nedelja, 29. junij 2008 ob 01:21

Vauuuu kak je tu lepo. Cuj tebi pa se tu lepo godilo.Jaaa

Dejan nedelja, 29. junij 2008 ob 12:19

Ja lehko si plava v tiste jame, samo neso nekan daleč notri. Tote plaže so pa tak, ka so to takši zalivi okoli otoka, do kerih lehko prideš samo z ladjo. Mi smo pa bili v apartmajih v mesti Laganas, ki je nejbole turistično na otoki. Tan je bila peščena plaža.

MHA nedelja, 29. junij 2008 ob 15:01

Te pa si se z mesta fsakši den lehko voza z lodjo na plaže ali skos na eni ta isti bija? V jamah je svetlo ali je tema, moš kero sliko z jame? Si pogledna, či je ne kakši zaklad skrit Hihihi

Dejan nedelja, 29. junij 2008 ob 15:54

Z ladjo greš na izlet okoli otoka, ka ga vidiš iz morske strani. Te pa se lodja stovla na totih plažah pa se kopleš. Celi den se voziš okoli, tak ka je 1x zadosti, ka greš. Vači pa so tan v Laganasi lepe plaže tüdi.
V jame nesen hoda, samo z lodjo smo se v eno zapelali. Zakladov pa nega Žalosten

erof sreda, 30. julij 2008 ob 12:34

Naskoči Bič Prijatel Juhuhu Veselko Gor
www.casa-erotica.info

http://popotovanje.si/Na zadnje urejal: erof, dne: sreda, 30. julij 2008 ob 16:36

Zvončica torek, 12. avgust 2008 ob 01:28

Kak je zej....ve že keri če je Almanah že friški atek grota ali ne?Beba Beba Da se nič več ne javlja na forumi....te že vendA JE kejBeba Beba

Jernej torek, 26. avgust 2008 ob 00:00

Slikam lepo je tüdi bio dopust termaj Catez ob Savi Veselko Gor

Dejan nedelja, 31. maj 2009 ob 12:07

Malo morja Kul

MILAN nedelja, 31. maj 2009 ob 12:50

Hjooj samo ka bi moga meti debele zokle pa bundo

Dejan nedelja, 31. maj 2009 ob 17:17

Kakšo bundo, kopalke so čist zadosti ble Nasmeh

Nela nedelja, 31. maj 2009 ob 18:30

Dejan je napisal/a:
Kakšo bundo, kopalke so čist zadosti ble Nasmeh



Pa se totih nebi nuca ne? Hehe... Juhuhu

prlek1825 nedelja, 31. maj 2009 ob 21:23

v kerem deli hrvatije je to slikano?



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.