mile ponedeljek, 22. oktober 2007 ob 22:03

pozabili si edino, da imaš tudi v levici prikritih nacionalistov.
ampak tega javno ne bodo manifestirali, ker potem ne bodo deležni glasov jugovičev na volitvah.
v vsakem žitu je plevel.


najlažje je celi čas biti v opoziciji kot fake "plemeniti" jelenčič in kritizirati vladajoče vse povprek.
jelenčič je komedijant, tam je na upravni enoti plačal 7jurjev, ka si je dodal "plemeniti" Nasmeh
je pa res dobil dosti glasov, glede na majhno volilno udeležbo.

mile ponedeljek, 22. oktober 2007 ob 22:15

fargo je napisal/a:
Jelinčič je dobil največ glasov zaradi vse večje revščine v naši državi. Revščina velikokrat botruje nacionalizmu, in kot vidite so ga največkrat obkrožili v krajih z nižjim standardom.

Volilec, ki glasuje za osebo katera v svojih govorih uporablja govor,za katerega bi lahko rekli, da je najmanj neprimeren in žali drugačne....... se lahko zamisli.
V veliko pimerov gre za volilce,ki jim je glasovanje zabava (nimajo pojma kaj delajo) in seveda volilce na pragu revščine.
Zmago je komentiral, da je rezultat fantastičen, zanj mogoče, za mednarodni ugled Slovenije, za demokracijo pa zagotovo zaskrbljujoč.

Res je, da ima skoraj vsaka država v politiki posebneža.
To,da so Hrvati užaljeni nad njegovimi neprimernimi izjavami je popolnoma razumljivo.
Zamislite,kaj bi počeli mi ko bi kak njihov poslanec tako grdo žalil Slovence.


Ne botruje samo revščina, tudi faktor kot je razgledanost igra vlogo.
Večina jelinčičevih volivcev nima preveč razširjenih horizontov, nekateri pa je tudi glasovanje zanj zabava.
v večini primerov pa so to ljudje, ki padajo na njegov stil govora.


škoda, mislim da bi jelinčiča morala kakšna tv postaja vzeti , da bo imel pri njih kakšen late night show v katerega bo si pripeljal kakšne politike, znane osebe in jih bo tam rešetal v svojem znanem stilu Nasmeh

Pepek z brega ponedeljek, 22. oktober 2007 ob 22:45

Prinas še je preci drügih na desno obrjenih, ne samo nacijonalisti.

Nafsezodjo pa - kak keri če.

Zvončica torek, 23. oktober 2007 ob 01:02

Meni se vidi ka nas hrvaška politika žali skoz pomalen (pofüčkajo se na vse dogovore, odovlejo našo zemlo, širijo negativno propagando, nas oskübijo na morji....)pa jihovi nacionalisti so glih tak na nivoji Jelinčiča (tak ka je dobro ka ga momo ka jin malo pritisk zdigovle).
Soma sen volila Gasparija, to pa zato ka me je najbole prepriča z realnimi komentari pa odgovori. Türk je tüdi vredi, samo se mi zdi nekak premili (čeglih pa je res ka so provi diplomati skoz skulirani)No, zej bon te jega volila. Važno bo ga se gre na volitve.

Dejan sreda, 24. oktober 2007 ob 01:56

Te pa ka vidimo za kerega ste lidje tü gori. Tan na levi stroni pod vremenon je anketa, v keri lehko dojo glos samo registrirani uporabniki, en glos na osebo. Gremo na volitve Vuuhuu

Pepek z brega sreda, 24. oktober 2007 ob 12:59

Ge pa se te do viditi kakšo je stanje na volitvah?

Dejan sreda, 24. oktober 2007 ob 13:01

Dere se odjoviš, te maš tan na mesti ankete rezultate.

MHA sreda, 24. oktober 2007 ob 13:12

Tak je nejbojše ka lehko san 1x glasüvleš.

Tote volitve se fse bol zapletajo. Fčera je kozalo ka so lidje keri so po dumih, ka so ne mogli glasüvati za precednika, ker nimajo stalnega prebivališča v domi. Edino ovi so lehko glasüvali ke mojo stalno prebivališče, totih pa je samo eno por blo.

Toti lidje ki so tü so ne mogli glasüvati, a ovi ke pa so v tujini, pa mojo stalno prebivališče v tujini, pa so lehko glasüvaliHjooj Pa še neven keko tisoč glasovnic je nazej proznih prišlo, ka so ne naslovnika nejšli. Dol

Zid

Dejan sreda, 24. oktober 2007 ob 13:18

Tak to je pri nas...
Pa toti kej iz tujine glasüvlejo, ne ven v čen je sploh fora tega. Živi v tujini, glasüvle pa za predsednika v Sloveniji. Itak mu je vseeno kdo de predsednik, či ne živi tü. Na volitvah bi nej glasüvali samo tisti, ki živijo v Sloveniji pa plačüvlejo davke, tak kak je Zmago reka Nasmeh

Pepek z brega sreda, 24. oktober 2007 ob 15:20

Te ma že neše interes, ka pobira glose od volilcof, ki pitej boga ge fse po sveti živijo, pa keri državloni še so polek toga ka so slovenski. Pa zgledne, ka jin že eno malo za gaber gre, ka so še f tujini začeli rezerve iskati in jih prepričovati nej volijo.

Jas tüdi provin, ka toti lidje, keri redno živijo f tujini nemajo moralne pravice voliti v Sloveniji. K
Kej te jih briga, keri de prinas precednik, pa kera stranka de na vlodi, či pa jih je večina Slovenije še nejč ne vidla, ne znojo slovensko gučati, pa verjen ka so tüdi takši med jimi, ki Slovenije nejč ne znojo na zemlevidi pokozati.

Jas podpiran idino to, ka lehko volijo tisti, keri hodijo delat v tujino, pa krez tjeden tan živijo, v Slovenijo pa pridejo bor ednok na mesec.

Dejan sreda, 24. oktober 2007 ob 15:36

Ja sej jas sen tüdi na tote misla, ki živijo bogve ke pa majo s Slovenijo skupno samo to, ka majo našo državljanstvo.
Za ove je normalno, ka volijo, ki delajo v tujini pa se še vseeno domu vračajo.
Ker to tüdi pitaje, kak se toti zanimlejo za našo vlado, precednika, stranke, ... či kej dosti nimajo veze s ten. Ovi de ti nekej obkrožja za kej še sploh čüja neje, jemi je vseeno.

MHA sreda, 24. oktober 2007 ob 15:52

Me zanimle keko je ovin ne fseeno, keri de držovo vodja, pa keri do na oblosti. To je san en veki strošek bija, ki smo ga seveda pločali mi. Eni so kumej glasovnice zej dobili, dere so že bli znoni rezultati volitef (vojoki v tujini).

To je bila Janšova poteza, zato ka je mislo ka de s totimi glosi (iz Argentine) Petrle gladko zmaga.
Pečaričova je dola pritožbo, ka so še cilo prozne glasovnice pošilali.

MILAN sreda, 24. oktober 2007 ob 17:35

Pisk
po moji künštni pameti mislin ka je zej
vseeno velka možnost ka malo totin
crkvejokon peroti poškrckajo lidje.

Priklon Priklon Priklon

Pepek z brega sreda, 24. oktober 2007 ob 20:44

Snoči sen eno malo gleja sejo parlamenta z Loblane.

Vladajoča koalicija je na veko sprejemala nekše zokone in jin je ne prišlo do živega nikšo prepričovaje opozicije, ka so eni členi zokonof ne glih nejbojši. - GLASOVALNI MAŠIN JE SVOJO MLEJA.

Jezik Jezik Jezik
Je pa zmes jin eden naravnost poveda, ka še mojo meje kak 365 dni cejta, ka zmeknejo kej še se do, da do se potlan odpelali z oblasti. Jezik Jezik Jezik

mile četrtek, 25. oktober 2007 ob 00:38

praf tak.

vsakše štiri leta bi mogli menjati oblast.

prvo eni krodnejo 4 leta, te toti z oblasti odpelajo, te pa novi pridejo keri zobeæajo boga pa vraga narodu, pa te opet krodnejo 4 leta.
Pisk

MILAN četrtek, 25. oktober 2007 ob 11:40

Vuuhuu
žalostno-žalostno ka toti navodni
kajeri keri dobijo v roke vlodo
trgajo pa cotajo to tak kak da bi bil
navodni klošari.....

Dejan torek, 30. oktober 2007 ob 20:38

Poglednite si našega storega mladinca Kosec Jožeta, kak je ša na volitve Aplavz Gor

KLIK

MILAN torek, 30. oktober 2007 ob 20:50

Pomežik
provi stori mejster
nekda malarijo kcoj pa
stalno kakšno bedarijo.

Bravo JOŽEK

Dejan torek, 30. oktober 2007 ob 21:27

Ja Jožek je faca Nasmeh Še priznanje je doba, kak častni član SMS Rožica

MHA sreda, 7. november 2007 ob 12:09

Petrle, je preštima ka de zgübja volitve. Zej pa še te se z zodjimi možnostmi vün meče, keko je un nareda leta 1991 Zid pa ka je Türk bija proti pre.
Eh toti Petrle Hjooj te pa še je zej ministrstvo za zünanje zadeve, neke prsi, pa do Petrleji praf Zid Zid Petrle pa se je nor nareda, ka neve zake se je zej politika meša scoj, ka je un ne nikome reka Zid Ke je ne reko, to je san taktika Petrleja pa JJ-a. Hud



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.