Dejan sreda, 10. oktober 2007 ob 13:04

Ja tak je to

Dejan sreda, 10. oktober 2007 ob 13:05

Te pa bi se že kopali

dušan1 sreda, 10. oktober 2007 ob 13:06

hehehehehe,Gor Gor Vuuhuu ... Kak bi le bilo, če bi meli slovence teko morja


lp

dušan

Nela sreda, 10. oktober 2007 ob 13:15

.....hehehehehehe tota je dobra Gor

Jernej sreda, 10. oktober 2007 ob 13:33

Nasmeh ...ka ma dobre sance ka de predcednik drzave??? Vprašaj
..vrak zna

Mislec

MHA sreda, 10. oktober 2007 ob 13:43

Hehe Haha

Tota je dobra! Aplavz Direkt me zanima kak bi blo, či bi un bija precednik Mislec

mile sreda, 10. oktober 2007 ob 19:45

Na konci ko realno pogledaš zadevo, Kučan pa Drnovšek so bog pa batina za tote kandidate keri so se kandidirali na letošnje precedniške volitve Nasmeh

Zid Zid

Jernej sreda, 10. oktober 2007 ob 20:31

Ge san gli glasovnico izpuno! San jo dobo po posti vse na Dunaj!

Jernej sreda, 10. oktober 2007 ob 22:15

..san eden zanimivi plakat najsa..zdaj vec tak nevala to Hm

Jernej sreda, 10. oktober 2007 ob 22:18

Nela sreda, 10. oktober 2007 ob 22:41

Jaz se se pa nesem glih odlocila komi bom glos dola, se se mon zej 1 teden za tuhtate Mislec

Makaveli ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 15:09

del pogovora z jelinčičem ko so mu postovlali vpr. na 24 ur..
nusa: Zakaj ste tako nestrpni do Romov?
Zmago Jelinčič Plemeniti: Nisem nestrpen do nobene skupine Ciganov, le ne maram, da nekdo krši zakone in se jih ne drži.

jakica: Kako bi vi rešili romsko problematiko?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Enostavno, tiste, ki so v RS brez dokumentov, bi poslal, od koder so prišli, kateri ima na vesti kakšno kriminalno dejanje, bi ga poslal v zapor, ostalim pa bi razdelil kakšno delo.

goro: Če ne pridete v drugi krog volitev, koga boste volili?Zmago Jelinčič Plemeniti: Prišel bom!wilson: Čemu pripisujete dvig vaše priljubljenosti v zadnjih dveh tednih?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Temu, da se ne sprenevedam, ampak povem, kar mislim ter za tem tudi stojim.


urban: Kam menite, da država vlaga preveč in kam premalo?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Preveč v samo sebe, premalo v volilce, predvsem mlade.


Dangsteer: Kateri problem v Sloveniji se Vam trenutno zdi najbolj pereč?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Podražitve - trenutno, meja s Hrvaško - na daljši čas.


leopold: Zakaj si je SNS tako prizadevala za privatizacijo zavarovalnice Vzajemna?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Ker nočemo, da bi se ta zavarovalnica najprej podržavila, nato privatizirala in kasneje prodala tujcem z velikim zaslužkom za nekatere v Sloveniji. Ustanovljena je bila z denarjem zavarovancev in le njim pripadajo deleži. Žal je grabežljivost izkoristila neumnost poslancev in Vzajemna je šla. Zataknilo pa se je pri Triglavu, kjer so nameravali uporabiti isti recept.


KoroC5A1ka: Pozdravljeni g. Zmago. Zanima me, kako bi vi kot predsednik RS poskrbeli, da bi mladi lažje prišli do zaposlitve?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Najprej s pogovorom s premierjem in nato z njegovim ministrom za delo, družino in socialo.


karantanka: Lep pozdrav. Kako bi kot predsednik poskrbeli za boljšo prepoznavnost Slovenije v svetu in kako bi kot predsednik spodbudili Slovence k večji nacionalni zavesti?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Predvsem bom poskrbel, da se bodo v šolah učili pravo zgodovino, ki je bila zdaj zamolčana, torej da nismo prišli sem v 6. stoletju iz ruskih močvirij ampak da smo potomci slovenskih Venetov in od vekomaj tukaj. Potrebna pa je tudi domovinska vzgoja v šolah. Minister Zver nam jo je obljubil, pa nič.


tilen: Kaj menite o nezakonitem nadzorovanju družine Strojan?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Nadzor je bil zakonit, pravilen in še premalo strog. Ob prevažanju iz Postojne v Ljubljano so v neregistrirane avte policaji točili bencin in ga plačevali s službenimi karticami, tudi ko so nekatere Strojanove vozili na metadonske kure v Ljubljano. Se vam ne zdi, da bi bilo bolje porabiti 500 tisoč evrov mesečnega stroška za njihovo policijsko varovanje za kakšne uboge slovenske družine, ki si ne morejo privoščiti obleke ali šolskih potrebščin?

Slovenija: Ali boste izpolnili vse obljube, ki jih dajete zdaj, ce boste postali predsednik?

Zmago Jelinčič Plemeniti: Obljubim le, kar lahko izpolnim, torej da.


moj glos ide ziher jemu ker keko folka mote oz. so kanidirali pa se delali dobre pa lepo gučali itd .. pa so naredli večinoma en drek....totih je blo preveč...zaj pa bi že bija cejt ka domu nekoga gor ki je malo drugačen pa ki pove kak je!

Pepek z brega ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 15:27

Mislec Mislec Mislec
Človik bi glasüva za jega, či nebi bija tak divji.

Meni se vidi, ka bi precednik držove le moga biti malo bole miren, potrpežlif, pa tüdi odprt za ideje drügih. S ten pa seveda ne mislin, ka bi moga pred fsakšin popistiti. Še ekstra ne pred tujci, keri nas mojo za malo deco in čejo z nami delati, kak se jin vidi.

Nela ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 16:09

Jaz nevem, pa sej neje tak slab toti Jelincic, samo na hipe se mi zdi da ga malo piple Haa pa ka je malo prevec nesramen, po drugi stroni pa si mislin ve neje tak nor, taka nevem, jaz mu nebi dola glosa, sem pa fest radovedna kaj bi res blo ce bi zmago toti Zmagec Pomežik

MHA ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 19:34

Še malo pa do volitve tü. Kak to ka v Lotmerki nega plakatof? Se ne ka bi jih pogrešo, san zanimle me, ker toble so postovlene.Mislec

Dejan ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 19:50

Kandidati neso Lotmerka nejšli, da so se v Prekmurje odpelali.

MHA ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 21:18

Je Jelinčiča kozalo pret po televizji kak je strela, pa ga je novinarka pitala, či more precednik znati strelati, pa je reka, seveda, ke pa či nas hrvoti napodnejo, treba znati strelati, ne pa do te eni bežali.
:lol:

Pa preci dobro strela.

Makaveli ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 22:07

Pepek z brega mirni pa potrpežlivi so vsi kandidati do zej bli razen jega...pa neje nesramen pač je direkten pa ne prikrivle ti pove kak je ne pa ka ti neke mota po ovinkih
isto vsakemi gre na živce ce je keri ne direkten ka se neke vun mota pa po ovinkih seka....

Nela ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 22:13

MHA je napisal/a:
Je Jelinčiča kozalo pret po televizji kak je strela, pa ga je novinarka pitala, či more precednik znati strelati, pa je reka, seveda, ke pa či nas hrvoti napodnejo, treba znati strelati, ne pa do te eni bežali.
:lol:

To je reka??? Hehehe nej samo Hrvoti toti stavek cujejo Hjooj po de oljovo.Vuuhuu

mile ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 22:56

jelincic pac isce medijsko pozornost, da s svojimi izjavami polni casopisne stolpce in mogoce dviguje rejting svoji SNS stranki.
standardne teme na katerih dobiva volilne tocke, da pride vsake volitve do stolčka v parlamentu so meja s hrvaško, kritika do vladajoče koalicije in podobne zlajnane teme.
v oddajah, ki je gostoval zdaj v predvolilnem casu, strelja po
razlicnih temah kot maxim po diviziji.
tam se je pametnega delal, ko se je uvajal euro kot placilna moneta v nasi drzavi. njemu je bila glavna preokupacija kaksen znak bo na denarju, lipicance pa karantanske panterje je omenjal.
zaj ko pa imamo skoraj leto dni EVRO, in zaradi tega imamo inflacijo, zdaj pa on pametuje o podrazitvi. Zid
briga njega za folk na meji, šteri majo probleme v živlenji.
ovega revæeka od jorasa fsi izkoriščajo ka tan okrog jega paradirajo pred kamerami, človeki pa 16 let samo obečovlejo, s tega pa nega nič.
res me čudi, ka v lotmerk niso prišli, kakšen šprical ali dva spili, se fajn najeli, folki bi obecali, pa te domu odisli Nasmeh
tak kak je navoda, te samo hodijo vsi gda treba glose zbirat, kasneje pa nigi nikoga.
ce ne bi evropska unija financirala projekt obnove tega glavnega trga, bi lehko z jurso na celi keri bi si bataše obuja, do kolen po blati gazili Nasmeh


na kunci, tisti den gda do volitve, de večina mlodih duma se treznila pa na glovah močke mela, starejši pa do leteli obkroževat.

realno glejano, drugi krog bo
peterle - gaspari ali pa peterle - turk

ne verlven, ka de fant z orglicami (peterle) vun leta Jezik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.