Jernej sreda, 4. april 2007 ob 18:21

Ta stran Prlekija-on.net je bolsa kak marsi kera obcinska stran ves! Aplavz

Zvončica nedelja, 8. april 2007 ob 01:40

Dejan mon idejo kak priti do penez ka neš s svojega žepa dova....glih pret tremi vürami sen na dursi glejala komi bi dola 0.5%svojih penez....pa moš gori (bor pogledni) 70% takših društev ipd. ka se pitaš koga boga se grejo pa fehtajo...kak drüštvo se lehko registriraš že če moš bor tri člane (nos pa je doooooooooosti več)te pa se prijaviš na dursi za peneze (sen vidla ka so to prinas naredli v mladinsken centri s Kamenščaka, pa tan pitaj kak se do penez pride)....no, te pa de keša zadosti še za kakšo pojedinoipd.No, bi šlo?? Zakej nebi proba če pa vsakši lehko...Kul

MILAN nedelja, 8. april 2007 ob 08:59

Pomežik ZVONČICA pametno dete
tak se mora delati če češ ka je malo
leži v naših krajih.
Drukati tan ke kaj prteče.

Poljub Poljub Poljub

stron pa je tak dobra ka bi
si Dejan zaslužja nekaj v žep.


Vesele svetke!

Dejan nedelja, 8. april 2007 ob 13:28

Ja tak bi šlo, samo te moren nekšo društvo meti. Smo pa našo društvo glih pred enin tednon dol zaprli... Da maš itak same nevole s ten, če delaš kej al ne, moreš na kunci leta tote papire vküp sprovlati.
Kak pa se do penez pride tü v mladinsken centri na Kamenščaki, pa jas dobro ven Nasmeh

Dejan torek, 7. avgust 2007 ob 15:36

Zej sen na stroni nareda, ka ma vsakši svoj profil. Do jega lehko dostopate -> Uporabniški menu -> Moj profil.
Tan lehko spremenite svoje podatke ( Menu -> Uredi -> Posodobi profil ), lehko naložite svojo sliko, vpišete svoje podatke (ime, priimek, naslov, datum rojstva, telefon, ....), lehko se povezovlete s posameznimi uporabniki na stroni (Prijatelji -> Urejaj svoje prijatelje). Pa tü na forumi, či kliknete na ikono , poleg ikone ZS, te lehko vidite profil uporabnika.
Tak ka de malo bolj zanimivo, ka te meli kej štrckati Nasmeh

Jernej sreda, 8. avgust 2007 ob 21:26

Jernej je napisal/a:
Ta stran Prlekija-on.net je bolsa kak marsi kera obcinska stran ves! Aplavz
čüj dobro si zrihto....dosta novi stvari si dodao!!!! Gor

1A Dejan! Aplavz Gor Aplavz

MILAN sreda, 8. avgust 2007 ob 21:31

Pomežik
BRAVO DEJAN

samo če ga nebi mi malo drukali bi nan zospa
ali pa bi se malo potoja..

Pisk Pisk Pisk

Nela torek, 14. avgust 2007 ob 21:02

Super kakšne lepi novi smeškoji Angel Rožica Hjooj Tiho Zeham

Dejan nedelja, 19. avgust 2007 ob 00:13

Zej še mate možnost ka fsi lehko nalogate svoje slike gor na stron. Moj profil -> Galerija -> Naloži novo sliko. Fsakši lehko naloži 100 slik, oziroma dere presegne 5 MB prostora. Slike so lehko veke nejveč 600 px in 150 Kb. Tak. Veselo na delo Aplavz Pomežik

Dejan ponedeljek, 5. november 2007 ob 15:43

V Mojen profili mate še zej možnost ka dodote komentar k posameznemi uporabniki v zavihki Komentarji. Lehko povete besedo al dve en o oven pa ocenite uporabnika od 1 do 5 Nasmeh Pomežik
Pa poglednete lehko keri fse gleja vaš profil na Ogledi profila. Ka te vidli keri špijonera za vami Pisk

Zvončica torek, 6. november 2007 ob 01:19

Uf, komej sen lodala operacijo ka sen si sliko gor pripopala....tak ka zej glih nen včasik šla moje "zaloge"gor devat.Ka se moren odehnoti od težkega dela....Pomežik

Dejan torek, 6. november 2007 ob 01:44

Zej še lidje samo tan komentare pišejo. Bode forum crkna Mislec Tiho

Nela torek, 6. november 2007 ob 16:29

Samo tota nova zadeva pa je cool, hehehehehehehe.....Gor Aplavz

Dejan sreda, 14. november 2007 ob 12:23

Vsi tisti, ki ste si že nekše filme dodali pret v svoj profil v zavihek Videi, še zej enkrat lehko to naredite, či kliknete v menuji Interaktivno na Video in tam Dodaj video. Tiste videe ki jih bote dodali bodo avtomatsko prikozani v vašen profili v zavihki Videi. Malo sen spremena fse vküp, zato zej tan več nimate tistih, ki ste jih pret dodali.

Jernej sreda, 14. november 2007 ob 22:32

Jernej je napisal/a:
Ta stran Prlekija-on.net je bolsa kak marsi kera obcinska stran ves! Aplavz


...pa res je! Dejan je rejdno zrihto stran vedno nikaj novega!Gor

Zvončica četrtek, 15. november 2007 ob 01:34

Dejan kej če bi negi doda kakšo rubriko za brezposelne ka bi lehko po sistemi "baba čula baba rekla" meli ponudbo kakšega dela ali pa mogoče od delodajalcov kej lidi nücajo....veš ka je prinas dosti mlodih brez dela pa bi se mogoče kej skotilo...magari na črno ali pa za por dni dela.

Dejan četrtek, 15. november 2007 ob 01:43

Nega problema. Takše stvari bi se lehko tüdi sen gor na forum pisale. Či pa je tega dosti; zej ne ven keko tega "babe čüjete" Haha , te pa se lehko naredi posebej rubrika samo za to, ka de se notri vpišovalo.

Pepek z brega četrtek, 15. november 2007 ob 10:14

Jas bi ti predlaga, ka začneš malo premzati s totimi "novostmi". Fčistar sen že zgübleni, da jin ne ftegnen slediti.Pomežik

lehko bi meli bor ednok na mesec kakšo usposoblaje pri Milani, ka bi nan ti to malo pokoza, kak se fse tote riči, kere ponüjaš dojo ponücatiMislec Mislec

Eni smo veš pač bole plantavi, kej se tote moderne tehnike tičeZid

Nela četrtek, 15. november 2007 ob 13:48

Jaz sen pa zej prvic vidla, da ko mi kdo ZS pise ka mi na moj meil posle da man ZS to se mi zdi pa res suuuuuperrrr Aplavz Gor

Dejan ponedeljek, 19. november 2007 ob 14:06

Videi se zej po noven lehko tüdi komentirajo Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.