bosti torek, 23. oktober 2012 ob 22:48

Smo v obdobju ko je denar sveta vladar



Verjetno si tudi vi kot večina evropejcevželi svobode na področju financ

Obstaja možnost le narediti morate korak med dosedanjim udobjem ki se vam zdi da je uspešno čeprav niste zadovoljni sami z sabo, ter tistim ki se vam ponuja na poti uspešnosti.

Spoznajte svoj pravi jaz ter se odločite postati svobodni na področju financ .



Se vam še vedno zdi nemogoče ne ni in lahko vam pomagamo spremeniti svoj pravi jaz.

Vsakdo lahko uspe le lastno voljo mora aktivirati.

Tako kot pravi star pregovor ;kjer je volja je tudi moč

Postanite močni z mnogo volje ter dovolite da vam predstavim kako lahko uspete vživljenju.

TUNČEK sreda, 24. oktober 2012 ob 11:46

In ke si hteja s ten povedati ? Boš da kumi kakše peneze ali moš ke drügega v misleh ?
Vuuhuu

bosti sreda, 24. oktober 2012 ob 22:55

moram ti povedat da imaš smisel za humor
kje pa v današnjih časih dobiš kaj na pladnju
za vse se je potrebno malce potruditi

bosti sreda, 24. oktober 2012 ob 23:09

verjamem da ne zaupate nikomur pa čeprav ga mogoče poznate
saj ni treba zapomnite si pa nekaj kar velja v večini primerov vsak gleda samo zase
in prav v tem je problem ker nihče ki je uspešen ne poskuša pomagat ostalim
jaz sem dovolj uspešen zase in rad bi pomagal ostalim
tisti ki vas ne mika tale ponudba in bi se informirali o njej jo spreglejte in bomo srečni vsi

karantanija četrtek, 25. oktober 2012 ob 14:19

blablabla...............pa v dobre može tüde vervlen (miklavž, dedek mraz, božiček...pa še gdo) tak kak tebi. Ti samo napiše, kon je treba nakozate 500€, te pa bomo čakale, čakale, čakale, ...pa fejn bi še bilo, ka naslednječ s soboj privlečen babico, dedeka, strica pa teto, aja pa ka ne pozoben,,,,,,,to je ne piramidni sistem!!! Hahaha Bosti pa ne me zamerete, sej jas tü nikoga pa nič ne kritizeran, samo se son s soboj na glos pogovorjan.

Tüdi ti tote post spregledne, pa bomo srečni vsi. Angel

TUNČEK četrtek, 25. oktober 2012 ob 15:40

Še zej ne ven zake se gre , ven samo to, da se penezi zaslüžijo in ne podnejo z nebo,razen za prvih por pr kakši piramidni igri. Pomežik

bosti ponedeljek, 29. oktober 2012 ob 21:57

če bi vi vsi vedeli da živite v eni veliki piramidi bi se tega ustrašili.vsako podjetje kjer je direktor na čelu je piramida.nikoli ne boste dobili več od njega



tu nitako koliko delaš toliko dobiš plačano.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.