MILAN petek, 7. september 2007 ob 08:34

Vuuhuu
kej še je ne perekesno ka bi Nandeka gor spravili....Aplavz

Dejan četrtek, 13. september 2007 ob 16:52

Zgleja ka Štern le neje tak nor, hehe Haha

klik

MHA četrtek, 13. september 2007 ob 19:22

Či je toti ne Hjooj te je nišče ne! Meni se vidi ka je un misla ka do lidje navdušeni nad jin, te pa ko je gor priša, kak malo lidi ga podpira, si je zato zmisla izgovor... Mislec

Zvončica nedelja, 16. september 2007 ob 02:50

Nede držalo. Kek je stalno polek pri najvekših t.j. originalnih nategih....samo sta pa dalo liden pa vladi misliti kak je s ten ka lehko vsaki kandedera....ha,ha,ha.....fejst inteligentni lidje mojo fčist poseben način razmišlaja pa delovanja - to sta opet dokozala....Jezik

Nela torek, 18. september 2007 ob 11:11

Kak je zej stanje tuhtate ke koga bote volili?

Zvončica sobota, 22. september 2007 ob 01:04

Jaz že dugo ven....pa to nedo orglice...Jezik

MHA sobota, 22. september 2007 ob 01:07

Zvončica je napisal/a:
Jaz že dugo ven....pa to nedo orglice...Jezik

Aha, jaz tüdi, pa tüdi nedo orglice Aplavz

Pepek z brega sobota, 22. september 2007 ob 18:35

Pa meni se orglice ne vidijo glih provi inštrument. Dol

Nela nedelja, 23. september 2007 ob 11:18

Uj me ze radovednost dovle

dušan1 nedelja, 23. september 2007 ob 12:11

Pozdravljeni


Bolj frišni na forumu, tudi jaz imam že svojega kandidata, lahko pa povem, da ma jezik do Tokia..)Haha Haha , pa velik nacionalistGor Gor

Jernej ponedeljek, 24. september 2007 ob 23:40

dušan1 je napisal/a:
Pozdravljeni


Bolj frišni na forumu, tudi jaz imam že svojega kandidata, lahko pa povem, da ma jezik do Tokia..)Haha Haha , pa velik nacionalistGor Gor


Cü patrijot za svojo domovino biti je okay...samo un malo se pretiravle ,ne?

Ci bode gospod J. Precednik drzave te mu na prvi den meli vojno Hrvaskov!...pa se vekse probleme z romami in ostalih majnsinami!

MILAN torek, 25. september 2007 ob 07:46

Šokiran
TAK KAK PROVI PREGOVOR

"VEKA PRASKA MALO HASKA"

ven nebi bija tak nevaren če bi meja položaj.

Žalosten Žalosten Žalosten

Dejan torek, 25. september 2007 ob 12:02

Na kunci de venda nekak tak ka bota dvo od Peterle, Türk, Gaspari, Jelinčič šla v drügi krog. Te pa bodo store mamike pa ateki volili tistega, ki je že 120 let na slovenski politični sceni.

MHA četrtek, 27. september 2007 ob 20:22

Tak, pa momo 7 kandidatof, uradno 6, en kandidat pa še čoka na odobritef.

Letos bomo ziher dobili "prvo damo" Gor San ka pa te, či bi slučejno ženska zmogala, ke bi te meli, prvega moža Vuuhuu

dušan1 četrtek, 27. september 2007 ob 22:42

Jernej je napisal/a:
dušan1 je napisal/a:
Pozdravljeni


Bolj frišni na forumu, tudi jaz imam že svojega kandidata, lahko pa povem, da ma jezik do Tokia..)Haha Haha , pa velik nacionalistGor Gor


Cü patrijot za svojo domovino biti je okay...samo un malo se pretiravle ,ne?

Ci bode gospod J. Precednik drzave te mu na prvi den meli vojno Hrvaskov!...pa se vekse probleme z romami in ostalih majnsinami!


to moš praf. Malo pretirovle ja, pa ne samo včoseh... Samo je pa tak, ka pove tak kak je, itak, da son sebi v skledo serje, samo vedno me nasmeje, ko ga vidim, ne samo poslušan.

( kak se na tipkovnici dobim pike nad črko U)??

lp

Dejan četrtek, 27. september 2007 ob 22:48

dušan1 je napisal/a:
( kak se na tipkovnici dobim pike nad črko U)??

lp


Klikni tü pa boš nejša našo slavno temo Kak se napiše ü, o keri so pisali tüdi v Ministrstvi za kulturo Republike Slovenije Haha Pomežik

Pepek z brega četrtek, 27. september 2007 ob 23:14

....čiglih loblančani ne znojo rečti - "Ü" in ga pač zamejajo z I-jon.Hjooj Hjooj

MHA četrtek, 27. september 2007 ob 23:20

Jap toti Ü smo se fso fčili...Jezik

Je gleja što zej soočeje na popi? Petrle je orglice tola, Plemeniti me je po nasmeja, pa meja je (že po) debato keko skupin ciganof obstaja...

Jelinčič, un pove tisto, ke večino Slovencof misli. Neke se strinjan z jin, ne pa tüdi z fsen. Meni se un do ene mere dopodne...

Dejan četrtek, 27. september 2007 ob 23:37

Ja v Lublani bodo volili Tirka.

Jelinčič pa je tak; fčosih ga je praf zanimivo glejati pa poslüšati kakšne kvosi pa se mo nasmejati. Fčosih pa že tečen grota. Jas sen še jega ne vida nikdor ka bi se s čin/kon strinja. On je vedno proti pa kej koli bo. Je pa tak ka direktno pove kej misli, večina Slovencof misli isto, samo ne vüplejo povedati.

Dejan sreda, 10. oktober 2007 ob 13:04

Či bi Zmago bija predsednik, bi še nan morje zrihta.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.