Zvončica četrtek, 9. julij 2009 ob 22:09

Pepek pej tebe pa že dugo nesen "čüla" na toti stroniHaha Pozobja si prpisati keko pa te to košta za dvo? Mogoče bi te koga dobja leži kak tak na "süho"....ka pa ven. Jaz sen na loteki ne gvinila tak ka .......

Dejan četrtek, 9. julij 2009 ob 23:09

Jas pa sen si že napre rezervera za kunec avgusta v Izoli Kul En mesec bi blo kesneje pa bi pasalo, tak pa ne Brodolom

Pepek z brega petek, 10. julij 2009 ob 00:01

Bog dej dobor večer

Resen sen malo popüsta na forumi.... bon se pobojša...

Z apartmajon pa je tak, ka za dvo pride okoli 300 evrekof za seden dni
- kühja, kopalnica, dve spalnici s francoskoj posteloj, terasa v senci, okli 350 metrof do obale...
Brodolom Brodolom

MHA petek, 10. julij 2009 ob 09:39

Jas mon kume septembra dopust. Zid Pepek, od künštnih nobeden neče iti? Nandeka pelej na morje To ja

MILAN petek, 10. julij 2009 ob 20:44

Hjooj mi samo čokamo ka de meja Pepek
----LEST MINIT----------

prlek1825 petek, 10. julij 2009 ob 21:35

evo ludi jaz sem gnes glih prišo domu iz hrvatskoga mora!

vrema super vse super edino ke so hrvoti blesavi ke z privat zemle tirajo domoče ludi z kemp prikolicami pa z šotori dol oz devlejo 1000kun kazni!
meli smo srečo ke od totih sorodnikov ke sem bijo na parceli mojo leseno brunarico, toti inšpektori letos ne hodijo samo za kamp opremo hodijo tak ke smo večer postavli šotor vutro do 9 pa popspravli!

milan tota novica ven ke de interesantna za tebe zoto ke se to dogaja v okolici pule!
hodi 10skupin po 3 ludi v okolici pule!
pri fažani tu ki sem bijo jaz so por prikolic že zapečatli tak ke že poročajo po radijo pula in delajo pošpešeno ke do še jih več!

Jernej petek, 10. julij 2009 ob 21:56



...eto mava z Nelov dopust! Beba

Zvončica petek, 10. julij 2009 ob 22:05

Ka pa te zej to pomeni Jernej? Če sta naraščaj dobila?Beba

MILAN sobota, 11. julij 2009 ob 08:06

To ja ven pa dete nede znalo ka sta na morji
pa nevole nede delalo ven pa tan glihtak deca rosejo samo veselo

MILAN sobota, 11. julij 2009 ob 08:10

Hjooj Aleš škoda ka sen te ne pozva midva sma tan v Valbandoni pr policijsken kampi
pa bi lehko meli srečaje če smo bili doli, 20 pa grema opet
nan so nabili ka do nan rušili zej pa si bomo nadevali cejag na parcelo pa počakali če pridejo inšpektori ka smo prišli rušit

Toti Hrvoti so doj pa gor zmešani

Jernej sobota, 11. julij 2009 ob 13:55

Zvončica je napisal/a:
Ka pa te zej to pomeni Jernej? Če sta naraščaj dobila?Beba

Ja točno! 5kednov pred rokom.
To se je že nekda zgodilo pred 30letami. Ges bi mogo 21.12.1979 rojeni biti na Dunaji pa san 3kedne bio prlej rojeni v Sloveniji, Murski Soboti!
Pa isto zdaj, bila sma samo za par dni duma kao ka drügič trije prijdemo nazaj....
Maja pa si je premislila...pa je prišla Sloveniji na svet!

Na zadnje urejal: Jernej, dne: sobota, 11. julij 2009 ob 13:57

prlek1825 sobota, 11. julij 2009 ob 21:49

MILAN je napisal/a:
Hjooj Aleš škoda ka sen te ne pozva midva sma tan v Valbandoni pr policijsken kampi
pa bi lehko meli srečaje če smo bili doli, 20 pa grema opet
nan so nabili ka do nan rušili zej pa si bomo nadevali cejag na parcelo pa počakali če pridejo inšpektori ka smo prišli rušit

Toti Hrvoti so doj pa gor zmešani


meni je glupost ke so itak reveži vejki pa kon godik pogledneš pokrajino vidiš ke nemrejo z kmetijstva živeti edino turizem jih vun može pa še to si pretirovlejo!

tu ke sem jaz bijo je lesena brunarica in toti inšpektori za tote zadeve kao letos nedo hodli, če pa bodo pa nišče ne ve!

drgačik pa je grotala kriza z kamp opremo!
pa glupost mi je če si ti na privat zemli ke te nešče tira dol z tvoje zemlle!
ne rečem keri mojo celi kuče oz vile postovlene na črno ke rušijo, drgačik pa keri ma neke skromnega kakšo prikolico al pa leseno brunarico postovleno ke more odstraniti pa se mi vidi glupost!
in tu ki sem jaz bijo so kao zgovori ke ne pločaš turistične takse ki je itak ne nič skoron za pločati samo je zgovor ke vejo ke se nemreš prijaviti na takšem mesti!

optix sobota, 11. julij 2009 ob 22:29

MILAN je napisal/a:
Hjooj Aleš škoda ka sen te ne pozva midva sma tan v Valbandoni pr policijsken kampi
pa bi lehko meli srečaje če smo bili doli, 20 pa grema opet
nan so nabili ka do nan rušili zej pa si bomo nadevali cejag na parcelo pa počakali če pridejo inšpektori ka smo prišli rušit

Toti Hrvoti so doj pa gor zmešani


Zakaj pa ti podirajo ?
Mislim, kaj ni gradbenega dovoljenja al v cem je fora ?

MILAN nedelja, 12. julij 2009 ob 08:54

Postrani problem je to ka smo si lehko po jihovih zakonih postavili preproste objekte
toti zamon je bija veljaven mad 1991 -93 zej pa so si zmislili ka pač to več ne vala. Ejnfoh so nan dali na naše objekte toblo na keri piše ka je gradnja stovlena pa ka se more podreti ali pa bodo oni porušili pa zaračünali 3000 eur.Na žalost so fse naredli protizakonito.Celo stvor smo dali odvetniki.

prlek1825 nedelja, 12. julij 2009 ob 09:39

optix je napisal/a:
MILAN je napisal/a:
Hjooj Aleš škoda ka sen te ne pozva midva sma tan v Valbandoni pr policijsken kampi
pa bi lehko meli srečaje če smo bili doli, 20 pa grema opet
nan so nabili ka do nan rušili zej pa si bomo nadevali cejag na parcelo pa počakali če pridejo inšpektori ka smo prišli rušit

Toti Hrvoti so doj pa gor zmešani


Zakaj pa ti podirajo ?
Mislim, kaj ni gradbenega dovoljenja al v cem je fora ?


se ne podirajo nič, ke niti nič neje na totem deli pozidano! lidje mojo svoje parcele ki skoron na vsaki stoji gor kamp prikolica in to blombirajo, če pa so postovleni šotori pa devlejo 1000kun kazni!

optix nedelja, 12. julij 2009 ob 12:06

Negi sen bra, ka do baje prepovedali tudi prikolice na parcelah.

MILAN nedelja, 12. julij 2009 ob 13:17

morti do celo prepovedati dihati jihov lüft

MARJAN nedelja, 12. julij 2009 ob 21:06

BREZ ZAMERE GOSPOD MILAN. MOREŠ SE POSTAVITI V JIHOVO KOŽO. KAK BI ZGLEJALO ČE BI TU PO NAŠIH GORICAH BLE RAZNE KOLIBE PA KAMP PRIKOLICE? ROKO NA SRCE NIKAK

MILAN nedelja, 12. julij 2009 ob 21:45

Hjooj sigurno je ne tak kak bi moglo biti
namamo vsega prav mi pa tüdi uni ne
je pa problem na obeh straneh
cejt prnese fse mori de dobro ali pa ne??????????

prlek1825 nedelja, 12. julij 2009 ob 22:07

MARJAN je napisal/a:
BREZ ZAMERE GOSPOD MILAN. MOREŠ SE POSTAVITI V JIHOVO KOŽO. KAK BI ZGLEJALO ČE BI TU PO NAŠIH GORICAH BLE RAZNE KOLIBE PA KAMP PRIKOLICE? ROKO NA SRCE NIKAK

tu pa bom jaz zdigno glos!
keko kamp prikolic stoji po goricah!
tudi som sem se en cejt ukvarjo ke sem liden rihto prikolice ke so jih postovali namesto vikendov pa še dale mi težijo tak ke je hudo!
pa prinas vse lepo funkcionira samo indi nemre!
pa ne reče keri god ke če mi smo glihtak turistični kraji!

optix, ke pa se tiče ke do preprečili prikolice pa že delajo oz blombirajo.......pa to na slovencih ne na hrvotih!
pa ne rečem doli je res na mestih ciganija,,,,to se nej kazni pa spuca, samo toto ciganijo mojo hrvoti ne slovence ki pa mojo keko teko vredi pošlihtano pa treba rušiti pa spucati!
pa ne rečem ki je negi vse na črno, samo da te na tvoji kupleni zemli mrdajo pa jim nedam za prav!
isto je glede plovnosti kak komplicirajo......jaz rečem tu je tiha vojna na slovenijo!
ZOTO PA MOJA JORKA PO hvaškem morji nede plula čeprav sem jo tote dneve pogrešo!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.