Veržej do prve domače zmage v tej sezoni

Farmtech Veržej - Ankaran 3:0 (0:0)

Prlekija-on.net, sobota, 26. september 2015 ob 19:59
Sebastjan Petek je dosegel dva zadetka

V 8. krogu 2. SNL, je v soboto, 26. septembra, Farmtech Veržej doma gostil Ankaran ter dosegel prvo domačo zmago v tej sezoni, ko so visoko, s 3:0 premagali Primorce.

V prvem polčasu ni bilo zadetkov, zato pa je Veržej v drugem polčasu napolnil mrežo Ankarana ter slavil s 3:0. Zadela sta Arpad Vaš v 53. minuti ter Sebastjan Petek v 62. in 66. minuti, ki je s petimi zadetki tudi vodilni strelec v drugi ligi. Ankaran je na zadnji tekme lanske sezone visoko premagal Veržej, tokrat je bilo drugače, saj je bil Veržej precej boljši nasprotnik.

Veržej je trenutno na petem mestu lestvice.

150; Vaš 53., Petek 62., 66.

Farmtech Veržej: Andrejč , Polajžer, Kavaš, Lukač, Srnec, Kouter (85./Vok), Trstenjak, Petek, Vaš, Ropoša (75./Dobaj), Vinkovič D. (40./Mauko); trener: Zlatko Gabor

Ankaran: Paal, Mate, Matanović (46./Gajšek), Zlatič, Badžim, Obrenović, Reja, Mršič (46./Rudonja), Zemljak, Valenta, Vodeb (64./Rodica); trener: Vlado Badžim

Šenčur - Triglav Kranj 1:4 (0:1)
Zarica Kranj - TKK Tolmin 1:0 (1:0)
Roltek Dob - Aluminij 1:2 (0:1)