Ljutomer premagal Polano

Avto Rajh Ljutomer - Polana 1:0 (1:0)

Prlekija-on.net, sobota, 24. oktober 2015 ob 21:58
Avto Rajh Ljutomer - Polana

V soboto, 24. oktobra, se je Avto Rajh Ljutomer, v 10. krogu 3. SNL - vzhod, v Ljutomeru pomeril s Polano ter zmagal z 1:0.

Tekma je bila odločena že v prvem polčasu, ko je padel edini gol. V 36. minuti je zadel Andrej Lotrič. Polana je v drugem polčasu napadala za izenačenje in si tudi priigrala kar nekaj lepih priložnosti, a so branilci ter ljutomerski vratar bili vedno na mestu.

Ljutomer je tako dosegel zmago po dveh porazih v zadnjih krogih in trenutno po nepopolnem krogu na sedmem mestu lestvice.

V spodnjem videu je nekaj igre in priložnosti iz drugega polčasa.

150; Lotrič 36.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bogdan (55./Podgorelec), Bertalanič, Kristl (60./Markovič), Piberčnik, Lotrič, Munda, Kardinar, Rakovec (75./Jelen), Semenič, Panič

Polana: Škalič, Horvat Kapun (66./Jerebic), Kranjec, Gjergjek, Slúka, Žalik R., Gerencsér, Denša (86./Horvat), Matjašič, Boroš, Žalik S.

Nafta 1903 - ŠNK Bakovci 2:2 (0:1)
Črenšovci - Odranci 0:4 (0:3)