Dejan torek, 8. junij 2010 ob 16:12

Ka še odpremo temo, če ma kdo kej za pitati al pa kakše pripombe Nasmeh

Na prvo tekmo se že lehko stovi, da je do začetka meje kak 72 vür, na prvaka pa do začetka prve tekme.
Či mate pa kakšna vprašanja, predloge pa kar napište.

Stavnica SP nogomet klik klik

branilec sreda, 9. junij 2010 ob 17:52

Če kdo želi napovedat rezultate tekem za SP 2010, polek pa še kako lejpo nagrado vtrofiti, se lahko prijavi na www.prerok.si

SlovenianDevil sreda, 9. junij 2010 ob 19:36

In dejan.....kak si stavjo?? ali ne razkriješ tega Haha ?

MHA sreda, 9. junij 2010 ob 21:01

Organizator nesmi sodelüvati v svojih nagradnih igrah. Nasmeh

SlovenianDevil sreda, 9. junij 2010 ob 21:04

Res??? Mislec ...brezveze Haha

Vidin ka se lidje fest odločajo za Španijo, ka de prvak....bomo vidli...

MHA sreda, 9. junij 2010 ob 21:17

Organizatori pa jiho družinski člani ponavodi ne sodelüvlejo v igrah, ze ne ven kak mo Dejan tü. Tü itaki stovlaš taka nemaš ke zašmuglati. Hihihi

Dejan sreda, 9. junij 2010 ob 22:24

Špilan lehko, samo si pač som sebi nen nagrade da, tak ka odpodnen iz končnega seznama Nasmeh
Stava pa sen na Švabe Hihihi

kokot sreda, 9. junij 2010 ob 23:57

organizator lehko zašvingla či son sodeluvle v igri pa priredi rezultat v korist kerega če Nasmeh
ka mo dragota kosa zvali na špricar Nasmeh
malo heca.

jaz don glos ka de svetovni prvak brazilija.

Dejan četrtek, 10. junij 2010 ob 00:01

Ka pa bon meja od tega, ka prirejan? Nasmeh Rezultati bodo javni, fsaki ve, kej je stava za prvaka pa na posamezno tekmo, po fsakši tekmi de se lestvica posodobila, fsakši pri tekmi na kero je stava, vidi pravilen tip, rezultat pa svoj tip, kej je stava pa točke, ki jih je tan doba. Či de keri misla, ka je narobe zračünana, bomo podebaterali Nasmeh
Jas pa, kak sen reka, v igri bon sodelüva, samo se po kunci moje ime nede upoštevalo.

Či pa češ staviti kokot, pa to naredi tü -> Stavnica
Tü na forumi to ne vala, či napišeš Nasmeh

Ducky četrtek, 10. junij 2010 ob 08:00

finale de Slovenija-Anglija Pomežik
vači pa če do Španci tak špilali, kak pred dvema letoma, te so prvi favoriti pred Brazilci.

TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 09:59

Ducky je napisal/a:
finale de Slovenija-Anglija Pomežik
vači pa če do Španci tak špilali, kak pred dvema letoma, te so prvi favoriti pred Brazilci.

Ge ti živiš Ducky, naši so že zaj presegli samega sebe, da so sploh prišli to, če pa premogajo še Alžirce pa so odlični, potli pa do pač šli domu, pa nede to nič hujdega, so pač dosegnili svoje. Finole je pa od jih oddaljen svetlobna leta. Bodmo realni, čüstva tü nič ne hasnijo !

MHA četrtek, 10. junij 2010 ob 10:44

Jas tüdi tak mislin, kak je reka Tunček, naši so sfojo dosegnoli z uvrstitvijo na SP, dvomin ka do prišli še v kakši nasledni krog. Lehko pa se res mogoče zgodi scenarij, kak ga je optix napisa por postov naze v temi SP v nogometi, san tan te že more veka sreča polek biti. Tako

Dejan četrtek, 10. junij 2010 ob 11:11

Tü je guč o stavnici Hudi
O SP je tema tü -> SP v nogometu Pomežik

SlovenianDevil četrtek, 10. junij 2010 ob 11:13

bomo vidli kak bo....tekmi z zda pa alžirijo bon stavjo na slovence...z anglijo pa nimam pojma Haha

po moje pa de argentina zmagala....lahko pa da ne Haha....bomo vidli Slovenija Nogomet

TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 12:00

MHA je napisal/a:
Jas tüdi tak mislin, kak je reka Tunček, naši so sfojo dosegnoli z uvrstitvijo na SP, dvomin ka do prišli še v kakši nasledni krog. Lehko pa se res mogoče zgodi scenarij, kak ga je optix napisa por postov naze v temi SP v nogometi, san tan te že more veka sreča polek biti. Tako

Ja sreča se že zgodi, samo malo verjetno je to na takših vekih tekmovojih. Če pa se ke tokega zgodi pa mo praf veseli.

TUNČEK četrtek, 10. junij 2010 ob 12:03

SlovenianDevil je napisal/a:
bomo vidli kak bo....tekmi z zda pa alžirijo bon stavjo na slovence...z anglijo pa nimam pojma Haha

po moje pa de argentina zmagala....lahko pa da ne Haha....bomo vidli Slovenija Nogomet


Ja Alžirce mo že premogali, z Ameriko pa nikoli ne veš. Lehko jih premogamo ali pa igromo neodločeno, z Angleži pa po moje nede sreče.

SlovenianDevil četrtek, 10. junij 2010 ob 12:42

TUNČEK je napisal/a:
SlovenianDevil je napisal/a:
bomo vidli kak bo....tekmi z zda pa alžirijo bon stavjo na slovence...z anglijo pa nimam pojma Haha

po moje pa de argentina zmagala....lahko pa da ne Haha....bomo vidli Slovenija Nogomet


Ja Alžirce mo že premogali, z Ameriko pa nikoli ne veš. Lehko jih premogamo ali pa igromo neodločeno, z Angleži pa po moje nede sreče.


Ja samo pazi Alžirci so ne tak slabi....hiter tempo igre majo in če naši nedo meli kondicije bode v drugem polcejti hudo....

Nikoli ne veš kdo bode te presenetjo, Grki so tudi Evropsko prvenstvo zmagali pa je noben ne pričakuvo...to je bilo leta 2004 če se ne motim

SlovenianDevil četrtek, 10. junij 2010 ob 17:13

Dejan, za toti 2 tekmi si čase zamejo
Nemčija-Avstralija
Srbija-Gana

Prva se začne ob 20:30 ne pa ob 16:00
Druga pa ob 16:00 namesto 20:30 Pomežik

Dejan četrtek, 10. junij 2010 ob 22:35

Ja je blo kar nekej tekem zamejanih. Očitno še je te ne bija glih dober spored, gda sen jaz to vpišova pred dvema mescoma. Sen poprava, či še je kakšna napaka pa mi javite.

Vojka petek, 11. junij 2010 ob 13:10

Najprel pohvala, da mate stavnico, bo ogled tekem vsekakor bole napet Nasmeh

Hkrati pa ena pripomba: Zakaj, ko enkrat klineš shrani, več ne moreš spreminjati stav? Spreminjanje stav bi moglo biti omogočeno vse do začetka tekme.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.