MHA četrtek, 6. december 2007 ob 12:50

Še malo pa mo prevzeli "krmilo" Evrope. Mislin ka mo v 6 mescih, ke tüdi mi o ten napisali, zato odpiran toto temo.

Slovenci smo si naredli tüdi sfoj simbol za precedüvaje. Meni se fest dopodne, to bi lehko tüdi bija znak Slovenije, ne pa nekši I Feel Zid

Dejan četrtek, 6. december 2007 ob 12:56



"Slovenija je predstavila svoj logotip za predsedovanje EU-ju. Osebno ga ocenjujem kot neizstopajočega, a vseeno ne poraznega...

... so me pa zabavali komentarji kot je npr ta, da si logotip predstavljajo kot "prdec v vetru" ali pa kot "zvezdo v pljunku". Skratka porazno in dolgočasno. Zdi se mi, da se je tudi pri tej stvari pokazalo, da znamo biti Slovenci ali pasivno nekritični ali pa velikokrat kritični samo zato, ker se nam to zdi kul. Ma kaj jes vem, nisem bil ravno navdušen, ampak sem šel potem malce pogledat druge in sem si mislil, hvala bogu da mamo tega, ker pr drugih te pa tud srat pritisne.

Več logotipov predsedovanj drugih držav članic je BaduBadu zbral tukaj.


Hehe. Tisto žuto zvezdo si lehko razlogate tüdi kak žensko, ki noge narazen drži Pisk

Pa ostali logoji KLIK

MILAN četrtek, 6. december 2007 ob 13:06

Pisk
tan med nogamo bi se mi fejn meli
Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz

MHA četrtek, 6. december 2007 ob 13:20

Kak ti je te grotalo toto sliko gor dati, či je meni ne štelo Mislec

Ostali so ne tak lepi. Dejan, kak kej pa si nej razlogamo tisti žuti špic, ke proti ženski gre? Mislec Haha

Dejan četrtek, 6. december 2007 ob 13:28

MHA, ka pa še meni gda neje uspelo? Nasmeh

Hehe, tisti žuti špic pa vrak ve ke je Mislec Pisk

mile četrtek, 6. december 2007 ob 16:16

da ni dildo ? Vuuhuu

Zvončica nedelja, 9. december 2007 ob 02:39

Ve pa je logično ka je takši logo.....če pa se za promocijo piše sLOVEnia.......Pisk Vuuhuu Hjooj

kobreti nedelja, 9. december 2007 ob 07:47

Dejan je napisal/a:
Hehe. Tisto žuto zvezdo si lehko razlogate tüdi kak žensko, ki noge narazen drži Pisk

Pisk Tudi če načik glejaš, kak da bi klečala, se ji odozodi približuvle nevarnostHaha Tiho

MHA četrtek, 13. december 2007 ob 12:52

Heh slovenski škofi so sestavili posebno molitef za cejt precedüvaje Republike Slovenije Evropski uniji.
Članek


Celo molitef pa si lehko preštejete . Zej ka te tak molili ka te žüle dobili Haha

MHA petek, 11. januar 2008 ob 19:14

11 dni kumer precedüvlemo pa smo se že šfabon pa portugalcon zamerili Hjooj Šfabon smo se pre zato, ka smo ne zrihtali tolmačeja v nemščini, ovi den na Brdi, portugalcon pa ka jih pre silimo za nekši referendum Huh

Že smo se na zečetki zamerili, ne ka se še na kunci nebi Pisk

MHA sreda, 12. marec 2008 ob 19:28

Nesreča Frattinijeve kolone vozil

Peračica - MMC RTV SLO

Med vožnjo kolone s spremstvom, ki je do Bleda spremljala podpredsednika Evropske komisije Franca Frattinija, je prišlo do manjše nesreče.

Nesreča se je zgodila v torek zvečer na območju Peračice, kjer se cesta zoži. Kolona je zmanjšala hitrost, voznik kombija v zadnjem delu kolone s spremstvom pa je zaradi prekratke varnostne razdalje trčil v vozilo pred njim. Zatem je v kombi zaradi prekratke varnostne razdalje trčil še voznik zadnjega vozila. Vozilo z varovano osebo pri tem ni bilo udeleženo.

V nesreči ni bil nihče poškodovan, nastala je le manjša gmotna škoda, še sporoča policija. Kolona je po trku mirno nadaljevala pot, le nespretnima voznikoma sta bila zaradi prekratke varnostne razdalje izdana plačilna naloga.

Jernej sreda, 12. marec 2008 ob 20:38

Dejan je napisal/a:


"Slovenija je predstavila svoj logotip za predsedovanje EU-ju. Osebno ga ocenjujem kot neizstopajočega, a vseeno ne poraznega...

... so me pa zabavali komentarji kot je npr ta, da si logotip predstavljajo kot "prdec v vetru" ali pa kot "zvezdo v pljunku". Skratka porazno in dolgočasno. Zdi se mi, da se je tudi pri tej stvari pokazalo, da znamo biti Slovenci ali pasivno nekritični ali pa velikokrat kritični samo zato, ker se nam to zdi kul. Ma kaj jes vem, nisem bil ravno navdušen, ampak sem šel potem malce pogledat druge in sem si mislil, hvala bogu da mamo tega, ker pr drugih te pa tud srat pritisne.

Več logotipov predsedovanj drugih držav članic je BaduBadu zbral tukaj.


Hehe. Tisto žuto zvezdo si lehko razlogate tüdi kak žensko, ki noge narazen drži Pisk

Pa ostali logoji KLIK


Meni se tej LOGO lepse vidi...

Zvončica nedelja, 16. marec 2008 ob 01:53

Če keri kej ve kak se kej nÜcajo oni novo zidani placi z unterhund drogimi stoli.....se sploh kej tan godi? Ali so to povali za dvo sestanka pa adijo...?????Zverižjeni Zverižjeni

MHA nedelja, 16. marec 2008 ob 02:09

Pa še pozobila si drogo stekleno fasado - akvarij. Pa tak so večinoma v Brusli, taka...

MHA petek, 28. marec 2008 ob 17:07

Med predsedovanjem po Bruslju z vozilom na vodik

Ljubljana - MMC RTV SLO

Predstavniki bavarskega izdelovalca avtomobilov so slovenski vladi v uporabo podarili razkošno limuzino na vodikov pogon, ki jo bo vlada uporabljala predvsem v Bruslju in okolici.

V sredo je v Ljubljani potekala slovesnost ob slovenski predstavitvi prve razkošne limuzine, ki jo poleg bencinskega poganja tudi vodikov motor.


Več si lehko preštejete tü, pa še videjo prispevek je scoj.

Zvončica ponedeljek, 31. marec 2008 ob 23:33

To so venda ne za navodne smrtnike napravili ne????

MHA torek, 1. april 2008 ob 13:16

Fčera je blo točno pol mandata precedovaja in bli smo pohfoljeni, JJ pa se je pohfolja v sfojih cejtnigah ke ob sobotah hodijo zapstoj. Pisk

Zvončica četrtek, 3. april 2008 ob 01:36

Larifari....ve pa se stalno hvolijo tote ka so te glovni...me zanimle ka de se gučalo čez pol leta ali pa leto. Toti EUjovi predstavniki pa tak nimajo kej drugo rečti kak samo hvolo...ve pa jin je lepo prinas, mi pa to pločamo iz svojih žepov.

MILAN četrtek, 3. april 2008 ob 07:47

Mislec
edino kej je dobrega ja to ka vejo ka so bili v Sloveniji
jesti pa piti mojo joko dobro za ostalo pa jih boli k...cNa zadnje urejal: MILAN, dne: 03.04.2008 ob 06:52

Pepek z brega četrtek, 3. april 2008 ob 11:10

Jas sen ne glih prepričani, ka fsi znojo, ka so bili v Sloveniji.

Med jimi se gvišno nejde bor eno por takših, keri mislijo, ka so v Ukrajini, na Slovašken, na Hrvatiji....



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.