Zvončica nedelja, 21. marec 2010 ob 22:23

Jaz pa gren na morje samo zato ka čen viditi kak de moja mala vnukica reagirala na prvi stik z morjon....to nesmin zamiditi. No, pa meni de tüdi pasalo kalüžaje v veki vodi, ka o vekih valovih ne gučin (tote man ekstra rada).....no, pa mogoče si malo oči naposen po stasitih domorodcih Pomežik Zej je že odločitev kapnola ka gremo na Pag....skala, kamen....to mi glih ne diši pa si bon zatrpela.... Nasmeh

Legionar ponedeljek, 22. marec 2010 ob 14:14

Takša pokrajina pač je, tüdi to ma svoj čar. Treba vse za dobro vzeti. Pomežik

Zvončica ponedeljek, 22. marec 2010 ob 20:10

No Legionar ti se tan s totih terenov razmiš bole kak jaz.....so tan na tisten kameji kakši nevarni stvorniki (črne vdove, kače...)Ka pa veš ke na Pagi za kakšo fejno domočo ponudbo klope (ne mislin nekše oštarije pač pa bole takšega stila kak so naše sedmice ali pušišanki)?

Legionar torek, 23. marec 2010 ob 17:14

Paga sicer tak ne poznan, kar dobro pa poznan samo Dalmacijo, ke sen že od malih nog dosti tan. Črne vdove tan sicer so, samo nega jih nejti ob plažah, ne pride samo tak do tebe, ka bi te pičila. Pomežik Držijo se bole v kakšnih bole odročnih, zaraščenih predelih, samo pazljivost je vseeno ne odveč. Malo več jih je tan v okolici Zadra pa Knina, pa tüdi ne ob plažah, pa ne v mestih pa tak dale...Taka se ne boj, nič tak nevarnega nega tan. Nič te nede pičilo - vsej črna vdova pa kakši küščar ne. Pomežik

Zvončica četrtek, 25. marec 2010 ob 22:50

Fala lepa za tolažbo.... Haha

kobreti sobota, 29. maj 2010 ob 00:04

ja že pa hrvaška, za spremembo Pag Povljana-apartma, upan ka de vredi,sen pa kar direktno pita pri rezervaciji če je kakšen problem ka sen Slovenec, pa no nesen moga reči Kunšni Prlek Kul

kobreti sobota, 29. maj 2010 ob 00:07

...ker te bi me vendar gleja kak bik nove dveri, pa je reka nema nikakvih problema, jer on ima 90 % Slovenaca. Kak je blo pa bon poroča kda priden nazaj (upan ka ne predčasno) Hihihi

Pepek z brega sobota, 29. maj 2010 ob 00:59

Nasmeh Nasmeh Nasmeh Ploskač
Jas pa gren na Slovensko obalo, tak kak to delan že več let... verjen, ka ste eni ne meli problemof na hrvašken - jas sen jih meja (sicer nič kej resnega) in jih več nen meja, ker me enostavno tan več nedo vidli...

stajerc13 sobota, 29. maj 2010 ob 07:41

Pepek z brega je napisal/a:
Nasmeh Nasmeh Nasmeh Ploskač
Jas pa gren na Slovensko obalo, tak kak to delan že več let... verjen, ka ste eni ne meli problemof na hrvašken - jas sen jih meja (sicer nič kej resnega) in jih več nen meja, ker me enostavno tan več nedo vidli...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

praf boš naredja Pepek... To ja

bon pa se midvo dobila na špricare tak kak loni.. Ploskač

erof sobota, 29. maj 2010 ob 10:54

Jaz pa sen samo duma v mlaki med žabami namočjo je nejbol ziher me nede nišče postroni gledo če si v slo al že na hr....... mogoče pa v grčijo tak mamo slovenci letos zapstoj nekej smo jim že nakozali nekej pa še jim bomo tak ka je te to...to Hihihi Hihihi Hihihi Brodolom

kokot sobota, 29. maj 2010 ob 13:07

Pepek z brega je napisal/a:
Nasmeh Nasmeh Nasmeh Ploskač
Jas pa gren na Slovensko obalo, tak kak to delan že več let... verjen, ka ste eni ne meli problemof na hrvašken - jas sen jih meja (sicer nič kej resnega) in jih več nen meja, ker me enostavno tan več nedo vidli...


ke či si po na mejnen prehodi zajebova hrvote pa si se nekomi zamerija, pa so ti zato probleme na morji delali ?
draga je slovenska obala bojše iti v grčijo


erof je napisal/a:
Jaz pa sen samo duma v mlaki med žabami namočjo je nejbol ziher me nede nišče postroni gledo če si v slo al že na hr....... mogoče pa v grčijo tak mamo slovenci letos zapstoj nekej smo jim že nakozali nekej pa še jim bomo tak ka je te to...to Hihihi Hihihi Hihihi Brodolom


či moš plac pri kuči pove, pa mo skopali z bagron veko lukjo, pa nalijemo najbojšo pitno vodo iz lukavškega bisera, te pa še fuknemo 2 kili morske soli pa mo meli prleško morje, pa ma se namokala tan. potli pa še kakšena meresca obrnemo al pa grill pa je bojše kak negi inda v tujine.

Pepek z brega sobota, 29. maj 2010 ob 14:04

Slovenska obala je ne nič kej dražiša od hrvaške.

kokot sobota, 29. maj 2010 ob 14:30

Pepek z brega je napisal/a:
Slovenska obala je ne nič kej dražiša od hrvaške.

ve poceni je gnes tak nič ne samo je razlika v kvaliteti.
keko penez teko muzike.
či že kon gren te nen ša v toto kak bi reka zoran predin "naše morje dva vedra veliko", pa ni problem v velikosti, ampak v lepoti. nimaš ke za viditi, tan ka se pelaš z najetin plovilon se nimaš kon pelati. či greš na hrvaško morje moreš meti vinjeto pa takše finte.
pa ni mi traktorska guma na glovo opala ka bon hoda po izoli pa se kopa v morji kero cvete pa takše fore. nein danke.
či že kon gren te gren tak ka ne srečan domočih lidi. či me kaj najbole svadi je to ka nekan priden ,te pa tan sedi nekšni folk pa si gučijo "gledni toti ma tudi MS registracijo"
te pa si kar začnejo gučati s tebo tak kak da jih poznaš zato ka jin je ležje ka so f tujini srečali nekoga kao domočega.
či bi šteja domoče srečati bi ša na bazen.
toto leto gren v grčijo

optix sobota, 29. maj 2010 ob 20:11

Legionar je napisal/a:
Paga sicer tak ne poznan, kar dobro pa poznan samo Dalmacijo, ke sen že od malih nog dosti tan. Črne vdove tan sicer so, samo nega jih nejti ob plažah, ne pride samo tak do tebe, ka bi te pičila. Pomežik Držijo se bole v kakšnih bole odročnih, zaraščenih predelih, samo pazljivost je vseeno ne odveč. Malo več jih je tan v okolici Zadra pa Knina, pa tüdi ne ob plažah, pa ne v mestih pa tak dale...Taka se ne boj, nič tak nevarnega nega tan. Nič te nede pičilo - vsej črna vdova pa kakši küščar ne. Pomežik


tan se bolj moraš bojati min kere so še v zemlji, kak pa črnih vdov Nasmeh


Kaj se tiče kvalitete in lepote morja, recimo v razponu od Zadra - Šibenika ,v tem delu je najlepši arhipelag z najbolj čistim morjem.
Zaj odvisno zakaj kdo gre na morje, eni grejo ka podpirajo sank vsaki dan do 6h pa te pol dneva prespijo pa se mogoce 2x v celem dopustu skopaju v morju, za tiste je definitivno Pag in njihovo Zrće.

Dejan sobota, 29. maj 2010 ob 21:54

Jas sen vedno hoda v Grčijo, samo letos nen ša.
Vači pa gren tüdi na našo obalo za por dni pa je čist vredi. Čist nič mi ne fali. Glovno ka je morski lüft pa pivo takoj bole paše.

MHA nedelja, 30. maj 2010 ob 13:39

Jas pa gren v Čatež. Rejši mon nekak toplice, kak pa morje.

Dejan ponedeljek, 23. avgust 2010 ob 17:52

MHA je napisal/a:
Jas pa gren v Čatež. Rejši mon nekak toplice, kak pa morje.

Hvala za kortico To ja

Tunček, tebi tüdi nejlepša hvala za kortico od negi daleč To ja Nasmeh
Zej še pa te moreš malo v Prlekijo na dopust priti Pomežik

Dejan ponedeljek, 23. avgust 2010 ob 18:00

Pa ka še ostali vidijo kortico, či že to nemrejo iti Hihihi

Čatež

Dejan ponedeljek, 23. avgust 2010 ob 18:01

Indija

MHA ponedeljek, 23. avgust 2010 ob 18:33

Dejan je napisal/a:
Hvala za kortico To ja


Ne za kej. Super je blo, glih smo ta provo vreme trufili, glede na to kakšo je blo na začetki avgusta.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.