Gregorius ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 10:41

Pozdraf vsem na forume!

Nej san znal, kama tou spada, če sploj kama spada..ali eno par stvari ka napijšen o sebi..ka te znale što san..

Glede na tou, ka san se oženo v radgono (in grato prlek) san se mogo prijavite na forum, pa ka nede Jernej sam..ka de mel malo podpore...

Moje ime je Grega, drugače prekmurec po kraje rojstva, star okoule 28 lejt...



Fajn se mejte ge koli ste...

Grega

Dejan ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 12:06

Pozdraf tüdi tebi pa dobropriša med Prleke! Samo zej, či češ grotati punopravni član, te moreš 17.11. priti na našo srečaje! Nasmeh Pomežik

Gregorius ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 12:52

Rade vole bi se van pridružo..se rejsan nemren, ka man seminar...vej pa neje tou zadnje srečanje, tak ka se te vijdimo ob šteri drujgi priliki...Zid

Grega

Dejan ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 12:54

Kak maš te f soboto seminar? Nasmeh Ja ne ven gda de po naslednja prilika. Venda drügo leto takšega cejta Mislec

Jernej ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 13:10

Lep pozdrav nazaj ot Prekmurca! Ge san z Sodisinec pa ti?
Kak si na tej forum priso? Vprašaj

Gregorius ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 13:42

Dejan je napisal/a:
Kak maš te f soboto seminar? Nasmeh Ja ne ven gda de po naslednja prilika. Venda drügo leto takšega cejta Mislec

Ja. neven kak lejko vi mate te v soboto srečanje..če pa je te že skoro zima...tou mora bite prle..kda je bole toplo...NasmehDol


Jernej je napisal/a:
Lep pozdrav nazaj ot Prekmurca! Ge san z Sodisinec pa ti?
Kak si na tej forum priso? Vprašaj


Ges san pa vačik sobočanec, na forum pa itq znša kak san prišo..prek tvoje boukše polovice..Nasmeh

Grega

Dejan ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 14:02

Srečaje momo te, dere Martinek vino naredi. Smo pač Prleki pa momo tisti cejt nejrejši Nasmeh

Gregorius ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 14:27

Se razmi..normalno...Nasmeh

Grega

dušan1 ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 15:26

Dobrodošel med namiNasmeh


Vüpan, ka de ti lepo med nami


lp

dušan

Nela ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 16:03

Tudi z moje strani DOBRODOSEL med nami. Pa sej mu bo lepo med nami,sej ga nemo bile Jezik

kobreti ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 17:36

Dobro došel pozdraf tüdi z moje strani na töten forumi, samo nečüjen, ka bi v Radgoni tak po prekmursko vlekli makar sen jas tüdi od tü. Haha

MILAN ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 18:01

Vuuhuu
KAK PA JE KEJ S PRIJAVAMI za 2.SREČAJE ?????????????'

KA NEBI SLUČAJNO KERI POZOBA.
Aplavz

MHA ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 18:16

Jah, toti keri so se pre tü pozdrovlali, toti se že aftomacko prijovleni... Vuuhuu Pisk

Gregorius ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 22:26

Nela je napisal/a:
Tudi z moje strani DOBRODOSEL med nami. Pa sej mu bo lepo med nami,sej ga nemo bile Jezik

Fala fala za dobrodošlico..se že fajn počujten. Če me nete bile te pa mi rejsan nede nika falilo..

Grega

TUNČEK petek, 19. november 2010 ob 18:54

Ploskač Tak, pa se je na portoli "rodija" še en Prlek!

Rovno gnes gda mon tüdi provi rojstni den, sen napisa 1000. prispevek in grota na portoli PRLEK. Počütin se strašansko lepo, se smo zamejali dosti mnenj, rekli preci pametnih, zvedli kej novega o Prlekiji, kaj pokritizerali, dobro, fčosik tüdi fsekali kakšo tumasto... In tak de portol živeja napre. Jas mo zej nič več veteron, pač pa Prlek, ne ven keri po vrsti, to ve Dejan. Pisa mo še napre bloge, objava kaše lepe slike is sveto in gda de me pač jezik zasrbeja odgovora na tekoče teme in tüdi son otprja kakšo novo.

Zahvola bi se Dejani, da vzdržüvle toti simpatični portol, da se neizmerno trüdi za novice in skrbi, da svet vidi Prlekijo na neti.
Zahvola bi se fsen mojin spletnin kolegon in tüdi fsen drügin, ke bole pogosto pišejo in tak z menoj vret dovlemo portoli živleje.





VSEN PORTOLOFCEN POŠILAN PRISRČEN POZDROF IS GORICE !!!
Vaš Tunček

MILAN petek, 19. november 2010 ob 19:38

Mislec V imeni REPUBLIKE PRLEKIJE ti izrekamo zahvolo za tvoj trüd
še napre se drži prleškega guča lepih navod pa bodi PRLEK za vedno.

TUNČEK petek, 19. november 2010 ob 19:55

Milan, fse de takak proviš !!!

Pepek z brega petek, 19. november 2010 ob 21:32

Ploskač Ploskač Ploskač
Čestitan....

Eno por Prlekof vas je na toten forumi, keri glejate fse fküper malo od strani... bi se reklo od dale. To pa še daleč ne pomeni, ka so vaše rasprove ne pametne. Ka pa fsakši od nos tü pa tan mimo brsne, to pa je del toga kej delamo.

Zlo smo veseli, ka ste med nami, in ka ste ne pozobili na Prlekijo, pa ka van je ne fseeno, kej se tü godi.

Dejan sobota, 20. november 2010 ob 12:54

TUNČEK, si 11 Prlek na forumi Nasmeh Pa fse nejbojše za rojstni den Juhuhu

TUNČEK sobota, 20. november 2010 ob 13:42

DEJAN, to mi je veka čost ka sen na forumi grota Prlek in ven, da mo še napre sodelüva na forumi po svojih močeh, pač keko dopüšča moja oddaljenost. In hvala za čestitko za rojstni den.
Nasmeh Nasmeh Pozdrav

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.