Nela sreda, 7. november 2007 ob 15:48

Ja ja ve sen si jaz tudi mislila da de tak....no ve glovno de v nedelo.....se ze veselin, po do penezi opali, teko bom mafnila ka nem znola kon s penezi Jezik

Zvončica četrtek, 8. november 2007 ob 01:26

No, ja ....lehko bi še kej kcoj mafnoli zej ke je finišAngel Ka pa se tote "kampanje" tiče pa je direkt hecno....v prejšji rundi so stalno pravili ka je nekša mlahava, zej pa so te cerkvejoki provo dlako obrnoli pa hinavijo pa podtičejo (to so že tak genetsko deformirani venda)....pa momo 1% ameriške svinjske kampanje (ke je mi sploh ne nÜcamo)....mene podtikaje pret odbija kak prepričovle (ve pa momo vsak svojo pamet-razen tistih ki mojo vsako nedelo praje možgonov z blagoslovon).
ZEJ JE GLOVNO ITI VOLIT TüRKA.....še bole pa de drÜgo leto.....

mile četrtek, 8. november 2007 ob 10:17

svaka æast južeku. je kar vitalen za 95 let starega človeka.

MILAN četrtek, 8. november 2007 ob 10:42

Vuuhuu
zej se vidi kakšni velki vpliv je cerkve
fsi keri lehko bor taco zdignejo
ščijo po nasprotniki samo ka bi ostali
še dalwe povsod glovni.Verjetno se zej kože
ka lidje razmišlajo pa ka morejo neke nareti.

Edina možnost je Türk..

Aplavz Aplavz

Pepek z brega četrtek, 8. november 2007 ob 12:25

Zej, dere jin je začela voda v gutane tečti, so kumej pokozali provo lice.Zid Zid

Na fsakši način čejo totega Lujza za precednika postaviti. Venda so si že fse splanerali, kak bodo do fso oblost prevzeli in kak bodo lehko te lepo dale oroli.

Či nemo Türka zvolili, bomo se še dugo tukli po keblačahHjooj Hjooj Hjooj

Zato pa v nedelo FSI NA VOLITVE!
Aplavz Aplavz Aplavz

Dejan četrtek, 8. november 2007 ob 12:29

Fsi na volitve pa volit za Ü!

MHA četrtek, 8. november 2007 ob 13:20

Zej se že JJ neke mota tan, gi mo ne treba. Un pa Rupi znota, što de zmago, zato sta zej na Kitejsko mohnila, san ka nebi trebalo Türki v roko seči.

Gnes treba glejati soočeje na popi.

Zvončica petek, 9. november 2007 ob 23:38

Malo sen na vüha vlekla...brezvezno vločijo kak kürjo črevo tote zasluge pri osamosvajanji....ve pa jih momo vsi. Pa če bi keri koli od nos bije te pri koriti bi mu bila dužnost ka se bori za držovo pa svoj narod. Zej pa z jo pa nami delajo kak svija z mehon...skoro vsi. Mene tote volitve zej teko ne skrbijo ka funkcija predsednika neje glih nevenkak pomembna za nos, bole de napeto drügo leto gda do parlamentarne....te pa pač treba pamet vzeti v roke ka mejamo vlodo.Vačik de nas cerkev pa toto intrigantstvo pa hinavščina nekan daleč nazej spravilo...Slabo Gasparija bi bilo fejn meti kak premiera.Pameten človik. Pa pošten.

MHA petek, 9. november 2007 ob 23:49

Zej do pulnoči še je cejt ka lehko kakšo rečemo. Petrle le muti pa muti, pa vidi ka nemre Türki do živega, pa še le muti. Hjooj


Ite na volitve, pa podperte Ü referendum pa obkrožiti proti!

Pepek z brega petek, 9. november 2007 ob 23:59

JAS BI TÜDI TAK REKA!Aplavz Aplavz Aplavz

kobreti ponedeljek, 12. november 2007 ob 10:20

Tak jas sen žjin zaenkrat zadovolenGor ,kak pa dese kaj dale obnesa pa mo vidliHmm .Mislin ka je nekaj pomogalo ka ste na toti stroni načmegnöli kerega naj obkrožijo (Ü), saj ga je v Lotmerki volilo največ, prek 75%Vuuhuu.Je pa škoda ka več nemo čüli Lüjza,z mundharmoniko igrati po TV Pomežik Hjooj

MHA ponedeljek, 12. november 2007 ob 11:29

Aplavz Ü Lujz pre več nede špila harmonike, ker je že pre iz mode Vuuhuu zej de ša špilat tamburice Pisk

Fsi neuradni izidi DVK-ja:

Število preštetih glasovnic: 992.303
Število veljavnih glasovnic: 983.030
Število neveljavnih glasovnic: 9.273


Število glasov Odstotek glasov
Dr. Danilo Türk 671.018 - 68,26 %
Lojze Peterle 312.012 - 31,74 %


VO 3
Ljutomer:
Fse sküp 8.792

Neveljavih 53
0,60 %

Za Lujza 2.174
24,88 %

Za Ü 6.565
75,12 %

F celi volilni enoti Ptuj smo nejveč glasüvali za Ü

Rezultati referenduma:
Za 271197 - 28,80 %

Proti 670575 - 71,20 %

Dejan ponedeljek, 12. november 2007 ob 12:33

Tak, pa je zmaga naš Ü. Zej pa bomo te vidli kej bo Mislec

Jernej ponedeljek, 12. november 2007 ob 13:10

...Mislec ja bomo vidli kak bode!

erof ponedeljek, 12. november 2007 ob 15:40



....... evo familija Türka ....novega predsednika........

Nela ponedeljek, 12. november 2007 ob 16:23

Jaz moren recti ka je meni praf tak, ka je toti zmago....zej pa mo te vidli kak de se odneso Haa

fargo ponedeljek, 12. november 2007 ob 16:49

Včeraj po 19.00 uri se je "zdanilo", kot je komentiral nekdo, in res se je "zdanilo".
Vsi, ki smo sodelovali v kampaniji Dr.Danila Türka smo z rezultati predsedniških volitev zelo zadovoljni,rezultati so odraz dobre kampanije in kvalitete kandidata.
Veseli me, da je v 8.volilni enoti prav v (VO 3 )Ljutomer Dr.Danilo Türk dosegel največjo podporo.
Ko nas je Dr.Danilo Türk septembra obiskal v Ljutomeru, nam je zagotovil, da se v Ljutomeru ob prvi priložnosti še vidimo.
Rezultat volitev, pa je dokazal, da je novi predsednik med Prleki dobrodošel.
Aplavz

MILAN torek, 13. november 2007 ob 09:09

Rožica
tak pa je vseeno premnogin grotalo jasno ka več na takšni način nemre iti.Vse pa povsod bi naj bila glavna cerkev.V normalnih družbah pač tako ne gre. Jasno je da si cerkev jemle vse pravice in se povsod vmešava z preprostega razloga podrediti in vladati.Zamerim jim da najbolj izobražene ljudi uporabljajo za to da prepričujejo vse na okrog da je samo njihov način dela pravi.Daleč pa je tudi rek da je potrebno ljudem pomagati.
V tej izvolitvi vidim priložnost da bo umirjen pristop pripomogel spremembam in da bosta cerkev in politika ločeni.

Mislec Mislec Mislec

Pepek z brega torek, 13. november 2007 ob 09:35

Mislec Mislec Mislec
Se močno bojin, ka nedo tak zlehkega popüstili.
Nafsezodjo so v zodjih letih prišli do tekega bogostva, ka mojo močne korte v rokah - penez pač marsikej reši.Zid Zid

Dejan torek, 13. november 2007 ob 12:01

Zej še se te treba tak vlada zamejati, da vači nede haska. Ka je pri nas precednik bole tista lutka na oblasti, dirigera pa JJ Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.