MILAN četrtek, 9. marec 2006 ob 19:50

Ta nit obravnava vsebino članka: Novosti na portalu

je čas, in zanima me ali tisti ki jim je želja spemeniti nekaj v
Ljutomeru želijo te spremembe?Postavili ste nas na dno in pobrati se z dna je lažje kot padati še naprej. IZZIV dajmo, horuk in za napredek strnimo vrste.No te pa gremo.Poljub

juž sreda, 22. marec 2006 ob 12:19

Ja jaz sen za Kul

Pepek z brega sreda, 22. marec 2006 ob 21:34

Jas sen tüdi "ZA"!
Pa gvišno še je dosti takših, ki so priprovleni neke narediti za toto našo Prlekijo (NE SAMO LOTMERK), samo nücajo nekoga, ki de jih zbüda.
Meni bi se vidlo zlo fejn, či bi se prek totega foruma zglosa tüdi keri od tistih, ki že kumej čokajo na jesenske volitve, na kerih do se na račün fseh nos bili za stolčeke.
Toti bi lehko še nejveč naredili za Prlekijo, či bi le šteli.

MILAN četrtek, 23. marec 2006 ob 20:17

NO PA SE JE ZAČELO NEJPRET POMALEN TE PA DE ŽE LETELO V GRABO
KEJ SI OMENJA VOLITVE? TO PA DO ISTA ŠTORJE PA SKORON ISTI KSIHTI HASEK PA JE TAK ODVISEN OD NOS.SAAMO LETOS BODE DRGAČIK MALO BOL BODE LUŠTNO KA DE ŽE ZAČEJA VRETI MOŠT TISTI TA PRCEJTNI PA DE ŽE FČEKNA MORTI PE TUDI KEREMI VREZA PO BEDRI.
ŽIVELE VOL....Zloba

Dejan sobota, 25. marec 2006 ob 20:02

Ok, volitve neso novost na portali, tak ka smo malo zlüftali Nasmeh

Novost na portali pa je rubrika Oceni me. V toto rubriko lehko fsakši obiskovalec portala naloži svojo sliko al sliko svoje živoli al pa kero koli drügo sliko in jo te drügi obiskovalci lehko ocenjüvlejo. Fsakši lehko oddo en glos na den.
V bližnji prihodsnosti pa se obetajo še novosti kot so kviz, vicoteka, še več zabavnih iger, malo več aktualnih lokalnih tem, pa seveda več slik v galeriji pa še kej de se nejšlo...

lp Pomežik

Dejan nedelja, 26. marec 2006 ob 19:40

Danes še je bilo dodanih 31 novih različnih iger. Najdete jih tukaj.

Dejan torek, 23. maj 2006 ob 02:38

Zej še momo kviz na toten našen portali. Če ma keri kakše vrede vprašanja, kakše zanimivosti, predvsem glede Prlekije al pa nekej takšega, nej to pošle na mail. Ka bomo naredli en kviz o Prlekiji, ka bomo malo nafčili lidi, ke je to Prlekija! Nasmeh

MHA sreda, 24. maj 2006 ob 18:37

Dejan je napisal/a:
Danes še je bilo dodanih 31 novih različnih iger. Najdete jih tukaj.

Kul dobre so

Jernej sobota, 12. avgust 2006 ob 15:50

Pomežik cool so res..erste Sahne Haha

Dejan sreda, 16. avgust 2006 ob 23:37

Zej sen jih še 25 novih doda. Tak ka se le špilejte Pomežik

Pepek z brega četrtek, 17. avgust 2006 ob 00:08

Te pa še nekej takšega gor deni,ka bomo lehko delali, ne ka se samo špilamo!

Dejan četrtek, 17. avgust 2006 ob 14:48

Ja ka pa bi te ti Pepek dela? Či ti je duma dela sfalilo? Nasmeh

MHA četrtek, 17. avgust 2006 ob 15:39

Pepek ve de zej lepše vreme pa boš meja ke delati. Haha

Dejan sreda, 11. oktober 2006 ob 15:48

Že pred cejton sen da gor en mali kviz o Prlekiji z 10 vprašanji. Malo ga poglente pa ka te vidli, či kej vete Nasmeh V krotken bode gor še kakši večji kviz o Prlekiji z več vprašanji. Še ga sestovlan. Lehko mi tüdi na mail pošlete kakšne predloge za vprašanja.
Čist na friško pa sen doda Alkotest! Nejdete ga tan na levi stroni v menuji Interaktivno. Lehko preverite kak ste pijani, či še lehko dale pijete al de pomali trebalo hejati Nasmeh Toti test je nareti tak nasploh za lidi. Vemo pa ka Prleki več nosimo kak ostali, tak ka glih ne vala v celoti Nasmeh Je pa tak za hec! Probejte!

Jernej sreda, 11. oktober 2006 ob 20:49

Zato ker san Prekmurski Dunajscan san zelo dobro prasanja trufo...Aplavz

Dejan sreda, 21. marec 2007 ob 00:08

Tan na desni je na novo takši veki rdeči gumb! Či tan gor kliknete se lehko registrirate in te lehko 24 SMS-ov na den pošlete brezplačno na kero koli mobilno številko po Sloveniji! Aplavz Gor

Jernej torek, 3. april 2007 ob 22:38

Cü Dejan ves ka bi cool blo! Vido san na sobotainfo.net ka lahko tedensko dobis 1 sms o dogotkih na spletnoj strani (Forum,Novice..itd).

Zaj san tak samo pri vas registrirani!

Hej fajna ideja tüdi za prlekija-on.net ne?
... samo kelko to pride? Hm Haha Nasmeh Jezik Gor

Dejan sreda, 4. april 2007 ob 16:22

Ja ideja je že fejna. Samo fse kej vidiš na toti stroni pa fsi stroški povazeni z jo, je šlo iz mojega žepa, pa tak de tüdi napre. Či bi mi kera občina dola kakši cent, te bi še morti to blo možno Nasmeh
Lehko pa van pošilan iz ovih smsof kej jih tan gori vidite, tisti rdeči gumb Nasmeh
Samo nas nega tak dosti, pa itak smo fsakši den fsi gori, ka vidimo kej se dogaja, tak ka ne nücate tega ka van pošilan Nasmeh

Jernej sreda, 4. april 2007 ob 18:21

Dejan je napisal/a:
Ja ideja je že fejna. Samo fse kej vidiš na toti stroni pa fsi stroški povazeni z jo, je šlo iz mojega žepa, pa tak de tüdi napre. Či bi mi kera občina dola kakši cent, te bi še morti to blo možno Nasmeh
Lehko pa van pošilan iz ovih smsof kej jih tan gori vidite, tisti rdeči gumb Nasmeh
Samo nas nega tak dosti, pa itak smo fsakši den fsi gori, ka vidimo kej se dogaja, tak ka ne nücate tega ka van pošilan Nasmeh


Cü prav mas! Tak san vsaki den gor! Gor Haha

Jernej sreda, 4. april 2007 ob 18:21

Gor



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.