TUNČEK petek, 30. december 2011 ob 12:32

Volitve so za ene tak nič ne, če zej čejo tehnično vlodo. To bi lehko probali napraviti bres volitev in peneze, ke so jih volitve požrle, magari dali revežen. Jaaa

zobl petek, 30. december 2011 ob 14:46

Dejan je napisal/a:
Momo volitve, ki koštajo celo bogastvo, poslanci majo ploče, ki nas koštajo celo bogastvo, fsakša dvo mesca mamo referendume, ki nas koštajo celo bogastvo, ...

Nejbojše bi bilo, ka ne bi meli volitev pa ne vlade, ampak vsak mesec referendum, ge bi ljudstvo odločalo o vseh tistih vprašanjih. Bi meja list pa 20 vprašanj pa je. S tem bi prihronili pa še 100% glos ljudstva bi se izrazja, poslanci se itak nemrejo nič zmeniti. Zej tak niti tote vlade nedo vküp spocali, ne ka bi še kej drügo... Hjooj



Toti sistem kerega mamo v sloveniji je totalno zgrešen, in ne vem keri idioti so takšne zakone pisali.
Pa nemreš meti 5% prag za fstop v parlament na tak malo prebivalcof, ka ti te tan nekšne pogoje dovlejo strankice kere so po 30.000 glosov dobli Nasmeh , pa sejajo ka bi še celo državo vodili Nasmeh)
Mislim kakšni sistem mi imamo je parodija ka crkneš, fsakši keri ma 5minut cajta pomalen referendume dela, penezi se trošijo kak da bi jih duma na tiskalniki nešče natisna.


TUNČEK sobota, 31. december 2011 ob 08:29

Fse gre v maloro, bi reka. Samo gnes je treba biti dobre vole, se mo zaklüčili z leton in vujtro začeli novega z mislijo, da de bojše. Pomežik

iTux sobota, 31. december 2011 ob 11:18

Treba malo prevetrite zakonodajo o referendumeh, ka nede moga vec vsake ke ma 5 minut cejta vlozite pobudo pa zacnite zbirate podpisov. Pa te ce je ze rederendum izveden, bi se odlocitev ljudstva morala v celoti spostuvate, ne pa ka se potle v dz preglasuvle.

Problem pa je, ka de tezko kera vlada s pomocjo glasov z opozicije glede tega ke naredla, ki je za spremembo zakonodaje potrebna t.i. ustavna vecina.

MHA četrtek, 12. marec 2015 ob 16:18

Dejan je napisal/a:
Idemo novi krog No ja

Superreferendum dobiva nadaljevanje: na vrsti je družinski zakonik


Evo, opet smo pri isten Hihihi

Dejan četrtek, 12. marec 2015 ob 21:31

Lidje so znoreli s totimi referendumi Nasmeh Opet bomo v lüft spüstili milijone.

MHA petek, 13. marec 2015 ob 21:11

Takak skos mečemo miljone fkrej.... Zavolo mene se nej ženijo med sebo, sen pa proti ka bi deco mele Tako

Dejan ponedeljek, 16. marec 2015 ob 23:05

Meni je tak daleč vseeno kak je. Me en d*ek briga, kak sosid živi, dokič mi ne vsilovle nekših svojih prepričanj Nasmeh Sicer pa, či se to dece tiče, te nej jih pitajo Nasmeh

tulipan torek, 17. marec 2015 ob 08:28

Glej MIHA zake pa ne bi mele dece,če do bojše za jih skrbele kak marsikatere normalen par.Vemo ka mojo eni deco samo zato ka peneze pobirajo ka so te potlan lehko v gostilne cele dneve z deco vred.No to je mojo mnenje,

MHA torek, 17. marec 2015 ob 12:50

Pri starejši dece dvomin ka bi bija problem, osnovnošolska deca pa sen ziher ka do se vrstniki norca delali ka mo dvo ateka ali pa dve mami. Res pa je tüde kak si reka, ka eni po oštarijah cele dneve hodijo z deco Neee

Dejan torek, 17. marec 2015 ob 17:38

To je te problem predsodkov Nasmeh Pa kej ti že od negda kak otroki vcepi družba, kej je "normalno" pa kej ne. To je proces, ki lehko traja na stotine let, ka de to nekej splošno sprejemljivega. Mogoče niti nikoli nede. Tak kak recimo rasizem pa pri ten gre samo za barvo kože.

kreks sreda, 16. december 2015 ob 12:59

Enkrat ni bilo zadosti, v nedelo opet grejo v luft milijoni. Slovenija bogatejša kak Švica.

Dejan petek, 18. december 2015 ob 12:14

Bedarija, ka je to sploh na referendumi.

Sicer pa naši referendumi zglejajo tak Nasmeh

MHA sobota, 19. december 2015 ob 13:01

Marsike v naši držovi zgledne tak, ne san referendumi Neee

Dejan ponedeljek, 21. december 2015 ob 20:16

Pa fse ke mo dobili od totega referenduma, še je ena glupa politična stranka phehehe. Glih tega nan v Sloveniji fali... Kozlam



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.