Nela četrtek, 23. avgust 2007 ob 11:30

Dejan je napisal/a:

Vuuhuu

Pa samo dvo sta priznala, ka sta trovo kadila, ehehe Tiho


...hehehehehe Aplavz

MHA četrtek, 23. avgust 2007 ob 12:04

Heh moj kandidat pa je Jelinčič! Drügi pa je Türk. Z Jelinčičon sma skoro fse isto odgovorila Hm No ja

MHA četrtek, 23. avgust 2007 ob 20:18

Zbiraje podpisof Mislec Marjan Beranič, pri jen lehko dobite praktično nagrado, či zberet podpise za jega Huh Za pet podpisof dobite nekšo coto, za deset podpisof dobite bundo,...Hjooj Tote cote je doba negi v tujini (Maðarsken Mislec )

Do zej je zebra okoli 200 podpisof


Zid Hjooj

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 20:44

In ste vidli gnes Štera po poročilih? Do je intervju, tepa je kolegica (prostitutka) ki je poleg sedela in ga zelo podpira pri jegovi kandidature samo naenkrat slekla majco........spodaj brez Vuuhuu Zardel

MHA petek, 24. avgust 2007 ob 21:13

Eh, to ne nič! Hjooj Kakši nos je le meja Hjooj Haha Zgledne ka je negi doba po mafači, celi nos pa lice je meja krastavo. Haha Ve je ne šteja praf povedati, ki je doba Mislec

MILAN petek, 24. avgust 2007 ob 21:34

Pomežik
nič j ene doba
plakate je gor popa
pa je z lestvice bubna.

Zej pa se hvoli ka bi mislili
ke se nehče sprovla na toto ščeje.

:lol: :lol: :lol:

Pepek z brega nedelja, 26. avgust 2007 ob 00:12

Mislec Mislec
MOJI PA:
- ANDREJAŠ
- GASPARI
- TÜRK

Se fčasik vidi, ka je toti Andrejaš ne politik, da štindera nejbole navodnin liden podobno.

MHA sreda, 29. avgust 2007 ob 20:07

Haha Hjooj

Heh, zej se zno zakej je Štern po mafači doba. Toti lidje, nej bi pre bija san eden, je pri zbirajih podpisof guča, ka un zbira podpise za Türka oziroma za Petrleta. In tak je toti na račün tega pridobja 500 podpisof. Štern, z plovin noson, je reka ka de zej zavrga totih 500 podpisof...

Zid Hjooj

Pepek z brega sreda, 29. avgust 2007 ob 21:00

Bebast Bebast :lol: :lol:
Mi smo pri treh koteh že pred štrnjestimi dnevi pravili, ka do s totimi podpisi eni kšeftali, pa jih za lepe peneze odovali.

Zid Zid Zid

To je provi kšeft, ne pa motika...Žalosten Žalosten

MILAN sreda, 29. avgust 2007 ob 21:14

Vuuhuu Vuuhuu
te pa se smejete dere van provin
ka bi mogli v boj
"KÜNŠTNI PRLEKI"
ZA PREMI DUŠI KA BI MELI ZADOSTI GLOSOF.

Jernej sreda, 29. avgust 2007 ob 21:21

eden Prekmurec je se bio Precednik ..gospod Milan KUCAN....
...zdaj bi ednog mogo eden Prlek biti Mislec
...ka vi pravite?

MILAN sreda, 29. avgust 2007 ob 21:32

Pisk
veš kej ka za nos nega tan mesta zavolo tega ka
si fsi mislijo ka smo pač negi tan....No ja

Nela četrtek, 30. avgust 2007 ob 14:20

Jernej je napisal/a:
eden Prekmurec je se bio Precednik ..gospod Milan KUCAN....
...zdaj bi ednog mogo eden Prlek biti Mislec
...ka vi pravite?


Jaz predlagan Pepeka, mislin da bi bijo super predcednik, pa še za nos Prleke bi malo pogledno Aplavz ne Pepek? Evo moj podpis že moš Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha Haha

Pepek z brega četrtek, 30. avgust 2007 ob 23:50

Mislec Mislec Mislec
Bog ti stokrot lepo ploti, droga Nela.

Fčistar resno bon ti odgovorja tak:

Mislin, ka je precednik držove funkcija, kero bi mogli vzeti zlo resno in z fsoj odgovornostjoj. Jas f toten primeri seveda ne pašen fcoj, tak kak po mojen ne pašejo tüdi eni od totih, keri se letos nekej fcoj sprovlajo.
Ovi den sen negi prešteja, ka prinas eni demokracijo razmijo tak, ka mislijo, ka je lehko kandidat za precedniak fsakši, keri mo pet minut cejta.
Resen je med kandidati eno por takših, kerih si eden keko teko normalen človik nemre predstovlati na precednišken mesti. Meni se vidi, ka kandiderajo samo zavolo toga, ka bi se malo gučalo od jih.
Jas bi jin priporoča, ka se kušajo v svojen posli dokozati in tak priti v javnost, ne pa se iti politike, či ji nejč do kolen ne segnejo.

Reka pa bi, ka momo eno por primernih kandidatof, med kerimi bomo se pač odločili. Vüpejmo, ka bomo meli dober nos in bomo zebrali takšega, keri de precednik fseh državlonof Slovenije, pa keri de svojo delo oprovla fsen nan v veselje in zadovolstvo.


Mislec Priklon

Dejan petek, 31. avgust 2007 ob 01:03

Pepek, to pa si lepo napisa Rožica

MHA petek, 31. avgust 2007 ob 12:27

Teko ka mojo sfojih pet minut slave. Takak ovi ke je doba po mafači Haha Totih pet minut slave de si vendar za vedno zapunjo

San nekšo mero za precednika pa bi res lehko meli... Hm

MHA četrtek, 6. september 2007 ob 20:27

Bog pomogej Hjooj kej sen zej po vida po poročilih. Hjooj Štern je po zmaga Zid Tiste podpise ke jih je na neprijatelski način doba, je odova po lublani Zid in to GOL edino ruto je meja okrog pasa. Pa tak kak je mrzlo, ovi kuj pa je hoda gol po Lublani. Turisti so ga san glejali, pa pitej boga ke so si mislili Hmm

Jaz ne ven, kej či res nemre nišče nič, vepa ovi kuj nan takšo sramoto dela po sfeti. Nej se sprovi v Ormoš, ali pa Hrastovec

Zid Hjooj

Nela četrtek, 6. september 2007 ob 21:26

Toti pa je res dujeni.....adijo pamet

MILAN četrtek, 6. september 2007 ob 23:39

Pomežik
dvakrat doktor znanost
enkrat magister

pa veki trotl...

Hvala bogi ka momo Nandeka

Nandek de nastopja 16. sept. ob 14.30
nedelsko popoldne..

Dejan petek, 7. september 2007 ob 01:21

Ja toti pa je te resen malo čüden. Bi si človik misla, ka či mo nekše diplome pa ka je magister, ka de te kej pametnega vün sprava. Zgleja ka se mo je od vsega totega šolaja venda ftrgalo Zid
Ja Nandeka za precednika! Vuuhuu



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.