MHA petek, 3. avgust 2007 ob 20:11

Bližajo se precedniške volitve, momo že 10 kandidatof.

In toti 10. kandidat je nekši Štern. Nekši doktor neven česa. Zej je bia po poročilih, Prvo besedo ke je reka, je reka, ka de pre čigumi doj požra Hm in ga tüdi je, bija je napol nogi, obüt v batače Huh In to bi nej bija precedniški kandidat Zid Reka je tüdi ka se mu Jelinčič dopodne, ka pre dosta guči.
toti kandidat je prova pojava... Jok

Dejan petek, 3. avgust 2007 ob 23:34

Eee, to bode po cirkus. Takše nücamo, ka nede tak dugcejtno pa ka se mo meli s česa smejati Haha

romes ponedeljek, 6. avgust 2007 ob 00:10

štern je legenda!!!!!!!!!! po mojem kandidera zavolo zajebancije.

Almanah ponedeljek, 6. avgust 2007 ob 22:46

Meni se zdi, samo velika škoda, ka de najverjetneje Peterle zmaga, tip si po mojem tega ne zasluži, saj je pol SLovenije cerkvi gvera....

MHA torek, 7. avgust 2007 ob 10:59

Drügo polovico pa de te, dere de precednik...

Pepek z brega torek, 7. avgust 2007 ob 12:10

Jas glih nebi reka ka je "GVERA"!

Gverašlehko nekomi nekej, kej je jegovo - se provi, ka je na poštan način priša do toga. (küpa, herba...). To pa bi za precik veki tol negdašjega cerkvenega premožeja žmetno rekli.Mislec Mislec Mislec

Takka bi f Peterletoven slučeji pret lehko rekli, ka je cerkvi "ŠE EDNOK ŠEJNKA" tisto kej je negdana čüden način dobila.Zid Zid Zid

Almanah torek, 7. avgust 2007 ob 12:40

Ja Pepek, jaz sen ne vupa , tak direkt povedati kak si to ti, je pa točno tak. Ampak ke češ eni lidje pač nekak to hitro pozobijo....

Zvončica sreda, 8. avgust 2007 ob 18:29

Štern je prova faca, resen....tip je teko pameten ka nan povprečnin smrtnikon delüvle kak da je malo včešjeni...pa je daleč od tega ka bi to bija, ka ma brzčas precik diplom v žepi polek tistega DR. Ja, volitve do bor zanimive. Favorita že mon pa je to ne Peterle ke ve orglice igrati.....

Jernej sreda, 8. avgust 2007 ob 20:57

MHA je napisal/a:
Bližajo se precedniške volitve, momo že 10 kandidatof.

In toti 10. kandidat je nekši Štern. Nekši doktor neven česa. Zej je bia po poročilih, Prvo besedo ke je reka, je reka, ka de pre čigumi doj požra Hm in ga tüdi je, bija je napol nogi, obüt v batače Huh In to bi nej bija precedniški kandidat Zid Reka je tüdi ka se mu Jelinčič dopodne, ka pre dosta guči.
toti kandidat je prova pojava... Jok

...znan za Lojzeta Peterle ka ščej kandiderati...

MILAN sreda, 8. avgust 2007 ob 21:37

Kul
sen se odločja ka kandederan
samo fku s ostalimi KÜNŠTNIMI
TE MO GA PRKOPICNOLI TOTO NAŠO
DOMOVINO.

Slabo Slabo Slabo Slabo

MHA četrtek, 9. avgust 2007 ob 11:30

Ke hasni Šterni diplome pa DR, či je, no bor tak vidi vün kak či bi bia malo čez les

Zvončica petek, 10. avgust 2007 ob 15:56

Pri toten se te bor tak vidi....hüjši so ovi ke so se pametne delali pa zej same bedarije po vrsti delajo...mi pa smo jih volili....Slabo

Nela torek, 14. avgust 2007 ob 17:09

Škoda da kakšna ženska ne kandidera Nasmeh

MHA torek, 14. avgust 2007 ob 21:37

Kak te ne? Kandedera, kandedera. Ova, zej se ne spotin kak se piše, ki je nekša precednica invalidof Mislec

Zvončica torek, 14. avgust 2007 ob 22:59

...ja, pa tista tüdi kej je predsednica stranke Glas žensk (sedež je v MKul
Haha
TAK ZEJ MON 800 OBJAVO...bravo jaz....lehko mi po keri za toto okroglo malo ugled zdigneHaha

kobreti sreda, 15. avgust 2007 ob 20:46

Bres veze! Khmm Tak se zno kdo de zmagaPomežik Angel ,tak ka sploh nebi trebalo penez zaprovlati za tote volitve!Jok

MHA četrtek, 16. avgust 2007 ob 18:18

kobreti je napisal/a:
Bres veze! Khmm Tak se zno kdo de zmagaPomežik Angel ,tak ka sploh nebi trebalo penez zaprovlati za tote volitve!Jok

To ti reči Šterni, ki si že plakate postovla po Lublani Hjooj

Dejan četrtek, 16. avgust 2007 ob 19:32

Ve pa na fsake teko cejta more v mesto cirkus priti Angel

Zvončica četrtek, 16. avgust 2007 ob 20:21

Pa eno veko pitaje bo keko do v cerkvah mamik pa ostalih vernikov prepalamudili ka "jihovega" volijoHaa Takših ovc ka se jih do usmeriti je precik po farahSlabo

MHA sobota, 18. avgust 2007 ob 12:12

Tak, pa momo že 12. kandidata za precedniške volitve. Star je kumej 23 let z nekšin vzdefkon Peacehiker palačinker ali kak se to prebere Huh

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=37&c_id=149857


Meni vün vidi kak nekši šminker. Eh adijo ne... Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.