zobl sobota, 29. januar 2011 ob 13:53

Ivek je napisal/a:
Je glih prilika! Sen že porkrot šteja neke povedatii o +/-, pa sen si reka, to je ne važno. Pa je. Omogoča zlobnin pa venda ne preveč pametnin ka dovlejo ocene liden, ki čejo povedati ká, gi mo rep no glavo, ki se trüdijo ka portal živi.
Predlagan Dejani, ka toto možnost otprovi, zato so ankete. Neje pravica, ka ugled človeki lehko določi, kdo šte. To je te podobno politiki, al pa nekin cajtingan, gi lehko popluvlejo pa sprovijo op ugled koga god čejo. Ne ven glih, ká so merila za formiraje ocene. Mislin, ka bi trebalo upoštevati: skupno število objav, število tem, ki jih posameznik lansira na podforumu, prispevki f galeriji, blog, prleške cajtinge, prvo mesto f tekmovanjih, prispevek slovori itn. Či pa je to tehnično žmetno, pa naj se "ugled"odprovi. Z ugledon je tak, kak s pametjo, al jo moš al pa nemaš. Nihče je nemre dati, či je nemaš.


Toti minusi ali pa plusi so bole tak...

Recimo primer


Slavek de napisa nekšo stvor na forum, te pa de mu Peter odgovorja ka se s ten ne strinja.
Gda vzemeš f primerjavo Slaveka pa Petra, Slavek je 3 leta na forumi , Peter pa 1 leto.
Se provi po domoči kunštni logaritemski računici je Slavek večji đek.
Te pa mu Slavek do minus zato ki se s Petrovin ne strinja, pol vure kasneje še to temo začnejo brati staeršine oz kakši uporabniki šteri so že od samega skorok začetka prisotni.
Eni do odgovorili ka se Strinjajo s Slavekon pa do dali Petri minus, drugi pa dali Petri minus pa nedo nič napisali, pa ne zato ka po svoji glovi razmišlajo, ampak zato ki je Slavek reka ka se on s ten ne strinja in mu je on tudi minus da.

Po nekšen takšnen principi mali forumi deluvlejo.

Slavek pa Peter sta izmišljeni osebi, a verjetni in ne po naključju podobni resničnim osebam.
(mislin ka nekak tan ponavodi piše na konci kakšne štorje)

misekovi sobota, 29. januar 2011 ob 14:44

in to ma te zej nekši smisel???

Dejan sobota, 29. januar 2011 ob 18:44

No sej ste se bunili, ka nega na forumi o ničen pisati, evo van debato Hihihi

Sicer pa je te to ne takši problem, či na forumi ne pišemo o politiki, korupciji, mafiji, ... pa pišemo samo v teme vce, smeh, vreme, ... Ka se te vsej ne obremenjüvlemo z nekšimi težkimi temami.

+/- pa v bistvi neso namenjeni temi, kak je zobl napisa, ka se nešče z nekon ne strinja. + se pač do, či se strinja pa je podobnega mišleja, - pa fsiple, če kakšo orenk oslarijo piše al pa koga žali ipd. Če se ne strinjaš te napiši svoje drgačno mnenje, ne treba minusa popati. Bi tüdi bilo fer s totimi +/- tak, ka jih lehko podeliš v temi, v keri tüdi som sodelüvleš pa izraziš svoje mnenje. Či pač v debati ne sodelüvleš pa ne poveš svojega mnenja, te tüdi -/+ nej ne bi tola. Samo to je te po zapleteno še to tak izpelati pa narediti, tak ka... Eni se na stron pač prijovijo za 2 minuti, teko pa potola 2 plusa pa 15 minusof, te pa se odjovi, pove pa ne nič. To je te resen blesavo.

zobl ponedeljek, 31. januar 2011 ob 20:38

Mon eno pripombo glede totih sexy fon oglasov.

Ne ven či je takšnin oglason glih mesto na prvi stroni ka do jih dostopajo lehko mlajše populacije....

http://www.prlekija-on.net/mali-oglasi/22/vse-ostalo/215/vroca-pohotnica.html

"Opis oglasa:Tako lepe češplje še nisi imel časti spoznati… Kot bi zajel sočno breskev, z ustnicami objel celotno površino moje rožnate princeske in se na njej poigral s svojim spretnim jezikom…"



Opis oglasa:Uhhh...moja pohotna muca čaka, da jo poližeš, mi s prstom dražiš ščegetavček in me nežno fukaš s prstom v mojo vlažno muco...mmmm 090 64 64 / 090 142 403


http://www.prlekija-on.net/mali-oglasi/22/vse-ostalo/214/rjavolasa-pohotnica.html

driver ponedeljek, 31. januar 2011 ob 22:01

še zdaleč ne tak hujdo, kakše oslarije ti včosik pišeš tu gor Hehe tisto je bole za malo deco strašiti

TUNČEK torek, 1. februar 2011 ob 11:03

Dejan je napisal/a:
No sej ste se bunili, ka nega na forumi o ničen pisati, evo van debato Hihihi

Sicer pa je te to ne takši problem, či na forumi ne pišemo o politiki, korupciji, mafiji, ... pa pišemo samo v teme vce, smeh, vreme, ... Ka se te vsej ne obremenjüvlemo z nekšimi težkimi temami.

+/- pa v bistvi neso namenjeni temi, kak je zobl napisa, ka se nešče z nekon ne strinja. + se pač do, či se strinja pa je podobnega mišleja, - pa fsiple, če kakšo orenk oslarijo piše al pa koga žali ipd. Če se ne strinjaš te napiši svoje drgačno mnenje, ne treba minusa popati. Bi tüdi bilo fer s totimi +/- tak, ka jih lehko podeliš v temi, v keri tüdi som sodelüvleš pa izraziš svoje mnenje. Či pač v debati ne sodelüvleš pa ne poveš svojega mnenja, te tüdi -/+ nej ne bi tola. Samo to je te po zapleteno še to tak izpelati pa narediti, tak ka... Eni se na stron pač prijovijo za 2 minuti, teko pa potola 2 plusa pa 15 minusof, te pa se odjovi, pove pa ne nič. To je te resen blesavo.



DEJAN, HVALA, DOBRO SI NAPISA ! 100 % JE TAK . MINUS JE NIKAK NE DRÜGO MNENJE, OSLARIJA PA SI MINUS KREPKO ZASLÜŽI .

Ivek torek, 1. februar 2011 ob 11:31

Tak bi naj bilo, kak sta napisala. Polek tega, ka je najvekša (etična) odgovornost na tistih, ki +/- tolajo, je odgovornost še na administratori no uredniki, ka tiste minuse, ki neso praf, zbriše kak ene vrste sovražni govor. To je ne glih lehko, samo či si administrator al urednik, te f toto kislo jabuko moraš vjesti. Seveda, či je veka sila. Je pa dobra ideja, ka se dene f pravila: Tisti, ki nič svojega ne reče o temi, nesmi dovati ocen.
To pa je po komplicerano. Zato provin, naj tisti ki dovlejo oceno mojo pasko na to, ka nedo delali krivico.

SlovenianDevil torek, 1. februar 2011 ob 11:34

zobl je napisal/a:
Mon eno pripombo glede totih sexy fon oglasov.

Ne ven či je takšnin oglason glih mesto na prvi stroni ka do jih dostopajo lehko mlajše populacije....

http://www.prlekija-on.net/mali-oglasi/22/vse-ostalo/215/vroca-pohotnica.html

"Opis oglasa:Tako lepe češplje še nisi imel časti spoznati… Kot bi zajel sočno breskev, z ustnicami objel celotno površino moje rožnate princeske in se na njej poigral s svojim spretnim jezikom…"



Opis oglasa:Uhhh...moja pohotna muca čaka, da jo poližeš, mi s prstom dražiš ščegetavček in me nežno fukaš s prstom v mojo vlažno muco...mmmm 090 64 64 / 090 142 403


http://www.prlekija-on.net/mali-oglasi/22/vse-ostalo/214/rjavolasa-pohotnica.html


Bojše ka deca tote oglase glejajo kak pa temo od prleškega simona pa jegove objave.... Hjooj
drgači pa zobl, takšim vsebinam se na interneti nemreš izogniti

MILAN torek, 1. februar 2011 ob 12:34

Šokiran za fsakšega je nekej če mi paše poglednen če pa n epa gren mimo
ka bi nekomi razlaga kej je praf pa kej ne pa se mi ne do

TUNČEK torek, 1. februar 2011 ob 12:56

Ivek je napisal/a:
Tak bi naj bilo, kak sta napisala. Polek tega, ka je najvekša (etična) odgovornost na tistih, ki +/- tolajo, je odgovornost še na administratori no uredniki, ka tiste minuse, ki neso praf, zbriše kak ene vrste sovražni govor. To je ne glih lehko, samo či si administrator al urednik, te f toto kislo jabuko moraš vjesti. Seveda, či je veka sila. Je pa dobra ideja, ka se dene f pravila: Tisti, ki nič svojega ne reče o temi, nesmi dovati ocen.
To pa je po komplicerano. Zato provin, naj tisti ki dovlejo oceno mojo pasko na to, ka nedo delali krivico.


PREDLOG POTPIRAN !

Lenny torek, 1. februar 2011 ob 20:52

Drogi lidje,
dejte meti malo razumevaja do administratorof ali moderatorof, pa nedo zaj še dežurali nad minusi/plusi.

Mon eno enfoh idejo, ki bi pokazali tehntnost +/-.
To bi bilo, ka kda bi klikna na + znak, ka bi se izpisalo, kdo je da oceno, oz enako pri munusi. Te pa se hitro izkože, či človik sploh sodeluvle v debati, oz kaj je pisa in zake je da kaki predznak.
Vupan ka sen kekoteko razumljivo napisa Nasmeh

No mogoče se motin, zdi pa se mi bole smiselno, kak dežuraje moderatorof ali administratorof.

Nevem pa, či je moja ideja oizvedljiva, to de Dejan poveda. Predvidevlen, keko se mi malo sanja ka bi bilo izvedljivo.

Lep pozdraf, pa brez zamere, Lenny

karantanija torek, 1. februar 2011 ob 21:54

Lenny, To ja z moje strani glejano, joko pametno.

Dejan torek, 1. februar 2011 ob 22:03

To je ne problem, sej se že zej shroni, kdo je komi da minus pa gdo plus. Samo te dere nešče vidi, kdo mo je da minus, de mo ša namerno nazej 3 kresna te pa smo opet na isten Hihihi
Pa te več nedo vüpali vsi dovati +/-, da de se javno vidlo Nasmeh

Lenny torek, 1. februar 2011 ob 22:08

Dejan
Moš praf, "znakovne" vojne pa si tudi ne želimo.
Se de mogoče še kdo priša s kako idejo. Če pa tak ostone kak je, pa mene ne moti, me je dozde ne, pa me tudi v bodoče ne misli.

Vupan, ka sen nikomi ne da minosa zavoli jegovega mnenja, nego samo zavolo napadalnega/žaljivega obnošaja do mnenja drugega.

Plus pa sen resen da če sen se strinja, podpira mnenje oz. bi teško son bojše napisa kaki komentor.

Pepek z brega torek, 1. februar 2011 ob 23:20


Bi reka, ka nan resen ne treba s ten mantrati možgonof, keko mo keri plusekof, pa keri mu je minuse gor napopa.
Nej fsakši dela po svoji vesti....
Rojši se posvetmo drügin nevolan

Legionar sreda, 2. februar 2011 ob 05:11

Jaz bi tüdi poveda svoje.Osebno sen tüdi meje na forumi in to v veki meri tűdi zaradi tega, kak je nešče napisa; razprovla se še večinoma v temah kak so Vreme, Malo za Šalo pa podobno, takše teme pa me glih ne privločijo preveč. Hihihi O kakšnih bolj kompleksnih temah pa se kej dosti več ne razprovla, kar je škoda! Či pa se že razprovla pa opažan, ka dostikrat razprova zastone, pa ne ven zakej. Mislec Či kej preveč poveš o keri stvori ali si v keri temi morti malo bole angažerani, te te že eni mojo pa 'pametnjakoviča' (takak mene negda Erof v temi o Tujski legiji), ali pa te napodnejo z besedami, zakej bi se štükali če ne treba, pa kej bi mi o ten pa ten razprovlali, ker baje itak nemo nič rešili, pa tak dale...Eni majo vse takoj za štükaje, ali pa se takjo napodjeni počütijo, ne prenesejo nobene kritike. Včosih man občütek, kak da bi na toten forumi mogli samo nekoga pa nekej hvoliti; čim pa doš kakšno malo bole neugodno ali negativno kritiko, pa je že vse narobe. Tepa si že takoj označeni za nezadovoljneža, pa za jamroča, pa podobno. To se mi ne vidi. A-A Ke je dobrega treba pohvoliti, ke pa slabega pa pokritizerati, ker samo na takši način se lehko kakšna stvor izbojša. Večkrot sen mogoče malo bole negativno kritizera kakšne dogodke ali prireditve v Prlekiji oz. Lotmerki, pa sen bija takoj napodjeni s strani enih, češ, nesi bija tan pa nimaš kej komenterati ali pa zadovolni bodmo s ten ke momo pa še bi se nejšlo...Dosti je toga, prežmetno eni prenošajo malo bolj konkretno debato. Forumi pa so namreč mesto , ge se debatera. In čimveč bi moglo biti debati okoli čimveč stvari. Kda je tak, te je forum dober pa kvaliteten!

S ten pa nečen rečti ka je toti forum slab, ka me nede po što narobe razmja! Pomežik Mislin ka gre za povprečen forum, ki pa bi lehko bija še bojši. Nepa je to samo na plečih administratora oz. skrbnikov foruma ampa na vseh sodelujočih!

MILAN sreda, 2. februar 2011 ob 07:50

Mislec ka vidimo keko bomo napravili za to ka de forum še bole dober.Sigurno je v totih razprovah pokozano pa povedano dosti dobrega-samo tak dale pa bo
Če pa je kakši minus tega pa smo vendar le vajeni pa še nič ne boli pa po žepi ne vüdre.

đoužek ponedeljek, 4. april 2011 ob 19:06

zobl je napisal/a:
Ivek je napisal/a:
Je glih prilika! Sen že porkrot šteja neke povedatii o +/-, pa sen si reka, to je ne važno. Pa je. Omogoča zlobnin pa venda ne preveč pametnin ka dovlejo ocene liden, ki čejo povedati ká, gi mo rep no glavo, ki se trüdijo ka portal živi.
Predlagan Dejani, ka toto možnost otprovi, zato so ankete. Neje pravica, ka ugled človeki lehko določi, kdo šte. To je te podobno politiki, al pa nekin cajtingan, gi lehko popluvlejo pa sprovijo op ugled koga god čejo. Ne ven glih, ká so merila za formiraje ocene. Mislin, ka bi trebalo upoštevati: skupno število objav, število tem, ki jih posameznik lansira na podforumu, prispevki f galeriji, blog, prleške cajtinge, prvo mesto f tekmovanjih, prispevek slovori itn. Či pa je to tehnično žmetno, pa naj se "ugled"odprovi. Z ugledon je tak, kak s pametjo, al jo moš al pa nemaš. Nihče je nemre dati, či je nemaš.


Toti minusi ali pa plusi so bole tak...

Recimo primer


Slavek de napisa nekšo stvor na forum, te pa de mu Peter odgovorja ka se s ten ne strinja.
Gda vzemeš f primerjavo Slaveka pa Petra, Slavek je 3 leta na forumi , Peter pa 1 leto.
Se provi po domoči kunštni logaritemski računici je Slavek večji đek.
Te pa mu Slavek do minus zato ki se s Petrovin ne strinja, pol vure kasneje še to temo začnejo brati staeršine oz kakši uporabniki šteri so že od samega skorok začetka prisotni.
Eni do odgovorili ka se Strinjajo s Slavekon pa do dali Petri minus, drugi pa dali Petri minus pa nedo nič napisali, pa ne zato ka po svoji glovi razmišlajo, ampak zato ki je Slavek reka ka se on s ten ne strinja in mu je on tudi minus da.

Po nekšen takšnen principi mali forumi deluvlejo.

Slavek pa Peter sta izmišljeni osebi, a verjetni in ne po naključju podobni resničnim osebam.
(mislin ka nekak tan ponavodi piše na konci kakšne štorje)


Ja, toti + in - so čudna stvar: enemu daš - , pa jih 10 dobiš, desetim daš +, pa niti enga ne dobiš-
Politika pa lojalnost, dva lica istega obraza. Naskoči

TUNČEK ponedeljek, 4. april 2011 ob 19:39

Glihkar sen ti da en plus, ke si pogrunta neke, ke se pač dogoja, pa najbrš ne samo na našen forumi. Jaaa

đoužek ponedeljek, 4. april 2011 ob 21:48

TUNČEK je napisal/a:
Glihkar sen ti da en plus, ke si pogrunta neke, ke se pač dogoja, pa najbrš ne samo na našen forumi. Jaaa

Klanjam



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.