prlek1825 ponedeljek, 13. julij 2009 ob 12:36

jaz trdim da kot sama prlekija je tudi turistični kraj isto kak morje pa mislim ke nega razlike če je prikolica postovlena v prlekiji al na morji!

keri reče ke nemreš morja primerjati z goricami nej gre samo v jeruzalem al pa na klumpo oz bejzek pa nej okoli pogledne pa mi nej pove ki je lehko tak lepa pokrajina še!

problem je samo v tem ke primorci se ne trebajo truditi glede turizma ke jih dobesedno morje vun vleče, mi pa bi se mogli malo bol potruditi pa bi glihtak lepo zaživjo turizem, samo je problem politika ki vse zavira!

kej češ lepšega če živiš negi v bloki pa greš v gorice malo na vikend pa v prikolici prespiš....to ti je isto sranje kak za tiste ki so blizik morja ma jih puno negi neke pa gre za vikend dol pa negi prespi!

optix ponedeljek, 13. julij 2009 ob 13:19

MILAN je napisal/a:
Hjooj mi smo lastniki od leta 1986
küpili z vsemi papiri ves cejt pucali pa rihtali
podrli za por tovorjokof nesnoge enako naši sosedje
pločali vse kej so šteli.
Zej pa bi podrli 100 m krej pa so zrasle vil ena tri štoke
nej bode kunec


Ti si lastnik ze od 1986 , zanimivo.
Zadeva verjetno ni zazidalna ce praf razmin ?

prlek1825 ponedeljek, 13. julij 2009 ob 13:28

optix je napisal/a:
MILAN je napisal/a:
Hjooj mi smo lastniki od leta 1986
küpili z vsemi papiri ves cejt pucali pa rihtali
podrli za por tovorjokof nesnoge enako naši sosedje
pločali vse kej so šteli.
Zej pa bi podrli 100 m krej pa so zrasle vil ena tri štoke
nej bode kunec


Ti si lastnik ze od 1986 , zanimivo.
Zadeva verjetno ni zazidalna ce praf razmin ?


jaz bom reko tak za toti milanov primer, mi je logično ke pač grozijo z rušejom če nama papirov!

samo če je teko let on lastnik pa nekda so bili drugi zakoni pa teko let že to stoji pa nikoga neje motlo je sramota za držovo ke v totih letah neje uspela rešiti papirov!

MILAN ponedeljek, 13. julij 2009 ob 13:54

Hjooj tan nos je 92 lastnikof fseh narodnosti
v celen cejti pa nismu uspeli ka bi zadeva prišla do kunca
takša je pravna držova Hrvaška veka večina nas mo kej nareto
pa so dozde ne delali nevol,

prlek1825 ponedeljek, 13. julij 2009 ob 14:01

jaz rečem tak nekda ke so živeli pralidje so ne meli nikše meje neso znali nič od koga je ki zemla pa nič, živeli so bogo revno, bili pa so srečni!

tu pa je zej na oblasti politika ki dela samo mržjo med lidmi zaradi mej pa zemle pa tak dale, nazodjo pa itak vsakega tisti meter pa pol zemle ke ma nad sobom orink tišči!

zej pa če malo obrnem zadevo se mi vidi prav ke je nekši red samo do ene meje, ke pa je preveč pa je preveč!

MARJAN ponedeljek, 13. julij 2009 ob 14:15

Hjooj pralidje, kakše primerjave maš ti prlek, ci pa bi f tistem cajti zivja pa ti nebi pasalo ka si lehko fsakši zakon v svoje roke vzeme, tu si ga res mimo biksna. MON PA ENO KUNŠTNO IDEJO, ČI ŽE TEKO GORICE PA TOTE LIBLENE KAMP PRIKOLICE OMENJAMO, ZAKAJ PA PRINAS V JERUZALEMI NEBI MELI KAMPA RECIMO? LEHKO PA BI GOSPOD MILAN POR REDOV GORIC DOL POSEKA PA LEPO PLAC ZA PRIKOLICE NA TERASAH. SUPER IDEJA!! SAMO KUNŠTEN JE TREBA BITI!!

prlek1825 ponedeljek, 13. julij 2009 ob 14:34

z pralidmi sem do zoto primerjavo, ker vse ke si dobjo oz zej koristiš kero godik zemlo ti je dano od narave! in kera godik neurja oz naravne katasrtofe so so hujše pa nega nigi meje ki vseka vseka!
isto je pri praludih, neso meli nikše meje nigi živeli so vsepoprek bili pa so srečni, mi pa zej momo vsega v izobilji pa se samo kregamo ki bi lehko lepo živeli!

glede kampa v jeruzalemi pa bom reko tak zake pa ne?
samo kamp ti ne pomeni nič, treba privabiti nepret turiste te se ti lehko o kampi spomijaš!

primorci majo srečo ke nas vleče morje in majo od tega turizem mi pa bi si z dobro reklami in dobrimi idejami glihtak lehko naredli odličen turizem samo se na žalost ne vemo taga iti!

optix ponedeljek, 13. julij 2009 ob 16:19

prlek1825 je napisal/a:

samo če je teko let on lastnik pa nekda so bili drugi zakoni pa teko let že to stoji pa nikoga neje motlo je sramota za držovo ke v totih letah neje uspela rešiti papirov!



keko jaz fse to razmin, parcela ni zazidalna kda jo je clovek kupa, postavil je na njo neko leseno brunarica, zaj pa v xy letih je clovek probal ka stanje legalizira, pa ka dobi papire ka je parcela zazidalna, pa tudi v kakih gabaritih je za taksno parcelo predvidena predvidena gradnja.
zaj je opet odvisno, ce mas sploh moznosti resiti, negi do ti rekli nemres meti zazidalno, pa ti par let tak pustijo te pa enega dneva samo pride bager pa inspektor pa ti se hocejo racunati podiranje...

recimo bral sem ka je ena investicijska angleska firma kupila na enen HR otoki ne vem keko km2 zemle, kera mislim da je m2 kvadratni bija 10 eur.
Ni pa sploh zazidalno.
Te pa so se ovi bedoki cudili kao kero tele kupuvle nic vredno zemlo kera ni zazidalna pa do je sploh nega ceste, je pa na lepe delu otoka za nevem keko mil eur.
Zaj pa finta:
Zaj do cez par let negi nekoga podplocali ka do spremenili urbanisticni plan in izdali odlocbo ka je tota zemla zazidalna, te pa do ovi anglezi hotele povali pa apartmaje pa veke peneze kasirali Nasmeh
eto je bussiness Nasmeh

Na zadnje urejal: optix, dne: ponedeljek, 13. julij 2009 ob 16:20

prlek1825 ponedeljek, 13. julij 2009 ob 18:00

optix je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:

samo če je teko let on lastnik pa nekda so bili drugi zakoni pa teko let že to stoji pa nikoga neje motlo je sramota za držovo ke v totih letah neje uspela rešiti papirov!



keko jaz fse to razmin, parcela ni zazidalna kda jo je clovek kupa, postavil je na njo neko leseno brunarica, zaj pa v xy letih je clovek probal ka stanje legalizira, pa ka dobi papire ka je parcela zazidalna, pa tudi v kakih gabaritih je za taksno parcelo predvidena predvidena gradnja.
zaj je opet odvisno, ce mas sploh moznosti resiti, negi do ti rekli nemres meti zazidalno, pa ti par let tak pustijo te pa enega dneva samo pride bager pa inspektor pa ti se hocejo racunati podiranje...

recimo bral sem ka je ena investicijska angleska firma kupila na enen HR otoki ne vem keko km2 zemle, kera mislim da je m2 kvadratni bija 10 eur.
Ni pa sploh zazidalno.
Te pa so se ovi bedoki cudili kao kero tele kupuvle nic vredno zemlo kera ni zazidalna pa do je sploh nega ceste, je pa na lepe delu otoka za nevem keko mil eur.
Zaj pa finta:
Zaj do cez par let negi nekoga podplocali ka do spremenili urbanisticni plan in izdali odlocbo ka je tota zemla zazidalna, te pa do ovi anglezi hotele povali pa apartmaje pa veke peneze kasirali Nasmeh

eto je bussiness Nasmeh

Na zadnje urejal: optix, dne: ponedeljek, 13. julij 2009 ob 16:20




za lesene brunarice še zaenkrat nišče nič ne komplicira, bol je problem za zidane gradnje!
to je malo resen tak logično ke se podira, ali mene moti zake ti nemreš meti gor postovlenega šotora al pa kamp prikolice, tu pa mi nega logike nobene

Zvončica ponedeljek, 8. marec 2010 ob 23:28

Tak zej pa mi povejte.....z vnukico itd. bi šla letos rada na morje, nekan ke je bole položni vstop v morje....bi meli apartma 2+2 ....pa ne predrogo, pa negi blizik SLO (v našo mlakovico se definitivno ne gren kopat).....ve keri ke za kakšega? Ne treba biti luksuz v nobenen pogledi .....ma keri kakše dobre izkušnje? Brodolom

MILAN torek, 9. marec 2010 ob 08:27

Mislec jas znon za lepo mesto,sen porkrot na leto tan, fse je zrihtano samo oblastniki so bodikej.Dozde smo ne meli vekših nevol sosidje pa so že pločali po 1000 kun.
Ja super lepo blizik morja,pa fol .........

Progress torek, 9. marec 2010 ob 14:16

Nejbojše de iti to, ke keri kolegi priporočajo, ka so že kda bili, nejbole vejo kak je....mi gremo na Rab.

sončnica torek, 9. marec 2010 ob 16:58

Savudrija - definitivno, negda je bila Slovenska /to se še čuti/.Blizik je Slovenije, v 3 vurah si doli, na šoping lehko greš v Slovenijo....maš apartmaje, privat prenočišča ali pa si v hoteli Moj mir.Igral je ogromno, pa je idealno za decom pa za penzioniste...

Zvončica sobota, 20. marec 2010 ob 00:26

Milan ke maš te ti toto mesto??? Mene do te zej deca spravili (če nede bojše alternative) nekan med sam kamen...t.j. na Pag...ne ven če do moje čunte vzdržale toto dugo vožjo.... Brodolom

Legionar sobota, 20. marec 2010 ob 07:34

Zvončica, malo je duža vožnja, samo Dalmacija je zakon. To ja

PA ENA PESEN ZA TEBE

Lidje moji, meni je Dalmacija zakon, pa lidje pa vse. Tan man prijatele, pa tüdi sorodnike in ne ven ke je lehko lepšega na sveti! To ja Pomežik

Legionar sobota, 20. marec 2010 ob 07:46

DA TE MOGU PISMOM ZVATI

Še ena pesen za vse vos, pa znejte, ka je basist v toti klapi moj bratronec. Jaaa Pomežik

sončnica sobota, 20. marec 2010 ob 17:57

Priprafte si puno kun, ka so doli grotali fejst drogi! Pa senčnikof ne pozobte vzeti soboj. Pomežik

Dejan nedelja, 21. marec 2010 ob 16:45

Ne ven zake se te nebi hodili v našo "mlakovico" kopat Nasmeh Mate vsi nekši kompleks zgleja. Našo morje je pač vredi.

Progress nedelja, 21. marec 2010 ob 19:34

Eni pravite Dalmacija je zakon, drugi spet našo morje, drugi toplice - svadili ste me düma bon osta.

MHA nedelja, 21. marec 2010 ob 20:44

Jan tüdi venda duma osta letos.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.