Dejan četrtek, 8. julij 2010 ob 11:45

Pridi si po nagrado zütra, jas v soboto odiden na morje Hihihi
Te tak ne ven, kak bon rezultate pa končno lestvico posodobja, tan bon brez tehnike Nasmeh

TUNČEK četrtek, 8. julij 2010 ob 14:30

Arbiter tüdi jas ti is srco čestitan, dober prognozer si : Aplavz

TUNČEK petek, 9. julij 2010 ob 13:39

A čemo vervati hobotnici ali mo stavili po svoji glovi ? Mislec

Hobotnica je prognozerala tak :

Hobotnica napovedala zmagi Nemčije in Španije
Oberhausen - Nogometna Nemčija je za trenutek zadržala dih in si nato oddahnila: hobotnica Paul, znameniti vedeževalec iz akvarija v Oberhausnu, je za zmagovalko malega finala nogometnega SP izbrala Nemčijo.


--------------------------------------------------------------------------------
Tokrat je imela žival dvojno nalogo, saj je morala določiti še svetovnega prvaka. Odločila se je za Španijo. Kdor v teh dneh nogometnega svetovnega prvenstva ne pozna hobotnice iz Oberhausna, je bodisi zamudil eno večjih medijskih atrakcij ali pa ga nogomet sploh ne zanima. Hobotnica je namreč doslej pravilno napovedala vse zmage in poraze nemške izbrane vrste, med drugim na veliko žalost Nemcev tudi poraz v polfinalu s Španijo.


V finalu je Paul napovedal zmago Španije.


Besni navijači so po tej tekmi predlagali, naj hobotnico, namesto da državo straši s svojimi napovedmi, pripravijo v solati ali na žaru. V Španiji, kjer so bili navdušeni tako nad Paulovim izborom kot dejanskim izidom tekme, so predlagali, da bi hobotnico preselili k njim, kjer bo nedvomno bolj varna.

A zdi se, da pri noriji s hobotnico že nekoliko pretiravajo. Tako so nekateri (nemški) mediji petkovo kosilo hobotnice ob 11. uri uvrstili v napovednik dogodkov, v akvariju je bila nepopisna gneča televizijskih ekip in fotografov, nemška televizija n-tv pa je pripravila celo neposreden prenos dogajanja z dvema komentatorjema ...



Izteklo se je po nemških željah. Paul se je najprej ovil okrog posode z nemško zastavo. Nato je gledalcem in reporterjema za trenutek zastal dih, ko se je žival spretno preselila na drugo škatlo iz pleksistekla in nekaj časa razmišljala ob urugvajski zastavi. Nato se je spet preselila na nemško posodo, dvignila pokrov in nazadnje pojedla školjko, kar pomeni, da bo v tekmi Nemčija - Urugvaj zmagala prva.

Nato so v Oberhausnu hobotnici privoščili tričetrt ure odmora, po katerem se je lotila še zadnje vedeževalske naloge na tem SP. Izbrati je morala zmagovalca nedeljskega finala med Španijo in Nizozemsko. Če gre verjeti Paulu, bo novi svetovni prvak - Španija. Za izbor finalnega zmagovalca je hobotnica potrebovala le nekaj minut, za Španijo pa se je odločila brez oklevanja. Tekma Španija - Nizozemska je bila prva brez nemške udeležbe, na kateri je vedeževal Paul.



demiensatlier petek, 9. julij 2010 ob 14:14

Nič, bo treba stavit na Španijo!

đoužek petek, 9. julij 2010 ob 14:21

Cejtng Haaaaa

Tunček.

V čterih cojtangih ove neresnice pišejo.

Paul je pokazal, da čejo Urugvajci in Holanderji zmögat.

Tak bom kar na tote stavu.

Klanjam

demiensatlier petek, 9. julij 2010 ob 16:34

đoužek je napisal/a:
Cejtng Haaaaa

Tunček.

V čterih cojtangih ove neresnice pišejo.

Paul je pokazal, da čejo Urugvajci in Holanderji zmögat.

Tak bom kar na tote stavu.

Klanjam



Tule maš dokaz, da se je odločil za Špance.
http://www.youtube.com/watch?v=Airv2JkT_ps&feature=player_embedded

đoužek petek, 9. julij 2010 ob 19:35

demiensatlier je napisal/a:
đoužek je napisal/a:
Cejtng Haaaaa

Tunček.

V čterih cojtangih ove neresnice pišejo.

Paul je pokazal, da čejo Urugvajci in Holanderji zmögat.

Tak bom kar na tote stavu.

Klanjam



Tule maš dokaz, da se je odločil za Špance.
http://www.youtube.com/watch?v=Airv2JkT_ps&feature=player_embedded


Hjooj

ja po tud to je na youtube (same gluposti)

http://www.youtube.com/watch?v=Ct4_ze_FjNo&feature=fvsr

TUNČEK petek, 9. julij 2010 ob 20:40

demiensatlier je napisal/a:
Nič, bo treba stavit na Španijo!

Mislin, ke resen tüdi zato ke do znali umiriti Holandere kak so Nemce in do potli igrali tüdi podobno kak proti Nemcon, le malo bole točno bi mogli strelati pa so prvoki. To ja Ploskač Hahaha

TUNČEK petek, 9. julij 2010 ob 20:48

đoužek je napisal/a:
Cejtng Haaaaa

Tunček.

V čterih cojtangih ove neresnice pišejo.

Paul je pokazal, da čejo Urugvajci in Holanderji zmögat.

Tak bom kar na tote stavu.Klanjam


Žurnal 24 ur . Video pa je z drügega linka . To ja
al 24 ur ! Haha Ploskač To ja

demiensatlier nedelja, 11. julij 2010 ob 09:43

Jaz nočem bit 2. prosim prehitite me!

TUNČEK nedelja, 11. julij 2010 ob 09:57

demiensatlier je napisal/a:
Jaz nočem bit 2. prosim prehitite me!

Jas te nemren, lehko te Dezemlj ali pa mogoče gdo. ke je stava prvoka Španijo ali Nizozemsko, pa za prvoka dobi točke. Za Španijo do dobli 5 točk, za Nizozemsko pa 11 točk in de se lestvica še močno spremenila. Pozdrav Tako

đoužek nedelja, 11. julij 2010 ob 10:30

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač

Tunček ma pa lepo kapo, lepo kapo Tunček ma.


Čestitam vsem čteri ste nagrade dobli.

Tudi sam sen bil dober, ka sem za samo 6 tekem dobil tolko točk.

Klanjam

demiensatlier nedelja, 11. julij 2010 ob 11:14

Samo tisti, ki so stavli na Nizozemce mi še lahko vzamejo 3. mesto tako da upam da zmaga ŠpanijaNasmeh

optix nedelja, 11. julij 2010 ob 19:25

demiensatlier je napisal/a:
Samo tisti, ki so stavli na Nizozemce mi še lahko vzamejo 3. mesto tako da upam da zmaga ŠpanijaNasmeh


Španija bo zmagala Ploskač Ploskač Ploskač

đoužek nedelja, 11. julij 2010 ob 20:28

Juhuhu Juhuhu Juhuhu Juhuhu Juhuhu Juhuhu Juhuhu Juhuhu Juhuhu


NAVIJAN ZA NAJBOGŠE, NAVIJAM ZA ZMAGOVALCE, NAVIJAM ZA ŠPA...


...ups, NAVIJAM ZA


Respekt Respekt Respekt Respekt
Klanjam Klanjam Klanjam Klanjam


HOLANDCE

Dejan nedelja, 11. julij 2010 ob 23:33

Lestvica je tak kak je, razen z eno spremembo med 10., dezemlj pa demiensatlier se zamejata, demiensatlier je 3., dezemelj pa 2, po pravili kdo je večkrat doba 3 točke. Dezemlj je doba 3 točke 34x, demiensatlier pa 32x. To na končni lestvici neje upoštevano.

demiensatlier ponedeljek, 12. julij 2010 ob 08:43

Dejan je napisal/a:
Lestvica je tak kak je, razen z eno spremembo med 10., dezemlj pa demiensatlier se zamejata, demiensatlier je 3., dezemelj pa 2, po pravili kdo je večkrat doba 3 točke. Dezemlj je doba 3 točke 34x, demiensatlier pa 32x. To na končni lestvici neje upoštevano.

REEEEEEEEES??????????? To mi deli hehe. Jaz pa celi žalostn kr sem bil 2., sem že študiral zakaj sem stavil finale, hvala admin. Ploskač Haha

TUNČEK ponedeljek, 12. julij 2010 ob 09:35

Fse vküp je blo lepo pa zanimivo in veseli sen ke sen doba majco. Hvalalepa za celomesečno zabovo. Tisti ke si je zmisla stovnico na portoli je zadeja f črno, najbrš si to ti Dejan. Ploskač Nasmeh Pozdrav

arbiter ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 23:19

tak, zej bon pa gleda tekme na novem lcdji Ploskač

Dejan torek, 10. avgust 2010 ob 09:49

Ja arbiter je doba svoj lcd, ostale nagrade so bile poslone gnes, mejce pa tisti dobijo, ko bodo na zalogi. Malo se je zavleklo Nasmeh

Bode pa pomalen nova nagradna igra SP v košarki pa Liga prvakov 2010/11 To ja



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.