MHA torek, 22. junij 2010 ob 12:07

Ke veš, mogoče de se jin zej le posralo.

TUNČEK torek, 22. junij 2010 ob 12:23

Mislin, da se jin bo glih gnes fsralo, čeglih so ne vredni nič. Rezultot pa je lehko glih vse možno. Kis na fris

Dejan torek, 22. junij 2010 ob 14:07

Upan, ka de Mehika - Urugvaj X, te pa se Francozi lehko duma dale svajüvlejo.

optix torek, 22. junij 2010 ob 14:16

Dejan je napisal/a:
Upan, ka de Mehika - Urugvaj X, te pa se Francozi lehko duma dale svajüvlejo.

so francozi zaceli delati pritiske na fifo glede tote tekme ka je baje zgucana ka de X, in zdaj bo zanimivo videti kak bo ta tekma res koncala

MHA torek, 22. junij 2010 ob 14:16

Urugvaj de jih namaza. Hihihi

Dejan torek, 22. junij 2010 ob 14:24

Včera je bila kvota na X 1.60 Hehe To še je hüše, kak v italijanski ligi. Zej je šla malo gor.

optix torek, 22. junij 2010 ob 15:10

ja res je , tam na betfairu izredno padajo kvote na X za italjansko 2 ligo Nasmeh
vcasih tudi 1.30 Nasmeh potem pa tekma se odigra cisto v drugem scenariju Šokiran

demiensatlier sreda, 23. junij 2010 ob 09:28

Lep pozdrav. Zaenkrat sem zelo zadovoljen s svojimi napovedmi, saj sem na odličnem 3. mestu. Upam da bom uspešen do konca in se morda boril tudi za 1. mesto, veliko pa bo odvisno tudi od napovedi zmagovalca svetovnega prvenstva.

Vso srečo vsem še naprej.

arbiter sreda, 23. junij 2010 ob 11:58

Meni še tudi lepo kaže- v začetki je bilo super, te je malo doj palo, zej pa sen opet v igri.

mislin pa ka zej pridejo tekme, ka bode težko, zej več nede "zicerov" tu lahko vsaki vsakega premaga.
pa še kak smo svetovnega napovedali na konci za točke.

vso srečo vsen, gremo dale, tak kak naši upan

MHA sreda, 23. junij 2010 ob 12:09

Vi tan na začetki ste na knap ja. Ke pa či bi slučejno na kunci trije meli isto točk?

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 12:58

MHA je napisal/a:
Vi tan na začetki ste na knap ja. Ke pa či bi slučejno na kunci trije meli isto točk?

Veš ke MHA bojo pa televizijo delili na 3 dele,mojo srečo, se je LCD - eden dobi L (lepo je blo sodelovati), drügi C (crkne naj prvi), tretji pa D (drügič mo meja več sreče) Hehe Hahaha Hihihi

Dejan sreda, 23. junij 2010 ob 13:54

Hehe dobra

Za toti primer pa vse piše v stavnici:

V primeru enakega števila točk, ima prednost uporabnik, ki je večkrat dobil 3 točke.

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 14:03

Dejan ti pa moš odgovore na fsako pitanje, toke nücamo ! Princ

MHA sreda, 23. junij 2010 ob 14:36

Tunček, tista je res dobra. Hihihi To ja

Pepek z brega sreda, 23. junij 2010 ob 14:48

Mislec Mislec Mislec
Bi pa bila varijanta, ka se pač podelijo tri televizije Vuuhuu

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 15:02

Če podelite tri televizije, de Dejan ša komplet v cugrunt!!! Vudri po pegasteh Angležih Vudri Vudri Vudri krucinal !

MHA sreda, 23. junij 2010 ob 18:11

Dvakrat sen stava na Angleže pa dvakrat so me zajebali, tretjič pa sen več ne stava, pa so še me tretjič zajebali. Hjooj

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 18:41

MHA je napisal/a:
Dvakrat sen stava na Angleže pa dvakrat so me zajebali, tretjič pa sen več ne stava, pa so še me tretjič zajebali. Hjooj

Trikrat sen stava na Angleže, dvakrat zgüba in ne ven zake sen moga gnes dobiti tri točke ? Jočeeem

MHA sreda, 23. junij 2010 ob 22:15

Sen misla ka do Srbi ke bojše brsali. Hjooj

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 22:26

MHA je napisal/a:
Sen misla ka do Srbi ke bojše brsali. Hjooj

Jas sen stava na neodločeno, pa sen zgüba, čeglih bi lehko bilo in tüdi bi blo to pošteno! Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.