erof nedelja, 18. november 2007 ob 01:44

Bila zadeva vredu speljana sam eni ki so se prijavili so štrajkali.... nihče ni grizel toliko za naslednjič ko se vidimo
.......bilo fajn, zaj vem saj keri je keri v glavnem vredi ...tisti ki ste pa pret vušli pa ste še marsikej zamudili.....


te drugič pri-Belec Milanu železni dverih






....ene pa pač nemreš fkrej od pc-ja dobiti.....

MILAN nedelja, 18. november 2007 ob 12:00

Aplavz Aplavz Aplavz
tak se reče "pedašija prova je bila"
jeli, pili pa se veselili.

Aplavz Aplavz Aplavz

3.srečaje de se začelo po punoči
te kumen divjo grota.
Pa do pete se pije,pleše pa veseli
bojših pedošof nega.
Dejan bog ti ploti ka si nos malo fküper zbobna.

Keri je ne bija je ne falija (malo že)

Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Nela nedelja, 18. november 2007 ob 14:00

Meni je tudi blo fest fejn, taka Milan se 1x hvala za vse, lepo mi je blo pri Vas. Rožica Rožica Rožica

kobreti nedelja, 18. november 2007 ob 18:46

Tak, naj se van fsen skup opravičin, ka sen ne priša Khmm ,fejst mi je žo,ka smo se ne vidli.Meja sen nekšo pot,ka je en v nevoli osta, te pa pret kak sen domu priša je blo fse skup kesno, za kon itiŽalosten .Še enkrat oprostite ,pa brez zamere!Ubog

MHA nedelja, 18. november 2007 ob 19:06

Vepa si te ne do petih zaron v nevoli bija Mislec Pisk

Dejan nedelja, 18. november 2007 ob 19:48

Tak! Pa je za nami. Škoda. Zej bomo po eno leto čakali, ka se fküp dobimo. No upan, ka mo zej gda pret že fküp prišli Gor
Blo je super, tak kak že loni. Eni ste sicer tak hitro domu odišli ka smo se nejč ne folgali praf spoznati, eni pa smo vztrajali do štireh zaron pa zaklepali Gor
Hrona je bila odlična, hvala fsen küharcan pa kelnaron ka so nan tak nosili gor pijačo pa jesti Nasmeh Hvala Milani, ka smo opet lehko bli pri jih. Tan de zej grotala naša baza, tak kak je Milan že omenja Gor Pa hvala za lopatico, keri mi jo je nastava na avto, ka sen si lehko šejbe spuca Gor pa hvala tistemi, ki mi je na streho avta na veko napisa DEJAN, ka sen op štireh zaron sploh lehko nejša, keri avto je moj Haha Na šejbah so še sicer bli nekši srčeki narisani Mislec Pa hvala tüdi MC Prlekije iz Kamenščaka, ka sen si sposoda prenosnika pa projektor, ka smo lehko Künštne Prleke predvajali Gor

Sen pa razočarani nad tistimi, keri so se prijavili pa neso prišli Mislec Ker hrone pa tega se je pač teko pripravilo, keko se nas je prijavilo. Tisti bi lehko fsej javili, ka jih nede.

Jernej Gor Gor
almanah Gor
Petra Gor Gor
MHA Gor Gor
Pepek z brega Gor Gor
milan Gor Gor
dušan1 Dol
NANDEK Gor Gor
Leon Dol
Marija Dol
Nela Gor Gor
erof Gor Gor
hribernc Dol
fargo Gor
Sonya Gor
Mateja Gor
dejan reno Dol
kobreti Dol

Toti, ke so se prijavili pa neso prišli, dobijo zej -10 točk ugleda, ka te se nafčili! Jezik
Ovi, ke pa smo bili pa dobimo +10, najbolj vztrajni pa +15 Aplavz

V galeriji pa si lehko poglednete slike -> Galerija -> Dogajanje v Prlekiji -> 2. srečanje

Tak! Se vidimo na srečanji, številka 3! Gor Pomežik

dušan1 nedelja, 18. november 2007 ob 20:23

Jaz bi se opravičja, ka me neje blo... Prišlo mi je zmes nekej, ke nisen moga odložiti... Nite nesen bija v Lotmerke..Hmm Hmm .. Vüplen, ka ste se mele max lepo...


lp

dušan

Petra nedelja, 18. november 2007 ob 20:34

Dejan, do kakših štireh, keko ven smo do petih tan bili Mislec

Moren pa tüdi jaz rečti, ka mi je bilo fejst fej, fejn smo pili, jeli, se zabavali, tak ka tisti keri ste ne prišli nejč ne vete kakšo fešto ste zamudili Jezik

Ke pa se tistih srčekov na Dejanoven avti tiče, pa se nej tista samo pasko mo... Zloba Haha




Tudi letos je bila pri Milani redna fešta in keko vidin boma z Dejanom vsako leto pomogala zaklepati. No letos je še MHA pomoga, naslednje leto pa de nas venda še več. Super je blo Gor

MHA nedelja, 18. november 2007 ob 20:48

Je je do petih je blo, či sen kumej ob 6h f štampet priša

Res je fejn blo, jesti super blo, kisla žüpa je nejbojša bila Priklon potli po punoči še nas je prleški Simon v smeh sprovlo. Heh, to so bli smehi gnes zaron ja Hjooj

Nela nedelja, 18. november 2007 ob 21:42

ker moma z jernejon pauzo kafejovo, sen hitro malo poluknina kak je te zej z slikame, ki smo jih celi den gnes ze tak cakale.....Vuuhuu

Vuuhuu :lol: Haha Jezik Nasmeh Pomežik Jezik Gor Aplavz Priklon
slike so fenomenale, tak smo vsi lepi gore Rožica prove zvezde....Jezik

Nela nedelja, 18. november 2007 ob 21:49

vidin pa tudi da sma se nejbojse zamudila, pa magari sa do dveh vstrajalaHaa ali drugo leto pa ma te z vami...... samo piti pa ne popistiti....do konca...heheNasmeh Nasmeh Nasmeh


ja dejan ne zakej, samo da ti je prav prislo....ovo za sneg dol pucate.....si pa te ze liter za drugo leto duzenJezik Haha Jezik Haha Jezik

Dejan nedelja, 18. november 2007 ob 23:50

Ja hvala ja, sej sen zna ka sta mi vidva to püstila Nasmeh Pločan liter, nega problema Gor

Nela ponedeljek, 19. november 2007 ob 00:15

Ja samo tota stevilka 3 nej po negi poleti, ka mo lehko grilali vune, pa ka se nemo sekerali ce je cesta skliska ali ne Mislec Haha

Dejan ponedeljek, 19. november 2007 ob 18:09

Poglednite si video. Glasbeni del večera, brez cenzure Haha

Video -> Zabava -> Srečanje, številka 2!

Jernej ponedeljek, 19. november 2007 ob 22:04

Nela je napisal/a:
Meni je tudi blo fest fejn, taka Milan se 1x hvala za vse, lepo mi je blo pri Vas. Rožica Rožica Rožica

..meni se je tüdi ful vidlo! Aplavz Priklon Gor Klicaj

kobreti ponedeljek, 19. november 2007 ob 22:35

Te buje ste fsi nekan nabildani z ugledon!Angel Jezik

Dejan ponedeljek, 19. november 2007 ob 22:40

Ja viš, ka pa nesi priša. Te bi ti tüdi bija. Zej pa si doba -10 Jezik Po boš se moga en cejt boriti ka boš vlova prikluček z nami Nasmeh

dušan1 ponedeljek, 19. november 2007 ob 22:51

kobreti je napisal/a:
Te buje ste fsi nekan nabildani z ugledon!Angel Jezik

hehe, ti si še bor na "+".....eni smo v "-" padnole...:lol: Vuuhuu Pisk Tiho Hjooj



lp

dušan

Dejan ponedeljek, 19. november 2007 ob 23:14

Ve boš hitro na plusi, si že na nuli Nasmeh

Glede na anketo pa de na tretjen srečanji orenk gužva Haha Samo ka nete zej po fsi obečali, gda pa de trebalo v akcijo pa te zatajili Mislec

MILAN torek, 20. november 2007 ob 08:33

Pomežik
HALO PEDOŠI keri ste bili na srečaji
pa ste pohvolili kej se van je dopalo
lehko napišete kakšno pohvalo n anašo stron
UNIKAT-BELEC tan z leve strani je povezava
v knjigo gostov tan jih dosti pogledna pa je
fejn če so notri kakšne pohvale.
Fejn je bilo da bi večkrat tak bilo.

vaš MILAN



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.